Top 10 Klopfer Gürtel – Úložiště munice a zásobníků

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DONGKER

#ad

Popruh na kazety 12GA, 130 cm dlouhý, nylonový panel, 1 kus 27 děr klepací pávací pásek, DONGKER Pás do patrony

#ad
DONGKER #ad - Velký kroužek na uchopení, aby se zabránilo tomu, že odstřeďování spadne z ramene. Nejlepší lovecký příslušenství: pás klepáním je vhodný pro lidi, kteří mají rádi lov, CS hry. A vhodné pro většinu lidí.

Rychlouzavírací přezky lze použít jako držáky pouzdra a smyčky pro nošení střelných zbraní. Nabízíme poprodejní servis, dokud nebudete spokojeni. Design quick release : pás na munici pojme 27 nábojů, vhodný pro kuličky 12 ga. Komfortní a flexibilní: nastavitelné ramenní popruhy s celkovou délkou 130 cm, délku můžete přizpůsobit podle svých potřeb. Pás mušlí se hodí pro majitele brokovnic a pušek i pro použití venku, střelbu, lov, trénink atd.

Kvalifikovaný materiál: mušlový pás je vyroben z kvalitního nylonu a materiálu gumového pásku, vodotěsný, odolný proti otěru, odolný proti roztržení a má dlouhou Nejlepší lovecká výbava. Nákup s důvěrou: chcete-li vám nabídnout nejkvalitnější služby, neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů.
ZnačkaDONGKER #ad
VýrobceDONGKER #ad
Výška0.01
Délka51.18
Šířka1.97
Číslo dílu1

2. KOMUNJ

#ad

1 kus 27 otvorů klepadlo, KOMUNJ Pás s patrony, dětská hračka, nylonový pásek na pálenky, pro hračku, nastavitelný ramenní popruh

#ad
KOMUNJ #ad - Popruh je vyroben z odolné nylonové tkaniny, která je silná, vodotěsná, odolná proti opotřebení, odolná proti roztržení a má dlouhou životnost. Rychloupínací přezky lze použít jako držáky pouzdra a smyčky pro nošení střelných zbraní.

Náš opasek se hodí pro majitele brokovnic a pušek, lov, jakož i pro venkovní použití, trénink atd. Iroké druky jsou pohodlnější než úzké, nemusíte si dělat starosti, že vypadnete z pasu. Nastavitelné ramenní popruhy s celkovou délkou 130 cm, délku můžete přizpůsobit podle svých potřeb.

Je to váš perfektní taktický lovecký doplněk a perfektní kapsa pro milovníky lovu. Pás na munici pojme 27 nábojů, velký kroužek na uchopení, aby se zabránilo pádu praku z ramene. Robustní přezka vám pomůže udržet ji vždy pevně. Tento taktický pásek se příjemně nosí v pase. A vhodné pro většinu lidí.
ZnačkaKOMUNJ #ad
VýrobceKOMUNJ #ad
ModelkaFQM-zidanyaodai
ZárukaČ

3. DONGKER

#ad

50 otvorů klepadlo, délka 130 cm, nylonový pálenkový pásek, pouzdro na munici ráže 12 nebo 20, brokovnice, Pás s patrony

#ad
DONGKER #ad - Vysoká kapacitapásek na pistoli pojme až 50 brokových nábojnic a je tak snadno ovladatelný a použitelný. Snadné nošení odolný a snadno přenosný sáček s otvory je elastický, což je velmi praktické pro umístění munice kalibru 12 nebo 20 Vysoká kvalita pás pro lov je z kvalitního 600d nylonového materiálu, vodotěsný, odolný proti opotřebení a s dlouhou životností, není snadné jej odtrhnout.

Designelastická poutka tašky drží kuličky bezpečně na svém místě, aniž byste si museli dělat starosti, lézt a skákat, takže můžete běžet, že svou munici spadnete nebo ztratíte. Použitínízká hmotnost, ale vysoká kvalita, taktický pásek je vhodný pro lov nebo jiné vojenské účely.
ZnačkaDONGKER #ad
VýrobceDONGKER #ad
Hmotnost0.23
Číslo dílu1

4. Ran's L

#ad

Ran's L Taktická brokovnice smyčka, patronový pásek brokovnice Bandolier CJ/KCBD-01 černý víceúčelový

#ad
Ran's L #ad - Lze použít na střelné zbraně, rybářské navijáky a jiné pomůcky. Materiál: husté tkaní nylon. Kapacita: instalace 15 misek a 12 Ga. Nastavitelný řemínek s rychlouzávěrem. Perfektní pro brokovnici, lov, trénink nebo taktiku v terénu.
ZnačkaRan's L #ad
VýrobceRan's L #ad

5. VGEBY

#ad

Schnaps Shell Gürtel Nylon Schrotflintenpatronen Etui 27 Loch Geschossgürteltasche Klopfer Patronengürtel Für MunitionsgürtelGrün Klopfer Gürtel, Klopfer Gürtel

#ad
VGEBY #ad - Qualifiziertes materialKlopfer gürtel ist aus hochwertigem Nylon gefertigt, reißfest und langlebig. Bestes jagdzubehörder muschelgürtel eignet sich für Besitzer von Flinten- und Gewehrbesitzern sowie für den Einsatz im Freien, für Jagd, Training usw.

Einstellbar und für die meisten Menschen geeignet. Passt für alle körperformeneine breite schnappschnalle ist bequemer als eine schmale Schnalle, und Sie brauchen sich keine Sorgen zu machen, dass sie aus der Taille fallen. Komfortabel und flexibeldie bullet-gürteltasche verfügt über Taschen, die sich durch 27 Schalen-Flintenlöcher mit verstellbarem Gürtel im perfekten Design präsentieren. Quick release designdie Metallschnellschnalle, langlebig und einfach zu lösen, eine beste Jagdausrüstung.
ZnačkaVGEBY #ad
VýrobceDilwe #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.13
Šířka0.04
Číslo díluTMG-Vidoo-B07GJLR2361
ModelkaNouveau

6. DONGKER

#ad

Pásek se 60 otvory, pásek na náboje na munici kalibru 12GA nebo 20GA, nylonový náboj na brokovnici, Pás Kloper

#ad
DONGKER #ad - Více poutků: 60 otvorů – pás, velký objem, lze současně uložit 60 brokovnic 12GA/20GA. Komfortní a flexibilní: popruh na patronu je lehký, snadno se ovládá.

Zabraňte pádu: Široké druky jsou pohodlnější než úzké, nemusíte si dělat starosti, že vypadnete z pasu. Kvalitní materiál: popruh na patronu je vyroben z vysoce kvalitní, je silný a s dlouhou životností, elastické nylonové tkaniny, elastický pásek je pevně upevněn a nespadá snadno. Robustní přezka vám pomůže udržet ji vždy pevně. Nejlepší lovecké příslušenství skládací pro snadné skladování, jakož i pro použití venku, mušlový opasek se hodí pro majitele brokovnic a pušek, na lov, trénink atd. Rozšířená šířka pásu, šířka 5 cm, snadno se nosí, odlehčuje tlaku ramen a je pohodlnější.
ZnačkaDONGKER #ad
VýrobceDONGKER #ad
Hmotnost0.31
Číslo dílu1

7. Genericer

#ad

Genericer Shell Belt, pouzdro na patronu 29 nábojů Bandolier Bullet Belt Bag Shotgun patrona pro taktickou zbraň černý, nylonový Shotgun Jagd Gauge Shotgun Shell

#ad
Genericer #ad - Design s rychlouzávěrem kuličková taška má kapsy, s kovovým rychlouzávěrem, plně nastavitelný design, snadno se nosí a používá. Nabíjení slouží k tomu, snadné rozložení, perfektní design, aby vaše patrony byly v pozici rychlého přístupu držáku na brokové kazety a nabízí vám tak zábavu ze hry.

Nejlepší lovecké příslušenství náš opasek se hodí pro majitele brokovnic a pušek, jakož i pro venkovní použití, lov, trénink atd. Hodí se také pro jiné hračky, jako malé klipy na munici atd. Dlouhá životnost, nejlepší lovecké vybavení. Můžete si vybrat podle libosti, odolný proti opotřebení, vodotěsný, odolný proti roztržení a má dlouhou životnost. Vysoce kvalitní nylon100% zbrusu nový.

Poprodejní servis děkujeme za návštěvu našeho obchodu, nabízíme vám ty nejlepší služby. Kulku lze zafixovat, nemusíte si dělat starosti, aby se zabránilo pádu kulky. A lze ji použít jako tašku přes rameno. K dispozici jsou tři barvy – černá, který je silný, které odpovídají vašim požadavkům. Pokud máte dotazy, obraťte se prosím na nás, náš zkušený tým zákaznických služeb Vám odpoví do 24 hodin.
ZnačkaGenericer #ad
VýrobceGenericer #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.24
Šířka0
Číslo díluGenericerbusyt27axc-1

8. MiOYOOW

#ad

Cartridge Pouch, Popruh pro lov, Bullet Belt Shell Holder Nosič munice pro taktický lov

#ad
MiOYOOW #ad - Slibujeme vám uspokojivá řešení do 24 hodin. Kvalifikovaný materiál: plášť je vyroben z kvalitního nylonu, je odolný proti roztržení a má dlouhou životnost.

Přizpůsobitelné: jednoduchá délka nastavení nabízí různé délky od 79 cm do 122 cm. Funkce: perfektní pro lovecké nebo airsoft-Wargame vybavení; vhodné pro všechny bojové uniformy. Zákaznický servis: děkujeme za váš nákup. Pokud máte problém, můžete nás kdykoliv kontaktovat. Praktické a flexibilní: pouzdro na opasek bullet má kapsy, které jsou perfektně vytvořeny díky 25 otvorům s nastavitelným páskem.
ZnačkaMiOYOOW #ad
VýrobceMiOYOOW #ad
Hmotnost0.24
Číslo dílu1

9. VICZON

#ad

Patronengurt für 12GA-Schrotpatrone, Jagd Patronengürtel 27 Loch Klopfer Gürtel, Gürtel fur Klopfer Patronengürtel, Nylon Schnaps Shell Gürtel Verstellbar Patronen-Gurt 145cm Lange

#ad
VICZON #ad - Quick release design: der munitionsschalengürtel hat eine Schnellschnalle, die langlebig und leicht zu öffnen ist. Verstellbarer kugelgurt:shell belt mit einer gesamtlänge von 145 cm, Sie können die Länge nach Ihren Bedürfnissen anpassen.

Hochwertiges material:patronengürtel aus hochwertigem Nylon Material. Und für die meisten Menschen geeignet. Große kapazität:munitionsgürtel Kann 27 Schuss Munition aufnehmen, geeignet für 12GA-Kugeln. Komfortabel und flexibel: geringes gewicht, aber hohe Qualität, Jagd, der schrotpatronen Gürtel sich für Schrotflinten- und Gewehrbesitzer sowie für Outdoor, Training usw. Wasserdicht, verschleißfest, reißfest und langlebig.
ZnačkaVICZON #ad
VýrobceHiamaseller #ad
Číslo díluHiamaseller

10. Relaxdays

#ad

Nastavitelný, zelený/hnědý, Relaxdays Pivní pás Sixpack, držák piva maskovací pásek, v × š × h: cca 16,5 × 61 × 0,5 cm, 0,2 – 0,5 l, na 6 plechovek a lahví

#ad
Relaxdays #ad - Nastavitelný: pás držáku piva mezi cca 72 a 123 cm nastavitelné – hodí se na každé pivo břicho. Maskování: pásek na plechovky od piva je v maskovacích barvách – skvělý design pro muže i ženy. Příležitosti: s pivním pouzdrem na nápoje k JGA, pánskému dni, karnevalu nebo festivalu vždy po ruce. Sixpack: pivní pás pro snadnou přepravu 6 plechovek nebo lahví do velikosti 0, 5 l. Praktické: nápoje s plechovkami vždy u muže – volné ruce pro jízdu na kole nebo divokou oslavu.
ZnačkaRelaxdays #ad
VýrobceRelaxdays #ad
Výška6.5
Délka0.2
Hmotnost0.31
Šířka24.02
Číslo dílu10023490
Modelka10023490