Top 10 LEGO Basic Bausteine – Stavebnice na hraní

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

New 2020 65 kusů, Great Educational Toy for Toddlers 18 Months and up, LEGO DUPLO Classic Brick Box 10913 First LEGO Set with Storage Box

#ad
LEGO #ad - Zatímco vytváříte a hrajete si s touto všestrannou směsí kostek a dílů lego duplo, bude váš malý stavitel rozvíjet kreativní myšlení a schopnosti řešení problémů, vizuální prostorové vědomí a jemnou motoriku.

Sdílejte zábavu a učení se svým batolem, snadno ovladatelnými kameny LEGO Duplo, zatímco staví roztomilé pestré modely a představte si své vlastní výtvory se světlými, které podněcují kreativitu. S jednoduchými pokyny a bezpečnými, snadno ovladatelnými kameny legO Duplo. Obsahuje 65 barevných stavebních kostek plus známé díly, které stimulují ducha malých dětí, chlebem, včetně auta s pohyblivými koly, květinami, oknem, střechou, figurkami osob DUPLO a 1 2 3 číselnými kameny.

Tato vzdělávací hračka pro malé děti je skvělým dárkem pro chlapce a dívky od 18 měsíců. Obsahuje 65 lego duplo kamenů a v kombinaci s dalšími sadami LEGO Duplo pro rozšíření kreativních možností hraní a učení dětí.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.09
Délka14.57
Hmotnost2.2
Šířka7.09
Číslo dílu10913
Modelka6288647

2. LEGO

#ad

2 zvířata a lampa na hraní, domeček pro panenky ze stavebnic s Push&Go Auto, dárek pro malé děti, LEGO Rodinný dům Duplo 3 v 1, 5 figurek, dívky a chlapce od 3 let 10994

#ad
LEGO #ad - Malé děti mohou používat kameny duplo pro stavbu velkého, třípatrového domečku pro panenky, které jsou propojeny zahradou. Předškoláci hrají každodenní postupy od odvodu odpadu až po spaní, s čištěním zubů a předčítáním příběhu ve světle svítící lampy na hračky baterie jsou součástí dodávky.

Domeček na hraní lze postavit 3 způsoby, vysoké budovy nebo 2 menších bytů, abyste zajistili změnu. Rodinný dům lego duplo 3 v 1 pro batolata má 3 patra, 5 pokojů, 7 figurek a spoustu příslušenství pro nekonečné hraní v rodinném životě. S mnoha kreativními možnostmi stavby a učení je tento dům lego duplo pro malé děti nabitý hodnotou na hraní a mimořádným nápadem na dárek pro děti od 3 let, dívky a chlapce.

V garáži se nachází elektrické auto na hraní push&go, které se nabíjí solárními články, a malé děti si mohou na zahradě sbírat ovoce a zeleninu a připravit je v kuchyni. Se 7 figurkami duplo: 2 dospělí, 3 děti a figurky zvířat DUPLO ve tvaru kočky a psa, aby děti mohly objevovat neomezené možnosti hraní. Sady lego duplo jsou koncipovány tak, že poskytují stavební prvky pro emocionální, sociální a motorický vývoj dětí předškolního věku.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška4.88
Délka22.91
Hmotnost5.86
Šířka18.9
Číslo dílu10994
Modelka10994
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

3. LEGO

#ad

Stavebních autíček pro děti, sada stavebních kostek pro pestrý model aut vč. nákladních vozidel, policejních a stavebních vozidel, dárek pro chlapce a dívky od 5 let, LEGO Klasická kreativní vozidla

#ad
LEGO #ad - Různá vozidla: s obsaženými stavebními prvky může vaše dítě postavit policejní auto hračku LEGO s vozem, čtyřkolku, lopatovou nakladač, kombi, hračku nákladního vozidla, terénní vůz a limuzínové autíčko na hraní. Kameny, 11035 a 11037, které podporují stavební schopnosti: sady lego classic podporují při stavění kreativitu dětí; pro ještě větší zábavu při stavění a hraní může vaše dítě kombinovat se sadami 11034, které jsou k dostání samostatně.

Lego dárek pro fanoušky auta: děti, stavební vozidla, které milují policejní auta, strečové sedany a jiná autíčka na hraní ze stavebních kostek, budou mít z tohoto narozeninového nebo vánočního dárku obrovský radost.

Lego stavebnice do auta s autíčky pro děti: lego classic kreativní vozidla pro chlapce a dívky od 5 let umožní mladým autovníkům s kameny LEGO Classic stavět a povzbudit vlastní hádanky. Stavebnice pro mladé stavitele: obsahuje 10 stavebních nápadů pro ještě kreativnější stavební projekty; speciální díly, včetně 52 koleček, a jednoduché pokyny krok za krokem zvou děti k tomu, aby si svá vozidla LEGO namotaly.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška10.31
Délka3.7
Hmotnost0
Šířka15.04
Číslo dílu11036
Modelka11036
Zárukatbd

4. LEGO

#ad

Barevné stavebnicové kostky, nápad na dárek pro děti, uskladnění hraček, LEGO 10698 Classic velký box se stavebnicí, veselé

#ad
LEGO #ad - Speciální dílky zahrnují 2 různě velké zelené základní desky, 3 páry očí, 6 pneumatik a 6 ráfků – vybízí k nápaditému stavění. Návody na stavby s prvními nápady jsou součástí sady a najdete je i online.

Sada je zabalena v praktickém plastovém úložném boxu. Velké množství oken a dveří doplňuje klasické stavění a zajišťuje nekonečnou kreativitu s dílky stavebnice LEGO. Velký box se stavebnicí lego je nápadem na zábavný dárek pro dívky a chlapce od 4 let, který jim přinese spoustu potěšení na dlouhou dobu. Lego classic 10698 velký box se stavebnicí se dodává v praktickém úložném boxu z plastu; všechny vyobrazené modely lze s touto sadou postavit současně.

V přiložených návodech na stavby a online najdete nápady, které vám usnadní začátek. Stavebnice pro děti od 4 let; obsahuje velkou paletu stavebních dílků Lego ve 33 různých barvách, 8 různých druhů oken a dveří, 8 různých rámů.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška10.31
Délka14.57
Hmotnost3.51
Šířka7.09
Číslo dílu10698
Modelka10698
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

5. LEGO

#ad

Kreativbox für Babys und Kleinkinder von 1,5-3 Jahre, LEGO DUPLO Deluxe Steinebox, Geschenk-Set 10914, Steine mit Aufbewahrungsbox, Lernspielzeug für Mädchen und Jungen zum Bauen

#ad
LEGO #ad - Dieses lustige lernspielzeug für mädchen und Jungen fördert das Lernen durch Rollenspiele und die Entwicklung der feinmotorischen, sprachlichen, sozialen und emotionalen Fähigkeiten.

Baby-spielzeug inklusive lego-duplo-figuren von junge und mädchen, Zahlen-Bausteine von 1 bis 3, einer Hundefigur, rutsche und Schaufel, einem Eimer und Elementen zum Öffnen von Fenstern und Türen. Die verschiedenen lego duplo steine, zahlen und personen können in der praktischen, Teile, grünen Aufbewahrungsbox mit Deckel im LEGO-DUPLO-Stil verstaut werden.

Enthält 85 farbenfrohe lego-duplo-steine mit vielen lustigen, Blumen, Luftballons, bekannten Teilen, Fenster, Geschenke, darunter ein Auto, eine Torte und Zahlenbausteine. Die leicht verständliche anleitung liefert Babys und Kleinkindern ab 1, 5 Jahren Ideen und Inspirationen, die ihre Kreativität anregen und gleichzeitig die Entwicklung fördern.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška10.31
Délka7.09
Hmotnost3.04
Šířka14.57
Číslo dílu10914
Modelka10914
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

6. LEGO

#ad

Kreativní hračka pro děti, dárek pro chlapce a dívky, 4x4 autíčko na hraní, detailní modelářská sada pro terénní vozy, LEGO 42122 Technic Jeep Wrangler

#ad
LEGO #ad - Toto autíčko pro vlastní sestavení s předním řízením, výkonné zavěšení kol pro zapichování nápravy a lanový naviják zajišťuje spoustu dobrodružství v terénu. Včetně autentických detailů jeep-wrangler, 7dílná mřížka chladiče, jako jsou klasické kulaté přední světlomety, plnohodnotná náhradní pneumatika a sklopná zadní sedadla.

Lego -technic autíčka a modelářské sady jsou skvělou možností, jak přivést děti do světa techniky. Toto terénní vozidlo 4x4 od lego technic je skvělým dárkem k narozeninám nebo Vánocům pro mladé fanoušky LEGO, kteří jsou připraveni na další výzvu.

Obsahuje modelářskou sadu suv jeep wrangler v nápadných a realistických žluto-černých barvách, která vypadá skvěle jak v akci, tak i jako výstavní kousek. Tlačítko pro přední řízení, které lze otevřít, dveře a kapotu, a slavný štítek Jeep-Wrangler Rubicon nadchne děti.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška10.31
Délka2.78
Hmotnost1.95
Šířka15.04
Číslo dílu42122
Modelka42122
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

7. LEGO Toys

#ad

LEGO Classic Large Creative Brick Box

#ad
LEGO Toys #ad - Buďte kreativní se sadou stavebních kostek lego clic s velkým výběrem kostek ve 33 různých barvách. Dodávka v praktickém úložném boxu z plastu.

Dodávka v praktickém úložném boxu z plastu. 709 dílů. Všechny zobrazené modely lze z této sady sestavit současně. K speciálním dílům patří 2 různě velké zelené základní desky, 3 sady očí, 6 pneumatik a 6 ráfků. Sada s velkým výběrem kamenů ve 33 různých barvách. K speciálním dílům patří 2 různě velké zelené základní desky, 3 sady očí, 6 pneumatik a 6 ráfků. Speciální kusy podporují nápadité stavění. Všechny vyobrazené modely lze z této sady sestavit současně. 709 dílů.
ZnačkaLEGO Toys #ad
VýrobceLego #ad
Výška7.09
Délka14.57
Hmotnost2.2
Šířka10.31
Číslo dílu10698
Modelka6102215

8. LEGO

#ad

LEGO 10715 Classic kreativní stavebnice vozidla

#ad
LEGO #ad - Lego kreativní stavebnice vozidel. Počet dílů: 442. Se snadno srozumitelným návodem na sestavení pro tři stupně obtížnosti. Tato stavebnice lego classic nabízí zábavu při stavění, podporuje kreativitu a podněcuje fantazii. Věk doporučený výrobcem: 4-99.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška5.63
Délka10.31
Hmotnost1.75
Šířka8.74
Číslo dílu10715
Modelka10715
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

9. LEGO

#ad

LEGO Klasický kreativní kufr 10713 stavebnice 213 kusů

#ad
LEGO #ad - Uspořádejte své kostky lego a vezměte je všude tam, tvarů, kam jdete v tomto světle žlutém klasickém kreativním kufříku LEGO ! Toto lego klasické přenosné pouzdro stavebnicové kostky skrývá svět kreativity pro děti a obsahuje výběr barevných klasických kousků LEGO včetně, cihel, kol a očí. Lego klasické stavebnice hraček jsou kompatibilní se všemi stavebnicemi LEGO pro kreativní budovy. 213 kusů â € "pro chlapce a dívky ve věku mezi 4 a 99. Kufr měří nad 10â € 26 cm vysoký, 11 € 28 cm široký a 2â € 6 cm hluboký.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.52
Délka11.22
Hmotnost1.68
Šířka10.31
Číslo dílu10713
Modelka6213581

10. LEGO

#ad

Zählen Lernen, 5 Jahren, Baby Spielzeug für Mädchen und Jungen 10954, Lernspielzeug für Kinder ab 1, Zug Spielzeug, LEGO DUPLO Zahlenzug

#ad
LEGO #ad - Der lego duplo zahlenzug - zählen lernen besteht aus 10 Steinen mit Zahlen, die in den Waggons des Schiebezugs transportiert werden können. Mit seinen lustigen figuren und den farbenfrohen, leicht zu handhabenden Steinen ist der Zahlenzug eine ideale Lernaktivität für Kinder im Alter von 1, 5 - 2 Jahren.

Enthalten in dem zug spielzeug sind ein jungen, ein Mädchen und ein Hund als LEGO DUPLO Figuren, die zu fantasievollen Rollenspielen anregen. Dieses lernspielzeug ab 1, 5 jahren ist eine neue, verbesserte Version des kultigen DUPLO Zahlenzugs mit mehr buntem Lernspaß als je zuvor. Kleinkinder verbessern ihre feinmotorischen Fähigkeiten, wenn sie mit diesem Baby Spielzeug ab 2 Jahre spielen und die Zahlenbausteine ein- und ausladen, stapeln und sortieren. Lego duplo sets bieten tolle geschenkideen für Babys und Kleinkinder zu jeder besonderen Gelegenheit.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka3.58
Hmotnost0.51
Šířka13.94
Číslo dílu10954
Modelka10954
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.