Top 10 LED Kette 5m – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Öuesen

#ad

Vodotěsná, světelná lišta, teplá bílá 3000 K, postel, stmívatelný LED pásek s dálkovým ovládáním, samolepicí světelný pásek, pásek pro kuchyňskou linku, COB LED pásek 5 m s časovačem, televizi,, IP44

#ad
Öuesen #ad - Flexibilní cob led pásek v teplé bílé barvě 3000 k cob led pásky 5 m lze otáčet na požadovanou délku a tvar, cut bei jedem cut podél středové linie měděné části světelné lišty led, können sie die 2 stecker, die mit der Box kommen wenn "L" oder "U" Form Bereich zu begnen, spojitelná a řezná funkce vám nabízí velkou flexibilitu.

Naše stmívatelné led pásky 3000 k mají rovnoměrný světelný efekt, vysoký cri 90+. Cob led pásek se scénáři použití na dálkové ovládánívodotěsný ip44 cob led pásek s dálkovým ovládáním je vhodný pro dekoraci interiéru a vytvoření atmosféry, jídelna, pozadí TV, šatník, schodiště, jako je obývací pokoj, party, koupelnové zrcadlo, kuchyň, pokud potřebujete pomoc, strop, svatba nebo dárek pro přátele atd. Cob led pásky s vysokým jasem 5 mdejte své fantazii volný průběh s led pásky Öuesen's cob 24 v. Nepřímé osvětlení teplé bílé vám může pomoci vytvořit požadovanou atmosféru. Cob led pásek 5 m s rf dálkovým ovládáním a 1 x adaptérem pro místní použití, kvalitní materiálycob led pásky 24 v jsou vyrobeny z ekologických a netoxických materiálů, led teplá bílá, které neobsahují těžké kovy, 1 x ovladač a 2 x spojky.

Samolepicí cob světelný pásek led 3m můžete použít přímo k dekoraci podsvícení ve vašem bytě. Kontaktujte nás, ložnice, uspokojivou odpověď. Při srovnání tradičních smd proužků, husté led perly mohou vytvářet nepřetržitý a měkký světelný efekt, ne jako SMD LED pásky 1 m/50 LED perly, COB LED pásek 1 m/480 LED perly, pouze sporadické a oslňující světelné skvrny.
ZnačkaÖuesen #ad
VýrobceÖuesen #ad
Číslo díluCOB6
ModelkaCOB LED streifen

2. Öuesen

#ad

COB LED pásky teplé bílé 5 m, TV kuchyň, stmívatelné LED pásky 24 V 3000 K, světelná lišta se síťovým zdrojem a ovladačem pro spodní konstrukci, obývací pokoj, LED samolepicí světelný pásek IP44, DIY

#ad
Öuesen #ad - Cob led pásky lze stříhat každé 4 cm a můžete je stříhat podél řezných značek. Cob led pásky vysoce kvalitní osvětlení ve srovnání s smd led páskem, samolepicí led pásek byl vyvinut tak, cob je aktualizovaný led pásek s designem 480 led/m, Öuesen cob led pásky v teplé bílé barvě mají velmi měkké a rovnoměrné osvětlení.

Na výběr je kromě toho 8 dynamických režimů. Led světelná lišta led. Rozmanité možnosti použití pro led světelnou lištu 5 mcob led pásek 3000 k teplá bílá je vhodnější pro každodenní použití, knihovnách, obývacích pokojích, skříních na víně, ideální pro dekoraci s vnitřním osvětlením, led pásek 5 m lze použít v šatních skříních, v ložnicích, kuchyních, schodištích, index podání barev 90+, chodbách a koupelnách. Cob led pásek stmívatelný jas a aktualizované rf dálkové ovládání cob led pásek 24 v je spojen s rf dálkovým ovládáním s 16 tlačítky, které umožňuje velmi jednoduché ovládání.

Led pásek teplá bílá 5 m flexibilní diy osvětlenísamolepicí led světelná lišta se vyznačuje silnějším lepidlem a flexibilním designem 3m. Pracovní napětí cob led pásky jsou 24 v nízké, cob led pásek 5m je vyroben ze silikonového materiálu, bezpečnostní napětí pro lidské tělo, hodnota LED světelného pásu je nízká hodnota odvodu tepla lepší lepší lepší. Led světelný pásek má paměťovou funkci, která zachovává světelný efekt posledního výpadku proudu. Přidána funkce časovače 1h-8h a funkce časovače a funkce přerušení časovače. Obraťte se prosím ihned na zákaznický servis!
ZnačkaÖuesen #ad
VýrobceÖuesen #ad
Hmotnost0.75

3. Govee

#ad

Změna barvy, světelný pásek, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google, Govee Neonový LED pásek 10 m, RGBIC pásky s ovládáním aplikací, na, synchronizace hudby, do kuchyně, světelný pásek na strop

#ad
Govee #ad - Není určeno k osvětlení. Vytvořte vzrušující diy osvětlení pro hernu, obývací pokoj, ložnici. S vodotěsností ip67 lze naši LED neonovou světelnou hadici používat i venku. Technologie rgbic: s technologií govee rgbic můžete popustit uzdu své kreativitě. Neon band používá vestavěný mikrofon k rozpoznání hudby a herního zvuku a kombinaci se světelnými efekty, které reagují v reálném čase.

Nekonečné možnosti kutilství: 5m neonový led pásek vám pomůže uvolnit neomezenou fantazii. Inteligentní funkce aplikace: stáhněte si aplikaci govee home pro vzrušující zážitek z osvětlení, 16 milionů DIY barev, 11 hudebních režimů, nádherných 64 přednastavených režimů scény, skupinové ovládání s jinými inteligentními světly Govee a rozsáhlé funkce sdílení komunity. Hlasové ovládání: spravujte své led pásky pomocí jednoduchých hlasových příkazů přes Alexu, jako je časovač a hudební režim, Google Assistant.

Upozornění: adaptér a ovládací box nejsou vodotěsné. Zobrazte více barev světla současně v ohebném neonovém led pásku a ukažte plynulé světelné efekty v závislosti na přírodě, náladě, večírcích a svátcích. Iroké použití: přidejte vzrušující, obývacího pokoje, výrazné a personalizované osvětlení zdi, ložnice a další. Používá se pouze k vytvoření atmosféry. Synchronizace s hudbou: oživte své party a hry neonovými led proužky.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost5.64
Číslo díluH61A53D1DE
ModelkaH61A53D1DE

4. ROUKLE

#ad

ROUKLE 8 mm COB LED pásky 6000 K – 5 m stmívatelná 24V super jasná pásková světla CRI90+ s RF dálkovým ovládáním | 2400 LED | studená bílá 6000 K | jednoduchá domácí dekorace

#ad
ROUKLE #ad - S 2400 led na 5 m a 3840 led na 10 m zaručuje brilantní, rovnoměrné osvětlení. Dlouhá životnost a stmívatelnost: cob led pásky se vyznačují dlouhou životností, což snižuje častou výměnu a údržbu, takže můžete ovládat jas. Vysoký jas a rovnoměrné rozložení světla: 8 mm široké cob led pásky využívá cob technologii pro vynikající světelné efekty díky vysoké hustotě led.

Světlo lze ohnout do jakéhokoliv tvaru a zkrátit na jakoukoliv délku. Každou led lze řezat podél linie, funguje však pouze část spojená se zdrojem proudu. Se 4 režimy, šetří náklady. Navíc jsou naše světla stmívatelná, 8 stupni jasu a 60sekundovým časovačem nabízí rozmanité možnosti osvětlení. Ve srovnání s smd svítidly snižuje technologie cob spotřebu energie, snižuje náklady na energii a minimalizuje dopady na životní prostředí.

Led pásky cob využívají 24 v dc, vytvářejí málo tepla a jsou bezpečné, také pro děti a domácí zvířata. Je důležité si uvědomit, garáže a určitá komerční a průmyslová prostředí. Zadní strana 3m lepicí plocha umožňuje snadné upevnění na čisté povrchy. Vysoký index podání barev cri: cob led světelný pásek má cri více než 90, což vede k přirozenějšímu a živějšímu světelnému efektu.
ZnačkaROUKLE #ad
VýrobceROUKLE #ad
Číslo díluROUKLE

5. BTF-LIGHTING

#ad

BTF-LIGHTING FCOB SPI RGB flexibilní LED pásky s vysokou hustotou COB WS2811 IC LED pásek 1 m 720 LEDS/M 21 W/M DC24V IP30 není vodotěsný Chasing Barva DIY dekorace není součástí ovladače a síťový

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Vyšší světelná účinnost, jako je duha atd. Poklesy napětí atd. Je kompatibilní s adresovatelnými ovladači jako sp611eb09gvk267l, Raspberry Pi, SP108EB07DVJ568C SP630E1 12in1B0BTYJQDNB atd. Ws2811 rgb, ws2811 ic může ovládat až 36 žárovek. Ezné proužky, aniž by došlo k poškození pásku.

Při připojování prosím zvolte správné pořadí barev pro připojení. Dvouvrstvý fpcb, stříhejte led diody na libovolnou délku podél značení střihu, který vyrovnává pokles napětí, odvod tepla a flexibilitu. Rozsah dodávky: 1x 3m fcob ws2811 grbic led pásek tento produkt neobsahuje ovladač a žádné napájení. Diy proužky pro pohlcující DIY zážitek. Kompatibilní s většinou ovladačů spi-rgb dostupných na trhu. A lze jej použít také s arduino, sp105eb06xxcc17y, K-1000C a dalšími ProgramProgramProgramProgramprograprograprogra.

Díky vysoce kvalitnímu pásku svítí každé led světlo rovnoměrně a má životnost více než 25 000 hodin, na party, šatnách, což vám pomůže ušetřit peníze a čas na opravy. By se měly zohlednit při oficiálním používání. Rovnoměrné a jemné světlo pro osvětlení obývacího pokoje a dekorace v ložnicích, kuchyních, na vánoce nebo svatby. Vezměte prosím na vědomí: pořadí barev světelné lišty je BRG ne RGB.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
Výrobce‎BTF-LIGHTING Technology Co., Limited #ad
Hmotnost0.11

6. SOTECH

#ad

3 kusy SO-TECH® LED Profil-11 bílý montážní profil 2000 x 14 x 7 mm s opálovým krytem

#ad
SOTECH #ad - Délka: vždy 2 m / výška: 7 mm / šířka: 14 mm pro LED pásky do šířky 10 mm. Přídržné svorky najdete na amazonu s ASIN: B00EU7LP1W. 3 x sotech led konstrukce – profil-11 bílá s opálovým krytem. Vhodné koncovky najdete na Amazonu s ASIN: B0127CHP4M. Materiál: hliník / barva: bílá.
ZnačkaSOTECH #ad
VýrobceSOTECH #ad
Číslo díluSO60738-II

7. ORIA

#ad

Vodotěsnost IP65, 20 barev, ORIA LED světelné pásky, PC, sada osvětlení pro TV, 19 režimů, 1 m, nastavitelný jas, světelný pásek s dálkovým ovládáním, RGB LED pásky, USB předpětí, party

#ad
ORIA #ad - Může být napájen z každého zařízení s usb výstupem jako počítač, stolní počítač nebo notebook. Velmi rozšířené použití – oria tv led světlo lze použít pro 24 až 42palcové přístroje, aby váš displej vypadal jasněji. 20 barev a 19 režimů osvětlení– oria tv podsvícení používá 30 vysoce kvalitních, jasných 5050 rgb led světel, může pracovat s 20 různými statickými barvami osvětlení a 19 druhy dynamických režimů osvětlení pro vaše individuální požadavky.

Jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat co nejrychleji a my ho okamžitě vyřešíme. A podsvícení tv oria lze podle potřeby odříznout podél "nůžek" značek. Snadná instalace a řezání– 3m samolepicí pásku lze umístit na každý suchý a rovný povrch. Flexibilní instalace kdekoli chcete, jednoduše Plug and Play bez kabeláže.

Efektivní dosah příjmu je 8 m. Dálkové ovládání s 10 tlačítky– 20 barevných změn, vše, rychlost a stupeň jasu, 19 režimů osvětlení, co můžete změnit pomocí dálkového ovládání. Vodotěsný kvalitní materiál ip65– použijte vodotěsný materiál ip65, vynikající propustnost světla, velká tuhost, hladká textura, který je extrémně odolný proti teplu. Silikonový materiál, takže jej lze ohnout do libovolného požadovaného tvaru.
ZnačkaORIA #ad
VýrobceORIA #ad
Hmotnost0.2
ModelkaSL40

8. Airand

#ad

Teplá bílá, vodotěsné IP44 se síťovým zdrojem, světelný pásek, kuchyň, 3000 K, COB LED pásky 5 m, světelné pásky, 24 V, stmívatelný, TV, LED pásek 5 m pro koupelnu, LED samolepicí s dálkovým ovládáním

#ad
Airand #ad - Lightstrip neobsahuje žádné škodlivé látky, ve srovnání s běžnými světelnými lištami, LED pásky lepší odvod tepla, světelná páska LED je certifikována vysokou kvalitou. Iroké spektrum použití– led pásek 5 m teplá bílá 3000 k je perfektní pro vnitřní osvětlení, ložnice, funkce stmívatelného jasu světelného pásku se hodí pro různé scény.

Led světelné lišty vám dodají příjemnou teplou a přirozenou atmosféru. Bezpečnost a vodotěsnost a dlouhá životnost – pracovní napětí cob strip má nízké napětí 24 v, led pásek 5 m je vodotěsný i ip44, takže není třeba se obávat poškození způsobených vlhkostí. Jako obývací pokoj, restaurace, chodba, pracovní lampa na psací stůl, kuchyň, bar, skříň, party, knihovna, kosmetické zrcátko, šatní skříň, TV, schodiště, koupelna a osvětlení postele atd. S 3m lepicími pásky led lze bezpečně namontovat na suchý, 5 cm spojovacím kabelem v balení, hladký povrch.

Stmívatelný & dynamický & časovač led pásek 5 m s 16tlačítkovým rf dálkovým ovládáním, 8 dynamických režimů na výběr. V závislosti na scéně můžete zvolit různý jas a režimy. Přidána funkce časovače 1h-8h a funkce časovače a funkce přerušení časovače. Led světelný pásek má paměťovou funkci, 10% – 100% výběr jasu, která zachovává světelný efekt posledního výpadku proudu. Délku světla a tvar samolepicí LED pásky si můžete podle potřeby upravit.
ZnačkaAirand #ad
VýrobceAirand #ad
ModelkaCOB Led Streifen 5M Warmweiss

9. ETRLNXY

#ad

RGBIC LED pásek 2,5 m Dreamcolor LED podsvícení TV pro 32 až 55 palců televizorů Smart LED podsvícení, USB LED zabudované IC osvětlení pro TV, aplikace a dálkové ovládání, synchronizace s hudbou

#ad
ETRLNXY #ad - Loveeecký efekt je Anter. Powerbankou, jako je ložnice, 5 metru lze volně ohýbat bez dalších led přípojek; 3m silné lepidlo zajišťuje, domácí kino, počítačem, usb nabíječkou a lze jej použít pro všechny příležitosti, psací stůl, skříň atd. Flexibilní usb led pásek 2, široce rozšířená, že led pásek bude lépe připevněn k vašemu televizoru nebo počítači. Trojité ovládání stáhněte si aplikaci bluetooth tím, jasu, můžete použít 213 režimů sledování dreamcolor, že v apple store nebo google play vyhledáte "duoCo StripX", synchronizace hudby a nastavení časovače, běžet podle rychlosti efektu, abyste pomocí aplikace odstranili LED Bluetooth LED tlačítka; Ovládací políčka se 3 tlačítky; IR dálkové ovládání s 24 tlačítky.

Usb napájení, jednoduchá instalace led podsvícení tv je napájeno usb konektorem např. Bezpečná a dlouhá životnost dvouvrstvá měď tv podsvícení provoz s napětím 5 v, ochranu proti přebití, ochranu proti zkratu, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; usb led pásek přes světlé 5050 led, velmi bezpečné; USB LED pásek přes světlé 5050 LED, vytváří velmi málo tepla, nepoškozuje váš televizor; a má funkci ukládání barev, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; USB LED pásek přes světlé 5Dososososososlepší sytost barev a jas světla a delší životnost.

Synchronizace hudby v kombinaci se zabudovaným mikrofonem v ovládacím boxu nebo mikrofonu mobilního telefonu se televizní led pásek synchronizuje se zvukem; zapněte svůj oblíbený film a podsvícení LED mění barvy a rychlosti v rytmu, takže filmy a videa jsou ještě zábavnější; funkce časovače v aplikaci může 5V LED pásek zapnout a vypnout, užívejte si jej jednoduše inteligentním způsobem. Rgbic led podsvícení tv 2, 5 m dreamcolor led pásek s led sw2812 pro televizi o velikosti 32 – 55 palců; dvouvrstvá měď se používá k tomu, aby směs barev dreamcolour byla rovnoměrnější a jasnější; pokrývá 4 nebo více stran pro televizory menší než 43 palců; RGB LED pásek pokrývá 3 strany pro televizory větší než 43 palců; Dreamcolor.
ZnačkaETRLNXY #ad
VýrobceETRLNXY #ad
Hmotnost0.33

10. Govee

#ad

Ovládání přes aplikaci, 5 m, změna barvy, ovládání segmentů, jako kuchyňská dekorace, LED pásek Govee, na doma, na party, 64 režimů scény, synchronizace hudby, do ložnice, na televizi, RGBIC LED pásek 5 m

#ad
Govee #ad - V aplikaci je velký výběr hudebních režimů, citlivost, které lze nastavit, barvu automaticky a barevný kruh. Funkce časovače: zapínání a vypínání led světla govee lze automaticky nastavit podle vašeho přednastaveného času, aby byl váš život pohodlnější.

Režim hudby: barva se automaticky mění podle zvuku. 64 režimů scény a stmívatelné: lze vybrat z více než 16 milionů barev a více než 64 scén a jas je nastavitelný od 0 do 100 % a je tak možné nastavit mnoho různých barevných kombinací pro každý různý vkus.

Rgbic a ovládání segmentů: díky ic umí led světelný pásek govee RGBIC zobrazit několik barev na LED pásku. Vlastní režim: různé barvy led pásku govee 5m lze současně individuálně vytvořit z barevného kruhu a můžete tak nechat volný průběh své kreativitě a kombinovat nejrůznější efekty a barevné přechody. Segmenty pásku lze barvit.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluH61253D2DE
ModelkaH61253D2DE