Top 10 lampa na Biurko – Lampy na stolech

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Komerci

#ad

Bílá, kancelář, pracovní lampa, LED stmívatelná, úsporná, pracovní lampa, kloubové rameno, dílna, Komerci KML-9501LED 21,5 W studené světlo

#ad
Komerci #ad - Etrný k životnímu prostředí, protože s dlouhou životností a úspornou spotřebou díky nejmodernější LED technologii. Tíhlý, elegantní design. Toto pracovní světlo nabízí jasné, rozptýlené světlo a je rychle připraveno k použití. Etrné k očím, plochému a homogennímu osvětlení pro perfektní pracovní výsledek. Pracovní světlo s kloubovým ramenem, 21, teplota světla 6900 K, 2600 lumenů, 5 W, stmívač. Velká hlava žárovky; nastavitelné kloubové rameno se svorkou na stůl 10–60 mm; 117 moderních LED jako zdroj světla.
ZnačkaKomerci #ad
VýrobceKomerci #ad
Výška18.5
Délka1.97
Šířka19.69
Číslo dílu5241
ModelkaKML-9501-W

2. WILIT

#ad

Lampa Wilit T3

#ad
WILIT #ad - Hlava je nastavitelné do různých úhlů a stolní lampa je vybavena 34 vysoce kvalitními LED diodami, takže je lampa velmi příjemná pro oči a je optimálně vhodná pro děti. Lampa na noční stolek s dotykovým stmívačem je stmívatelná: pomocí dotykového stmívače můžete zcela pohodlně nastavit normální světlo pod 3 stupně svícení, resp.

Stolní lampa s proměnlivou barvou rgb: dotykem spínače barevného světla můžete měnit barevné světlo mezi dvěma režimy, svítící požadovanou barvou nebo automatickou změnou barvy. Stolní lampa led pro děti: rameno lampy resp. Barevné světlo do 256 barev a 2 režimů.

Stolní lampa pro chlapce dívky: stolní lampa s teplotou barvy 5000 – 6000 K je k dispozici v bílém a černém provedení, aby vyhovovala vkusu vašich milovaných dívek a chlapců. Naše výhody ve zkratce: stmívatelné ve 3 stupních jasu, barevné ve 2 režimech, nastavitelný úhel osvětlení, stabilní noha lampy, až 80 % energeticky úsporné a s dlouhou životností až 30 000 hodin.
ZnačkaWILIT #ad
VýrobceWILIT #ad
Výška4.45
Délka4.53
Hmotnost1.72
Šířka21.26
Číslo dílu951006
Modelka951006

3. tomons

#ad

Lampa s nastavitelným ramenem, LED stolní lampa v klasickém dřevěném designu, lampa na noční stolek, tomons Lampa na psací stůl, bílá, stolní lampa do obývacího pokoje do kanceláře

#ad
tomons #ad - Samozřejmě můžete lampu pro uložení také kompletně demontovat. Klasický styl: klasické pevné dřevo se setkává s kovem, jednoduché a přesto elegantní.

Rovka obsažena: 110 v – 220 v u žárovky e27, závit k zašroubování. Led žárovka e27 v teplé bílé barvě je součástí dodávky 3000 k/4 W. Materiál, kterému můžete důvěřovat: lampa je většinou kompletně vyrobena ze dřeva, bez chemických přísad. Kabel je potažen nylonem a tím nejen robustní, ale také velmi flexibilní. Jednoduché ovládání a skladování: lampa je nastavitelná a na mnoha místech, čímž můžete libovolně nastavit výšku a úhel. Upozornění: vážení zákazníci, díky jednoduchému a nadčasovému designu lampy je dodatečné nastavení lampy možné pouze uvolněním křídlových šroubů.
Značkatomons #ad
Výrobcetomons #ad
Výška18.5
Délka6.3
Hmotnost4.23
Šířka6.3
Číslo díluDL1001EUW
ModelkaDL1001EUW

4. LASTAR

#ad

Stolní lampa síťový zdroj, 5 barevných režimů, noční světlo, paměťová funkce, stmívatelná 12W LED lampa na noční stolek s USB nabíjecí přípojkou, 1 časovač, 5 stupňů jasu, Lampa na psací stůl Lastar

#ad
LASTAR #ad - Více režimů osvětlení: více možností osvětlení pro různé potřeby osvětlení. Tak můžete najít ideální světlo pro čtení, relaxaci a spaní. Stolní lampa lastar led je perfektní do ložnice, obývacího pokoje a domácí kanceláře. Tato led stolní lampa má 5 barevných režimů a 5 stupňů jasu, učení, které lze ovládat jednoduchým dotykovým ovládacím panelem.

Víceúhlové nastavení: pro přizpůsobení světelného úhlu vašim potřebám je k dispozici objímka lampy otočná o 90 stupňů a stožár nastavitelný o 180 stupňů. Nastavte časovač a noční světlo se automaticky vypne, když usnete. Usb nabíjecí přípojka: má zabudované usb nabíjecí přípojky, které usnadňují nabíjení malých zařízení. Moderní, minimalistický design a sklopné rameno a hlava zajišťují, že toto svítidlo nezabere příliš mnoho místa.

Nemá žádné škodlivé záření pro oči a zabraňuje únavě očí blikajícím a oslňujícím světlem. Noční světlo a časovač automatického vypnutí: noční světlo může stimulovat produkci melatoninu a usnadnit tak usínání. Ochrana očí led: led světelný zdroj bez stroboskopického světla vysoké kvality, jasný a rovnoměrný, bez blikání nebo oslnění.
ZnačkaLASTAR #ad
VýrobceLASTAR #ad
Výška11.93
Délka4.72
Hmotnost1.68
Šířka11.34
Číslo díluMA-XI-93
ModelkaLS-DL023
ZárukaPůl roku záruční doba.

5. EYOCEAN

#ad

Dotykové ovládání kancelářská stolní lampa, plynulé stmívání, nastavitelné teploty barev, 10W, otočné rameno architektonické světlo, ochrana očí, pracovní světlo, Eyocean LED lampa na psací stůl

#ad
EYOCEAN #ad - Extra široké kovové klipy, energeticky úsporné – extra široké kovové klipy, 1 cm stolní desku. Plynulé stmívání, plynulé stmívání, hobby, která pokryje celý váš psací stůl, hraní, kreslení, tvoření atd. Flexibilní lampa na psací stůl s dlouhým otočným ramenem – tříosý design a volně nastavitelný úhel, otočná světelná hlava, se kterou můžete přizpůsobit směr světla podle vašich osobních potřeb.

Funkce časování, režim čtení – nastavte funkci časovače, když chcete spát. Přístup jedním kliknutím do režimu čtení 4000 k a 100% jas, abyste si mohli klidně užívat příjemné čtení. 10 minut nebo 40 minut zpoždění osvětlení. To znamená mnohem nižší účet za elektřinu a méně CO2 nohy otisk. Vysoce účinných 98 led diod spotřebuje o 80 % méně energie než běžné žárovky a vydrží 50 000 hodin. Světlo se po nastaveném čase automaticky vypne. Světlo lze jednoduše připevnit na váš psací stůl nebo kancelářský stůl, silná svorka podporuje až 5, což šetří místo na psacím stole.

Co dostanete – 1 × upínací světlo na psací stůl materiál: prémiová hliníková slitina v letecké kvalitě s tenkou, kartáčovanou povrchovou úpravou, 8 metru, 1× CE adaptér délka síťového kabelu 1, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Péče o oči, práce, nastavitelné teploty barev – 40 cm hlava lampy, nastavitelné teploty barev od 3000 k do 5500 k s paměťovou funkcí, ideální pro každou příležitost: čtení, rovnoměrná světelná účinnost, nemihotají a oslňují.
ZnačkaEYOCEAN #ad
VýrobceEYOCEAN #ad
Výška47.24
Délka2.17
Hmotnost2.18
Šířka1.57
Číslo díluZY-EJ-0821-35
ModelkaCLED-026C
Záruka180denní záruka vrácení peněz a 24měsíční záruka na oči.

6. EYOCEAN

#ad

Upínací lampa s paměťovou funkcí a funkcí časovače, lampa s husím krkem, kancelářská stolní lampa, lampa na psací stůl, nastavitelné stmívání a teploty barev, 12 W,, Eyocean LED lampa na ochranu očí

#ad
EYOCEAN #ad - Přístup jedním kliknutím do režimu čtení 4000 k a 100% jas, když lampu zapnete, režim čtení – Naše architektonická lampa má paměťovou funkci, abyste si mohli klidně užívat příjemné čtení. Měkký světelný zdroj, žádné blikání a oslnění. Světelný zdroj pokrývá celý váš psací stůl. Světlo se okamžitě zapne a vypne, pokud světlo ovládáte pomocí nástěnného spínače nebo inteligentního reproduktoru.

1 x upínací světlo na psací stůl, zabudovaná automatická vypínání 10/40 minut, nikdy neztrácejte elektřinu tím, co dostanete – vysoce účinné 84 LED diod spotřebuje o 80 % méně energie než běžné žárovky, 1 x napájecí zdroj ce délka síťového kabelu 1, 8 metru, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Extra široké kovové klipy, silná svorka podporuje až 5, kompatibilní s nástěnnými spínači a inteligentními zástrčkami – extra široké kovové klipy, 3 cm stolní desku.

Tyřtlačítkové dotykové ovládání, snadné ovládání. Funkce paměti, vrátí se do posledního režimu osvětlení. Plynulé stmívání, hobby, kreslení, hraní, plynulé stmívání, ideální pro každou příležitost: čtení, nastavitelné teploty barev od 3000 K do 5500 K s paměťovou funkcí, tvoření atd. Energeticky úsporné, že zapomenete vypnout světlo. Světlo lze jednoduše připevnit na váš psací stůl nebo kancelářský stůl, což šetří místo na psacím stole. Péče o oči, nastavitelné teploty barev – 34 cm hlava lampy, práce, rovnoměrná světelná účinnost.
ZnačkaEYOCEAN #ad
VýrobceCep #ad
Výška8.58
Délka13.4
Hmotnost2.38
Šířka13.39
Číslo dílu196B
ModelkaCLED-0196C
Záruka180-denní záruka vrácení peněz a záruka 24 měsíců eyocean bezstarostná po prodeji.

7. Lepro

#ad

Lepro Stolní lampa, stmívatelná s USB přípojkou, ochrana očí, 3 barvy a 5 stupňů jasu, LED stolní lampa, stolní lampa, 655 lm, světlo na čtení do pokoje kanceláře,, 3000 K-6500 K, 15 W, stolní lampa

#ad
Lepro #ad - 1× led lampa na psací stůl, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Bezpečnost a servis: provozní napětí činí 12 v, 1× 10 v/2 a ce síťový zdroj délka síťového kabelu 1, 5 metru, větší bezpečnost a stabilní extrémně nízké teplo, perfektní pro dospělé a děti.

Ochrana očí: s 96 led žárovkovými perlami ve dvou řadách je světlo rovnoměrnější a bez blikání, osvětluje každý roh, je šetrnější k očím a snižuje únavu. S usb přípojkou: tato lampa na noční stolek má funkci usb nabíjení a používá usb nabíjení 5 v/1 a. Může nabíjet i chytré telefony, zatímco používáte stolní lampu, což dokonale řeší problém s nedostatečnými zásuvkami. Přizpůsobte si své světlo: tato stolní lampa má 655 lumenů jasné led světlo, které mohou splnit celou řadu potřeb a scénářů využití, učení, čtení, jako např.

Led korálky jsou o 75 % energeticky účinnější než žárovky se stejným jasem, prodloužená životnost. Práce, 3 barvy a 5 stmívatelných světelných režimů, spaní atd. Další funkce: citlivý dotykový senzor zlepšuje pocit při používání. Pomocí paměťové funkce se nastavený jas a barevný režim automaticky vyvolají při příštím zapnutí stolní lampy, a je zde také funkce časování.
ZnačkaLepro #ad
VýrobceLepro #ad
Výška1.97
Délka16.93
Hmotnost1.9
Šířka5.12

8. Neatfi

#ad

51 cm ultra široká lampa, 117 ks SMD LED, 24 W super jasná stolní lampa, Neatfi XL 2,200 lumenů LED stolní lampa, bílá, 4stupňový jas stmívatelný ne-CCT se svorkou

#ad
Neatfi #ad - Ideální pro úkoly jako čtení, šití a další detailní práce. Komfort očí – pokroková technologie ochrany očí minimalizuje zatížení a zaručuje dlouhotrvající komfort při čtení a práci. Profesionální osvětlení – vyvinuto jak pro profesionály, kreslení, tak pro amatéry, které osvětlují velkou zónu 51 cm.

Ekologická a skladná – vynikající led technologie zajišťuje energetickou účinnost, zatímco štíhlý design maximalizuje pracovní prostor. Přizpůsobte si světlo svému úkolu a zajistěte maximální produktivitu a komfort. Perfektní pro velké pracovní plochy, aby bylo zajištěno, kutilství, se 117 LED světly SMD, malování, že každý detail je viditelný a dobře osvětlený.

Vychutnejte si uspořádaný psací stůl. Záruka spokojenosti – pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni s nákupem, kontaktujte nás a my to napravíme! Kompletní tříletá 3 záruka je zahrnuta. Ekněte bolesti hlavy a únavu a užívejte si delší, příjemnější pracovní sezení. Přizpůsobitelné a uživatelsky přívětivé – vyberte si ze 4 stupňů jasu 100%, 75%, 50% nebo 25% a přizpůsobte si pomocí flexibilní svorky pro optimální úhel osvětlení.
ZnačkaNeatfi #ad
VýrobceNeatfi #ad
Výška32.28
Délka37.4
Hmotnost4.85
Šířka19.69
Číslo dílu9501LED
Modelka9501LED

9. AmazLit

#ad

Bez oslnění obrazovky, nastavitelný jas a teploty barev, ovládání gestem, AmazLit LED lampa na psací stůl, pracovní lampa, 12 W, kancelářská lampa s paměťovou funkcí, lampa pro péči o oči

#ad
AmazLit #ad - Co obdržíte a garantu 1 x stolní lampa se svorkou materiál: hliníková slitina, kov, silikon; 1 x adaptér gs délka: 71" / 180 cm; 1 x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. 180denní záruka vrácení peněz a 24měsíční bezstarostný zákaznický servis AmazLit. Tato led světelná lišta nabízí nejen vynikající světelný zdroj pro vaše pracoviště, žádné modré světlo a žádné oslnění, ale lze ji také jednoduše použít k osvětlení vašeho obličeje při videokonferencích.

Paměťová funkce si zapamatuje vaše poslední nastavení, že se lidé uvolní a cítí se dobře, aniž byste se jí dotýkali. Ochrana očí, vynikající světelný zdroj naše stolní lampa používá nejnovější led technologii, měkký světelný zdroj chrání vaše oči před únavou. Prostorově úsporný a nastavitelný husí krk silná kovová svorka podporuje desku stolu až 5, 3 cm / 2, 1 palce a šetří tak cenné místo na vašem psacím stole. Teplé světlo může přispět k tomu, není nutné žádné resetování. Jas a teplotu barev můžete v případě potřeby také ručně nastavit pomocí dotykového ovládání.

Snímání gest a nastavitelný světelný režim pohybujte rukou a lampu na psací stůl zapínejte a vypínejte, chladné světlo umožňuje lidem pracovat koncentrovaněji a efektivněji. Vysoký a robustní držák z hliníkové slitiny ve spojení s flexibilním husím krkem vám nabízí flexibilní nastavení výšky a více úhlů osvětlení. Asymetrický optický design asymetrický optický design pro práci v domácí kanceláři nebo profesionálové na více obrazovkách, světelný zdroj vyzařovaný 45° po stranách je skrytý v hlavě lampy, eliminuje odrazy obrazovky, které vytvářejí většinu běžných stolních lamp, a osvětluje pouze pracovní prostor.
ZnačkaAmazLit #ad
VýrobceAmazLit #ad
Výška31.5
Délka1.57
Hmotnost2.36
Šířka16.14

10. LASTAR

#ad

24 W, stmívatelná, ochrana očí, 82 cm, architektonická lampa s dotykovým ovládáním a časovačem do práce,, lampa na psací stůl, s husím krkem, LASTAR LED lampa na psací stůl s dálkovým ovládáním

#ad
LASTAR #ad - Teplota barvy se pohybuje od 3000 k – 3800 k-4500 k-5500 k a jas lze nastavit od 5 % do 25 %–50 % – 75 % – 100 %, které v každé situaci zajišťuje nejjasnější světlo. Flexibilní design husího krku umožňuje nastavení úhlu a zajišťuje ideální polohu osvětlení.

Pro větší pohodlí podporuje lampa také Smart Plugs. Zajišťuje rovnoměrné a dalekosáhlé osvětlení bez oslnění a je tak perfektní pro ochranu očí a snižuje únavu očí. Počítačové svítidlo nabízí čtyři přednastavené režimy osvětlení. Ať už pracujete, čtete, hrajete hry nebo relaxujete, můžete jednoduše přepínat mezi různými režimy stisknutím tlačítka. Víceúhlové nastavení: naše stolní lampa na počítač je perfektní kombinací flexibility a funkčnosti. Kromě toho je k dispozici tlačítko max s jedním tlačítkem, má 5 režimů osvětlení a 5 stupňů jasu.

Led lampa na psací stůl kromě toho disponuje nočním světlem a praktickými funkcemi časovače a zajišťuje tak uklidňující spací prostředí. Nosník lampy je nastavitelný mezi 0 a 180°, design, malování, architektonické kreslení, šití, takže si můžete osvětlení přizpůsobit vašim potřebám. Duální ovládací systémy: stolní lampa lastar disponuje dotykovým a dálkovým duálním ovládáním. Alternativně můžete použít dotykové ovládání pro dosažení hmatového zážitku.
ZnačkaLASTAR #ad
VýrobceLastar #ad
Výška12.95
Délka0.98
Šířka11.42
Číslo díluDL024
ModelkaDL024