Top 10 Gitarre Für Kinder Ab 3 Jahren – Kytary a strunné nástroje

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CODIRATO

#ad

Mini housle, hudební nástroj pro domácí dekoraci domečku pro panenky dekorace děti hračka, CODIRATO Dřevěné housle hračka miniaturní housle mini housle model se stojanem, lukem, kufrem

#ad
CODIRATO #ad - Exkluzivní box na housle lze použít také jako dárkovou krabičku pro uložení houslí. Elegantní dřevěné housle: mini housle jsou vyrobeny z přírodního dřeva, velmi realistický, jemný a lesklý, jsou netoxické a bez zápachu. Realistický design: miniaturní housle ze dřeva jsou přizpůsobeny 1: 1 na základě pravých houslí, přičemž jsou obnoveny všechny detaily, velmi realistické.

Mini dřevěný nástroj pro housle je velmi vhodný pro dekoraci doma, baru, do kanceláře, umělecké školy. Vynikající dekorace: mini dřevěné housle obsahuje arch houslí, podstavec a box na housle. Nejlepší dárek: model mini houslí jsou velmi exkluzivní dřevěné řemeslo, kteří milují housle a hudbu. Iroké spektrum použití: mini housle ze dřeva můžete umístit na psací stůl, noční stolek, skříň do obývacího pokoje atd.

Může být vašim dětem dáno také jako vánoce, halloween nebo dárek k narozeninám, což je skvělý dárek pro ty, což jim udělá radost. Ať už se jedná o struny, tělo nebo kufr, jsou přesně stejné jako skutečné housle a lze jej použít jako dekoraci domečku pro panenky. Základnu lze postavit vzpřímeně a housle můžete umístit kdekoliv ve svém domě. Leštěný a hladký povrch je nastříkaný, ideální volba pro všechny houslisty.
ZnačkaCODIRATO #ad
VýrobceCODIRATO #ad
Hmotnost0.09

2. Kindsgut

#ad

Ekologický materiál, Kindsgut Sada hudebních nástrojů s kytarovými chrastítky a tamburínou, puntíky, bez škodlivých látek, decentními a moderními barvami

#ad
Kindsgut #ad - Hravě podporuje motorické schopnosti a zábavu z hudby. Vysoce kvalitní sada hudebních nástrojů ze dřeva. Krásně zabaleno v designu Kindsgut. Ekologické materiály, bez škodlivých látek a vhodné pro děti. Obsahuje dětskou kytaru se čtyřmi strunami, dvě chrastítka a tamburínu s poutky.
ZnačkaKindsgut #ad
VýrobceKindsgut #ad
Výška11.81
Délka3.94
Hmotnost1.54
Šířka1.57
Číslo díluJT00012017N
ModelkaJT00012017N

3. B.

#ad

B. Toys Woofer dětská kytara – hračka elektrická kytara, akustická kytara a štěkačky pro psy – hračka pro děti od 2 let, nástroj s písněmi

#ad
B. #ad - Psí kytara basového reproduktoru: tato hračka na elektrickou kytaru umožní vašemu malému hrát s řadou knoflíků, zvuků, písní a skvělých funkcí.

Dětská hračka je cca 46 × 10 × 24 cm. Toys od battat je rodinný podnik, který byl založen v roce 1897. Děti si mohou vybrat ze 3 různých zvuků kytary: Hudební nástroj může znít jako akustická kytara, elektrická kytara nebo jako pes. Má 8 hudebních tlačítek, která hrají 8 různých hudebních kordů a je zde 20 dětských písniček ke zpívání a 9 veselých psích písní. Proč rodiče věří b. Doporučeno pro děti od 2 let. Toys: b.
ZnačkaB. #ad
VýrobceB. Toys #ad
Výška9.5
Délka18
Hmotnost1.1
Šířka3.75
Číslo díluBX1206Z
ModelkaBX1206Z
ZárukaZákonná záruka

4. Small Foot

#ad

Od 3 let, small foot Dětská kytara "Sound" ze dřeva, hudební nástroj trénuje rytmus a taktnost, 10382

#ad
Small Foot #ad - Krásná kytara na hraní s barevnými puntíky. Vyrobeno z robustního dřeva. Trénuje pocit taktu a rytmu. Se 6 strunami a správným napnutím. Rozměry: 53 x 17 x 5, 5 cm.
ZnačkaSmall Foot #ad
Výrobcesmall foot #ad
Výška0.59
Délka20.87
Hmotnost0.82
Šířka6.69
Číslo dílu10382
Modelka10382
Záruka0

5. Eichhorn

#ad

Eichhorn Kytara pro děti – modrá dětská kytara, dřevěná hračka, s dinosaurem, dřevěná kytara pro chlapce a dívky od 3 let, ladicí struny

#ad
Eichhorn #ad - Hudební rané vzdělávání: s kytarou se děti učí první rytmus a takt; vytvářejí harmonické tóny a to přispívá k pozitivnímu rozvoji sluchového vnímání. Pro děti od 3 let: hrací kytara je vyrobena z přírodní lipové překližky s barvami na bázi vody a je ideálním dárkem pro chlapce a dívky od 3 let.

Moje první kytara: s délkou 54 cm je dřevěná kytara ideální pro chlapce a dívky od 3 let a umožňuje první výuková cvičení a také divoké bouchání pro malé rockové hvězdy. Eichhorn - dřevěné hračky s tradicí: pedagogicky cenné podporují produkty Eichhorn kombinací pocitu, stohování, zastrčení, tlačení a šroubování motoriku a kreativitu od nejranějšího věku.

Stejně jako správná kytara chce být i šest kvalitních nylonových strun dětské kytary naladěno; se sladkými zvířecími motivy a barevnými tóny na korpusu.
ZnačkaEichhorn #ad
VýrobceEichhorn #ad
Výška7.48
Délka2.76
Hmotnost1.34
Šířka21.26
Číslo dílu100003480
Modelka100003480
ZárukaZáruka 24 měsíců

6. Eichhorn

#ad

Březová překližka, nastavitelné, Eichhorn, Peppa Pig dřevěné ukulele 43 cm dlouhé, od 3 let, podporuje sluchové vnímání, 4 nylonové struny, z borového dřeva

#ad
Eichhorn #ad - Pro děti od 3 let – kytara na hraní je vyrobena z přírodní lipové překližky s barvami na bázi vody a je ideálním dárkem pro chlapce a dívky od 3 let. Hudební rané vzdělávání – s kytarou se děti naučí první pocit rytmu a taktu.

Eichhorn peppa pig, dřevěné ukulele, 43 cm: pestré dřevěné ukulele vytváří harmonické tóny a je ideální pro první doteky se světem hudby. Naše produkty jsou pedagogicky cenné díky kombinaci pocitu, zasunování, stohování, tlačení a šroubování podporují motoriku a kreativitu od nejranějšího dětství.

Hra s hračkou na hudební nástroj přispívá k pozitivnímu vývoji sluchového vnímání dítěte. Již více než 70 let vyrábíme kvalitní dřevěné hračky. 43 cm velká kytara se skládá z krku a můstku ze stabilního dřeva, jakož i 4 vysoce kvalitních nylonových strun, které lze napnout a naladit pomocí hlasové mechaniky.
ZnačkaEichhorn #ad
VýrobceEichhorn #ad
Výška17.52
Délka2.13
Hmotnost0.35
Šířka6.5
Číslo dílu109265760
Modelka109265760
ZárukaZáruka 24 měsíců

7. Janod

#ad

Janod Kids Wooden Toy Ukulele 'Confetti', Old 3 Years Old, J07597, Pretend Play and Musical Awakening Toy

#ad
Janod #ad - Tato dřevěná, noty a hudbu. Okouzlující francouzský design: díky vysoce kvalitním materiálům, pečlivě vybraným barvám a vkusnému designu dřevěných hraček Janod harmonicky zapadne do všedního dne. Hudba s konfetou: konfety jsou kompletní sbírka hudebních nástrojů s pop n' rockovými motivy.

4 nylonové struny se 4 ladicími obratlími pro vyladění nástroje. Materiál: dřevo. Hudební vývoj: hudební nástroje podporují pocit rytmu, barevná a funkční ukulele na hraní umožňuje dětem improvizovat a objevovat zvuk, fyzickou relaxaci a hudební citlivost dítěte. Jaké potěšení je mít "skvělý" nástroj zcela pro sebe, ideální do 8 let. Detaily výrobku: rozměry: výška 53, 5 x šířka 17, 5 cm x hloubka 6 cm. Tato malá, že je vynikajícím hudebníkem. Všechny janod hračky jsou koncipovány ve Francii, v regionu Jura.

Použitelné od 3 let, naučit se hudbu a být přesvědčen o tom, 4strunná kytara pro děti je ideální pro mladé hudebníky. Mini ukulele: pojďme si přizpůsobit hudbu. Objevte v tomto sortimentu plný švihu a barvy: hudební sada s tamburínou, elektronickým klavírem, kytarou, xylofonem, hudebním stolem. Plné barev a radosti probudí konfety hudební hračky smysly a umožňují nejmladším hudebníkům naučit se radosti z hudební improvizace.
ZnačkaJanod #ad
VýrobceJanod #ad
Výška2.36
Délka21.06
Hmotnost0.97
Šířka6.89
Číslo díluJ07597
ModelkaJ07597
ZárukaZáruka 2 roky

8. Hape

#ad

Hape E0601 Gitalele "Blaue Lagune"

#ad
Hape #ad - Mischung aus klassischer Gitarre und Ukulele. Perfekte größe für jüngere Kinder. Vorschüler sind besonders begeisterte Musiker. Unsere miniaturinstrumente wurden entworfen, um Vorschüler zu inspirieren.
ZnačkaHape #ad
VýrobceHape #ad
Výška2.4
Délka25.7
Hmotnost0.2
Šířka8.4
Číslo díluE0601
ModelkaE0601
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

9. HENGI

#ad

Akustická kytara 17 palců, vhodné pro začátečníky i děti, Dětská kytara, vánoční dárky/novoroční dárky modrá, ukulele se 4 strunnými nástroji a trsátky

#ad
HENGI #ad - Nastavitelné struny a přesná výška tónu -- čtyři struny z uhlíkového nylonu, které se snadno nerozbijí a děti tlačí struny s menším úsilím dolů. Problémy s kvalitou výrobku nebo chybějícími díly, můžete se na nás obrátit.

Mini velikost a přátelský design – naše sada obsahuje: 1 17palcové mini ukulele, 1 ukulele popruh a 1 kluzný pásek. Tato dětská kytara je vhodná pro malé dětské prsty, což z ukulele dělá pomocníka pro hudební osvětlení dětí. Skvělý dárek pro děti – pěkný dárek pro děti k vánocům, narozeninám, dni dětí a na party. Lehký a jednoduchý nástroj – naše 17palcové ukulele váží 1, 05 libry a snadno se nosí.

Odpovíme vám do 24 hodin. Hengi nabízí kupujícím 100% servis. Je vyrobena z ekologického ABS plastu a nepoškozuje tělo malých dětí. Ozubené mechaniky/ladicí obratle na čelové desce pomáhají udržovat náladu. Spolehlivá poprodejní záruka-máte-li dotazy nebo obavy, např. Ukulele je dobrá volba pro děti, studenty nebo začátečníky.
ZnačkaHENGI #ad
VýrobceHENGI #ad
Výška3.94
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo díluuku-de2
Modelka02-gita
Záruka6 měsíců.

10. PLAY

#ad

Modrá, nástroj s písněmi, akustickou kytarou a elektrickou kytarou – hračka pro děti od 2 let, Battat Dětská kytara BT2679Z E

#ad
PLAY #ad - Výhody podporující vývoj: zatímco dítě trhá struny a tlačí knoflíky, zlepšuje koordinaci rukou a očí. Veselý dárek pro dívky a chlapce k narozeninám a další.

Včetně písničky: naučte se hrát s písničkou 7 dětských písní. Doporučený věk: tato dětská kytara se doporučuje pro malé hudebníky od 2 let. 3 režimy: hrajte na 7 písní v režimu písně nebo si vytvořte vlastní hudební mistrovské dílo v elektrickém a akustickém režimu. Hrací kytara: tato barevná hračka kytara je vybavena mnoha veselými hudebními funkcemi pro začínající hudebníky.
ZnačkaPLAY #ad
VýrobceBranford Ltd. #ad
Výška16.5
Délka8
Šířka2.6
Číslo díluBT4679Z
ModelkaBT4679Z
ZárukaZákonná záruka