Top 10 Carly OBD2 Diagnosegerät – Nástroje pro diagnostiku motorů OBD-II

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. mucar

#ad

Všechny systémové diagnostiky a 28+ resetovacích služeb, bezplatné, Diagnostický přístroj do auta, VO7 OBD2 diagnostický přístroj s úrovní OE, automatická čtečka pro aktivní testování/kódování ECU

#ad
mucar #ad - To umožňuje uživatelům přesně analyzovat a lokalizovat vadné díly, rychle pochopíte, zda určitý systém, jako jsou vstřikování paliva, čerpadla chladicí kapaliny, stěrače. Funkce se liší podle modelu a roku výroby. Er, součást nebo subsystém funguje normálně, okna, atd. Celoživotní zdarma: 28+ servisních funkcí tento diagnostický přístroj je jedním z nejoblíbenějších diagnostických nástrojů obd ii na trhu, abs odvzdušnění, jako jsou: tcm/sas/epb/tpms/dpf /immo/bms/ets/olej/brzda.

Podpora online služeb- profesionální technická podpora od MUCAR je vám kdykoli k dispozici. Naši vyškolení technici jsou k dispozici prostřednictvím chatu v aplikaci, pokud je potřebujete. Vyhledávání / mazání kódů, podvozku, hnacího ústrojí, actuation Tests, speciální funkce specifické pro vozidlo, Live Data Graphing, systému karoserie, kódování ECU. Pokud máte ještě dotazy k tomuto problému, kontaktujte nás prosím.

Problémy vašeho auta najdete rychleji a získáte nejpřesnější doporučení pro opravy. Afs/egr/sus-reset, které si každý mechanik přeje pro různé plánované servisní a servisní služby, který může vykonávat nejčastěji používané speciální funkce, kódování vstřikovačů atd. Kódování ecu a aktivní testování – automatický skener mucar vo7 nabízí exkluzivní přístup k podsystémům a dílům komponentů specifickým pro dané vozidlo. Funkce plné diagnostiky systému mucar vo7 diagnostikuje všechny dostupné systémy automobilů včetně motoru, paliva, freeze frame, brzdy, převodového systému, světelného systému atd.
Značkamucar #ad
VýrobceMUCAR #ad

2. Vgate

#ad

Vgate USB adaptér vLinker FS OBD2 pro for-Scan HS/MS-CAN Auto Switch

#ad
Vgate #ad - Konfigurační a programovací funkce – podpora programovacího výstupu 18 V FEPS při skenování FOR. Rychlejší pracovní účinnost – dosáhnete přenosové rychlosti 3mpbs a nejvyšší přenosové rychlosti 3 MHz, takže si můžete užívat plynulejší grafiku a počítadlo v reálném čase.

Automatická elektronická komutace – umožňuje for skenování současný přístup ke všem sběrnicím CAN a přístup k pokročilým funkcím. Rychlý a solidní usb připojení – žádné ztracené balíčky, poškození dat, poruchy sítě. Na míru pro použití s fo-scanem a doporučeno týmem pro skenování. Podpora upgradovaného firmwaru: Obraťte se prosím na náš tým Vgate.
ZnačkaVgate #ad
VýrobceVgatemall #ad
Výška1.97
Délka3.94
Hmotnost0.33
Šířka1.73
Číslo díluvLinker FS
ModelkavLinker FS USB - Windows
Záruka2 roky

3. Vgate

#ad

Vgate USB adaptér vLinker FS OBD2 pro FORS-can HS/MS-CAN Auto Switch 160 cm

#ad
Vgate #ad - Přes aplikaci fors-can app: můžete získat bezplatnou rozšířenou licenci – 2měsíční zkušební verzi. Pro podrobnosti se prosím obraťte na tým FORS-can Team.

Konfigurace a funkce programování – podpora FEPS 18V programování výstupů napětí ve ForS-can. Rychlé připojení rock-sold, poškození dat, usb připojení – žádné upuštěné balení, síťové interference. Custom-designed pro pouŽitÍ fors-can and recommended by fors-can team. Automatické elektronické přepínání – Allow FORS-can to access all CAN es the same time and access the advanced functions. Rychlý pracovní výkon – rychlost přenosu 3 mpbs a maximální rychlost sestavení 3 Mhz vám umožní vychutnat si plynulou grafiku a metry v reálném čase.
ZnačkaVgate #ad
VýrobceVgate #ad
Výška0.79
Délka3.94
Hmotnost0.33
Šířka1.73
Číslo díluUSB-Windows
ModelkaVgate vLinker FS USB
Záruka2 roky

4. ANCEL

#ad

Ancel AD310 Classic Enhanced Univerzální OBD II tiskárny Auto diagnóza motoru chyba kód čtečka Can Scan nářadí – Černá

#ad
ANCEL #ad - Funguje se všemi americké auta od roku výroby 1996 a se všemi auta eu a asii od roku výroby 2000 a novějších Inlaendischen nebo importovaným vozidel s OBDII & CAN – systém podporuje jazyky angličtina, holandsky, španělština, finsky, francouzština, němčina, rusky a portugalština.

Te vorprogrammierte memory a aktuální Intermittierende a historické kódu a ukazuje jejich popis. Z ad310 skener je dobře konstrukce s velkým lcd displej 128 x 64 pixel, který má bílé podsvícení a kontrast přizpůsobení; ukazuje výsledky testů přímo na. Které enterprise a exit tlačítko umožňuje navigaci zpět a zobrazení menu.  – -. Existuje 4 tlačítka na as310; s vysoce/dolů tlačítko listy se díky menu. Je vybaven 2, 5 m dlouhý kabel a je vyrobena z velmi silné flexibilní isolator-material-design.

Stabilizovaný a skenování kódu mnohem rychleji než každý Bluetooth OBD2 diagnostickým přístrojem/skener. Etří peníze a proud. Může se základní určit, proč motoru kontrolní světlo svítí. Baterie nejsou nutné a zachovává proud přímo od OBDII datový přenos konektor ve vozidle. Klasický design, rychlé skenování a výrazné problém kódy, také pro začátečníky může tato jednotka verwenden, um chybové kódy číst, problém poznat a případně opravit.
ZnačkaANCEL #ad
VýrobceANCEL #ad
Výška4.92
Délka2.76
Hmotnost0.6
Šířka0.87
Číslo díluAD310
ModelkaAD310

5. TONWON

#ad

Kontrola světla motoru pro Android, TONWON Vgate vLinker BM+ OBD2 diagnostický přístroj OBD adaptér, OBDII Bluetooth, iOS a Windows Bluetooth 4.0

#ad
TONWON #ad - Aktualizovaná verze vgate icar pro, speciálně pro kódování aplikací, které vyžadují velký přenos dat. Proměňte své zařízení android nebo windows pc v profesionální diagnostický skenovací nástroj.

Až 3 možnosti, jak se probudit z režimu spánku. Tp přenosový protokol, zajištění bezpečnosti bezdrátové komunikace. Ochrana proti přepětí, nadměrnému proudu, přehřátí a vybití baterie, aktualizace firmwaru. Podporuje pokles napětí baterie, aktivní OBD sběrnice atd. Doporučeno bimmerCode/BimmerLink pro Android a iOS. Funguje s carista, dashcommand, jscan, torque, BimmerCode a desítkami dalších aplikací.
ZnačkaTONWON #ad
VýrobceVgate #ad
Číslo díluvLinker BM+

6. AutoDia

#ad

Can Bus Diagnostika Ruční skener OBD2, AutoDia SX45 PRO

#ad
AutoDia #ad - Perfektní ruční skener pro každého! Tení a mazání paměti chyb, reset servisu atd. Přístup ke všem ovládacím zařízením. Kompatibilní s vozidly značek VW/Audi/Seat/Škoda od roku 1996. Velmi snadná obsluha: jednoduše nasaďte a můžete začít.
ZnačkaAutoDia #ad
VýrobceAutoDia #ad
Číslo dílu0737946855646
Modelka0737946855646

7. OBDLINK

#ad

OBDLINK 428101 OBD2 skener

#ad
OBDLINK #ad - Více sítí vozidel: podpora hardwaru pro ms-can ford a sw-can GM znamená, že MX+ má přístup k pokročilým parametrům.

Další vlastnosti: aplikace obdlink součástí dodávky nabízí rozšířenou diagnostiku, multiparametrové diagramy, individuální zobrazení, tachografy, podporu Dropbox a další. Další aplikace: obdlink mx+ funguje s desítkami oblíbených aplikací, včetně Torque, Dashcommand, Harry's Lap Timer a dalších. Kompatibilní se všemi vozidly kompatibilními s OBD II od roku 1996 - žádné výjimky. Funguje s iphone, android, ipad, Apple Watch, Windows a Kindle Fire.
ZnačkaOBDLINK #ad
VýrobceOBD Solutions #ad
Výška1.81
Délka2.01
Hmotnost0.06
Šířka0.91
Číslo dílu428101
ModelkaMX201
Záruka2 roky výrobce

8. FOXWELL

#ad

čtečka chybových kódů pro BMW VW Mercedes, FOXWELL NT301 EOBD2 OBD2 Diagnostický přístroj, kontrolní světlo motoru s funkcí Full OBDII, všechna vozidla

#ad
FOXWELL #ad - Jedinečný patentovaný design, 8" barevná obrazovka, 2, bezplatná doživotní aktualizace a záruka prodejce 1 rok s EXKLUZIVNÍM technickým a servisním týmem. Pomocník pro kontrolu smog read/erase a i/m hotkeys usnadňují použití čtečky počítačů do auta přímo z balíčku.

Accuracy & streamsŽivá datová grafika a protokolování. Grafické zobrazení živých dat senzorů vozidla vám umožní soustředit se na podezřelá data a trendy. Erveno-žluto-zelené led diody a vestavěný reproduktor ukazují stav připravenosti pro bezpečný test E-Mission. Přesné čtení chybových kódů pro většinu aut, suv, lehkých nákladních vozidel a 12V dieselových naftů vybavených Obd2. Analýza kódů a kompatibilní s tiskárnou. Worthy to owndoporučeno mechanickým scotty kilmer na youtube.

Není nutná žádná baterie, nt301 obd skener se nabíjí přímo ze 16pin DLC ve vašem vozidle. Doporučuje se jako nutnost ve vaší krabičce na nářadí a jeden z nejlepších dárků pro mechaniky do domácnosti a autoservisu. Necessity v domácnostiotevřeno pro globální zákazníky. Vehicle cel doctorskener nt301 obd2 vám umožňuje číst dtc, resetovat monitor, získat přístup ke stavu připravenosti na emise, vypnout CEL kontrolní světlo nebo MIL, číst živá data a vyvolat VIN vašeho vozidla.
ZnačkaFOXWELL #ad
VýrobceYARUIFANSEN #ad
Výška6.69
Délka8.66
Hmotnost0.35
Šířka3.15
Číslo díluNT301
ModelkaNT301
Záruka12 měsíců

9. OBDResource

#ad

FORScan ELMconfig OBD2 Adapter, Professionelles OBDII Diagnose Scan Tool für Ford und Mazda…, USB Scanner mit MS-CAN/HS-CAN Schalter

#ad
OBDResource #ad - Die beiden geschwindigkeitsschalter haben unterschiedliche Funktionen zur Erkennung und Programmierung des Moduls. Funktioniert auch für lincoln/mercury/mazda, Kuga, Ranger, S-Max, Edge, Explorer, F450, produziert nach 1996. P>. Forscan obd ii adapter - ist ein fahrzeugcodeleser, klare motorkontrollleuchte, es kann auch die Fehlercodes des gesamten Systems der Ford-Autos lesen und die Bedeutung der Fehlercodes kennen, forscan und diagnose scan werkzeug, EPB, SRS, einschließlich Motor, und die Fehlercodes des Autos, Scanner, ABS, PATS und andere Systeme löschen.

Kippschalter ms-can HS-CAN kann schnell mit max. Usb v1. 5 adapter - obdii-adapter mit dem zuverlässigen vorteil der usb-kabelverbindung und v1. 5-versions-hardware vermeidet Datenkorruption und verlorene Pakete. Bitte installieren sie den usb-treiber und die -FORScan Software, Windows 8, Windows 7, bevor Sie das Auto anschließen. Funktionen, um die durch den Betriebsfehler verursachte schlechte Nutzungserfahrung zu vermeiden. Diagnose software kompatibel -forscan elmconfig, windows 10; unterstützt alle obd 2-protokolle j1850pwm, ff2 und focccus; unterstützte betriebssysteme: alle windows-versionen – windows windows xp, Windows Vista, HS-CAN, hs-can2, HS CAN3; dieser Scanner funktioniert wie ein normales OBD-II/EOBD/CAN-Code-Leser auf allen unterstützten Fahrzeuge.5

500 kbit pro sekunde laufen, wodurch eine Pro-Level-Check-Lichtprogrammierung und Codierung der Motorleuchte erreicht wird. Forscan obd2 adapter fÜr alle ford fahrzeuge - es ist einwandfrei beim scannen, c-Max, Transit, F250, F350, programmieren und verstecken von modulen für modelle wie Ford F150, Fusion, Mustang, Mondeo, Focus und andere Autos und leichte Pickup Ford-LKWs.
ZnačkaOBDResource #ad
VýrobceOBDRESOURCE #ad
Výška1.65
Délka5.87
Šířka8.43
Číslo díluFORD327
ModelkaFORD327

10. ANCEL

#ad

ANCEL AD530 OBD2 Diagnosegerät Universal Auto Diagnosegerät Deutsch Fehlercodeleser Kfz Auslesegerät Codierung mit 10 Modi Batterietest und Batterietester für Alle Autos OBD-II Diagnosewerkzeuge

#ad
ANCEL #ad - Auto auslesegerät können Fehlercodes mit Codedefinitionen drucken. Einfache bedienung & batterietestschließen sie das diagnosegerät einfach an den obdii-anschluss an, schalten sie den zündschalter ein und das Gerät kann mit der Fehlerbehebung beginnen. Schnelle diagnosegeschwindigkeit & "i" tastender auto diagnosegerät ist mit einem fortschrittlichen stm-32-cpu ausgestattet, und die Ergebnisse können in wenigen Sekunden abgelesen werden.

Dank die praktische tastatur und das Menü können Sie die Bedeutung aller Codes leicht finden und verstehen. Der 2, 8-zoll-farbbildschirm kann klare Grafikdaten anzeigen, um eine bessere Benutzererfahrung zu erzielen. Unterstützt das obd-protokoll & mehrsprachiges designder universal obd2 diagnosegerät kann für fahrzeuge verwendet werden, die 2005 in asien hergestellt wurden. Das obd2 diagnosegerät universal kann die Fehleranzeige MIL ausschalten, CVN usw.

Der benutzer kann den Motorlaufstatus anzeigen, den Emissionsstatus überwachen usw. Es unterstützt auch 16 Sprachen, Italienisch und Niederländisch. Das diagnosekabel ist hilfreich für die Diagnose außerhalb des Fahrzeugs. Er kann nicht nur in reparaturwerkstätten verwendet werden, sondern auch die vollständige obd2-Diagnose zu Hause oder unterwegs. Die batterieerkennungsfunktion kann den Batteriestatus in Echtzeit überwachen und die Spannung Ihres Fahrzeugs anzeigen.
ZnačkaANCEL #ad
VýrobceANCEL #ad
Výška6
Délka3
Šířka1
Číslo díluAD530
ModelkaAD530
Záruka1 year manufacturer