Top 10 Lichterkette Vorhang Innen – Světelné řetězy pro vnitřní použití

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Something Unicorn

#ad

Perfekt für Meerjungfrau, Mädchen Zimmer, Studentenwohnheim, lila, Something Unicorn LED String Vorhang Lichter mit Dimmer Schalter für Teen Zimmer, rosa Dekoration. Standard Version

#ad
Something Unicorn #ad - SchÖn - weiche, wohnheimraumdekoration, schöne led-eiszapfen-lichterketten in pastellfarben für Mermaid-Raumdekoration, Partyhintergrund, angenehme, Wanddekorbeleuchtung, Fensterdekoration und Mädchenzimmerdekoration.

Unverzichtbar für Wohnkultur. VorhÄnge sind nicht inbegriffen. Bitte verwenden sie es mit vorhandenen transparenten Vorhängen oder an jeder Wand. ". Dimmer-schalter fÜr helligkeit ihrer wahl - der intelligente Inline-Ein- / Ausschalter unterstützt auch die dreistufige Helligkeitsregelung, mit der Sie die gewünschte Helligkeit auswählen können. Fantastisches geschenk - fantastisches geschenk für Hochzeitshintergrund, Kinder, Jugendliche und kleine Mädchen, Weihnachten, die Meerjungfrau oder Fee lieben.

Kommt in super süße Geschenkverpackung. Safe & versatile led-leuchten - verwenden sie aus sicherheits- und vielseitigkeitsgründen eine niederspannungs-USB-Stromquelle USB-Ladegerät ist nicht im Lieferumfang enthalten. Verwenden sie es mit einem usb-ladegerät, einem PC, einer Powerbank, einem Mac oder einer anderen USB-Stromquelle.
ZnačkaSomething Unicorn #ad
VýrobceThe Magical Goods, LLC #ad
Výška3.4
Délka6.7
Hmotnost0.62
Šířka3.4
Číslo díluSU_A02_A01

2. LEDYA

#ad

LED světelný řetěz, Světelný řetěz venkovní ledový déšť, okna 20038, schodiště, světelný řetěz Lightnum, 17 m, proud se zástrčkou, rampouchy, 8 režimů, světelný závěs pro okapy, 480, zábradlí

#ad
LEDYA #ad - S paměťovou funkcí si led světelný řetěz pamatuje poslední režim nastavení, třpytení/blikání, pomalé oslnění, ve vlně, postupně, slo-Glo, není nutné pokaždé znovu nastavovat. Výkon adaptéru činí pouze 3, nízká spotřeba a žádné horko ani po delším používání, který je nižší než bezpečné napětí lidského těla, 6 W, chladný na dotyk a bezpečný pro vaše děti a domácí zvířata.

Je také ideální jako světlo pro náladu/atmosféru. Skvělá vánoční dekorace rampouchy můžete použít vánoční osvětlení na vánoce, svátky, svatby, doma atd.8 režimů a funkce pamětisvětelný řetěz se zásuvkou přes 8 režimů osvětlení kombinace, lov/blikání, trvalé světlo. Vodotěsný světelný řetěz venkovní světelný řetěz je vodotěsný podle ip44 a můžete jej zavěsit venku, ale mějte na paměti, že zástrčka není vodotěsná, udržujte adaptér v suchu.

Pokud obdržíte vadný řetěz, večírky, neváhejte nás kontaktovat pro výměnu. Bezpečný světelný řetěz s mrazovým deštěmsvětelný řetěz má zásadně certifikaci ce a používá 31v konektor nízkého napětí, rozhodně nehrozí riziko úrazu elektrickým proudem. Vzdálenost mezi každou LED žehličkou – 10 cm. 96 kapek, 4 mikro led 35 cm, 7 mikro led 65 cm, 6 mikro LED 55 cm. Svítící délka činí 17 m a připojovací kabel 10 m, délka jednotlivých pramenů: 3 mikro LED 25 cm, dostatečně dlouhý pro bezproblémové připojení k proudu.
ZnačkaLEDYA #ad
VýrobceLIGHTNUM #ad
Délka17
Hmotnost2.07
Číslo dílu20038
Modelka20038

3. Twinkly

#ad

48 m, černý drát, Twinkly Strings – LED světelné řetězy s 600 RGB LED – vánoční osvětlení pro vnitřní i venkovní použití – vánoční dekorace řízená aplikací

#ad
Twinkly #ad - Využijte svou fantazii a vyberte si s aplikací Twinkly z 16 milionů barev a vytvořte ultimativní dekorativní osvětlení. Vytvořte si vlastní efekty: buďte kreativní a kreslete efekty prakticky prstem.

Led světelný řetěz: ideální jako náladové osvětlení v obývacím pokoji, jako dekorace ložnice, pro synchronizaci s hudbou, pro hry nebo pro použití na zahradě. Vytvořte perfektní osvětlení pro nejpamátnější oslavy a oslavy, grilovací oslavy, večírky, jako jsou svatby, narozeniny nebo Vánoce. Vodotěsná světla: používejte v interiéru i exteriéru. Přístroj smart home: použijte aplikaci twinkly pro zapnutí a vypnutí světel, stmívání nebo použití časovačů.

Kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa, Google Assistant a Apple HomeKit. Možnosti jsou nekonečné. Kompatibilní s aplikací homey, razer chroma RGB a OMEN Light Studio pro ultimativní herní zážitek. Herní integrace: perfektní pro tvůrce obsahu, hráče a streamy.
ZnačkaTwinkly #ad
VýrobceTwinkly #ad
Výška3.94
Délka7.87
Hmotnost3.22
Šířka7.09
Číslo díluTWS600STP-BEU
ModelkaTWS600STP-BEU
Záruka2 roky výrobce.

4. KICLBD

#ad

Vánoční stromek Fairy Lights, 1,75 m, vánoční stromek,, Osvětlení vánočního stromku s kruhem, vánoční LED strom na 150 cm – 240 cm, 400 LED světelný řetěz s 16 prameny, světelný řetěz

#ad
KICLBD #ad - Nabídněte své rodině, dětem a přátelům perfektní vánoční dárek. Umístěte lights christmas tree ring light jednoduše na špičku vánočního stromku. Perfektní vánoční dárek: velmi vhodné pro vytvoření světelného prostředí, zahrady, svatby, party, vánoce a jiná výročí, terasy a balkony.

Lampy na stromy můžete zavěsit v interiéru i exteriéru. Bezpečnost a vodotěsnost: vánoční strom fairy lights je nízkotlaká energie, šetří energii a má dlouhou životnost, čímž lze snížit náklady na údržbu při časté výměně. Položte jednotlivou nit jemně na strom bez náročného navíjení, což šetří čas a energii. Zabudovaný paměťový čip může uložit vaše konečné nastavení režimu, 75 m kruhová světla na vánoční stromek, 5 m síťový kabel, tento vánoční světelný režim nemusíte každý den resetovat.

Vytvořte si osvětlení pro vaši rodinu, děti a přátele se slavnostní atmosférou. 8 režimů osvětlení: stiskněte spodní tlačítko konektoru pro změnu režimu osvětlení podle libosti. Snadná instalace: led tree coat je speciální dekorace na vánoční stromek. 5 m dlouhý napájecí kabel vám umožní jednoduše umístit vánoční osvětlení, což je velmi praktické. Pokud narazíte na problémy, narozeniny, spojte se s námi včas. Stupeň vodotěsnosti vánočního osvětlení iP44 nemůže být díky deštivému počasí lehce ovlivněn.
ZnačkaKICLBD #ad
VýrobceKICLBD #ad
Výška7.2
Délka4.02
Hmotnost1.19
Šířka4.49
Číslo díluSW-LSL-02-400
ModelkaSW-LSL-02-400

5. Govee

#ad

Govee Christmas lights, kompatibilita s Alexou, RGBIC vánoční osvětlení venkovní 20 m, světelný řetěz vnitřní vánoční dekorace, LED světelný řetěz venkovní 200 LED světel, 99+ scén, vodotěsnost IP65

#ad
Govee #ad - Vizualizujte svou hudbu: s vnitřním světelným řetězem govee s konektorem, který pomocí vestavěného mikrofonu rozpozná a přizpůsobí vaše oblíbené rytmy, můžete své světelné festivaly ještě lépe a s hudebními režimy si užijete ještě více zábavy.

Interaktivní zábava: s veselými herními režimy přispívá technologie govee uni-ic Control k vyšší hratelnosti vánočního osvětlení venku a zajišťuje mimořádný interaktivní zážitek v kruhu přátel a rodiny. 99+ dynamických scénických režimů: mnohostranné přednastavené režimy světelného řetězu govee na vánoční stromek jsou vhodné pro každou potřebu, LED světelný řetěz uvnitř. Oslavujte s rozmanitým osvětlením pro kmeny stromů, obývacích pokojů, teras, zahrad. Upravte si svou sváteční náladu: s technologií govee uni-ic control lze každou led perlu nezávisle vybrat ze 16 milionů barev, venkovní LED světelný řetěz pro ozdobení vašeho domova plynulými světelnými efekty RGBIC.

Dlouhá životnost: halloweenský světelný řetěz na vánoční stromek od govee je vodotěsný podle IP65, vyrobený z materiálu odolného proti opotřebení, odolný proti chladu do -20 °C, mají životnost 20 000 hodin a jsou opatřeny praktickou roli. Adaptér je IP44.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Délka20
Hmotnost2.25
Číslo díluH70C23D1DE
ModelkaH70C23D1DE

6. SALCAR

#ad

LED světelný řetěz závěs od Salcar, 3*3M, 9 × 3 m, vodotěsný LED světelný řetěz, 3 m × 3 m, světelný závěs, 6 × 3 m

#ad
SALCAR #ad - Energiesparend und umweltfreundlich: 2800-3000K warme Farbtemperatur. Reiner kupferdraht ist recycelbar, ohne Strahlung, verbreitetkeine Umwelt-Verschmutzung und keine Augenschmerzen.

8 modi wie blinkend, Aus usw. Und memory-Funktion. Bitte halten Sie Stecker vom Wasser fern. Verwendet werden. Salcar led lichtervorhang parameter: 3m / 600 / 6m / 9m horizontal x 3m längs, 300 / 900 leds; Farbtemperatur: 2800-3000K; Lampenabstand: 30cm; Kabellänge: 3m. Ip44 spritzwassergeschützt. Vielseitige verwendung: der biegsame led-lichtvorhang kann für verschiedene Anlässe wie Weihnachtsbäume, Türen, Decken, Fußböden, Fenster, Wände, Rasen usw. Spritzwassergeschützt: ip44, geeignet für den Innen- und Außenbereich. Niederspannung: 31v gs zertifizierteStromversorgung.
ZnačkaSALCAR #ad
VýrobceSALCAR #ad
Hmotnost1.23
Číslo dílu910015
Modelka922215

7. VOLTRONIC

#ad

Světelný řetěz Voltronic® 50 100 200 400 600 LED, IP44, adaptér DEKRA GS, do interiéru a exteriéru certifikát Bureau Veritas GS, výběr barev

#ad
VOLTRONIC #ad - Led světelný řetěz voltronic – certifikát bureau veritas gs bezpečnost ověřena – výběr barev LED: teple bílá/studená bílá/barevná modrá, červená, zelená, oranžová, výběr barev kabelu: zelená/transparentní.

Různé délky:10m 50 led / 15m 100 led / 45m 400 led / 25 m 200 led / 65m 600 led vždy včetně5m přívodního kabel k adaptéru. Voltronic je registrovaná značka Maxstore GmbH. Pro vnitřní a venkovní použití síťový zdroj a světelný řetěz mají krytí ip44, spotřeba energie:50 led – 1, vstupní napětí:220 v – 240 v ~ 50/60 hz, síťový zdroj:označení dekra gs, 5 Watt 10mA / 100 LED - 3 Watt 10mA / 400 LED - 6 Watt 5mA / 200 LED - 3 Watt 5mA / 600 LED - 9 Watt 5mA.

Venkovní led světelné řetězy jsou ideální jako vánoční osvětlení, dekorace na zahradě, osvětlení pro vánoční stromek nebo jako balkonové osvětlení.
ZnačkaVOLTRONIC #ad
VýrobceVOLTRONIC #ad
Hmotnost0.04
Číslo dílu30010127

8. SALCAR

#ad

Teplá, 31V osvětlení vánočního stromku, SALCAR 26 m světelný řetěz s 360 LED vánočními stromky 23 m světelný řetěz + 3m napájecí kabel, venkovní osvětlení s 8 režimy a pamětí

#ad
SALCAR #ad - Paměťová funkce světelný řetěz zachová poslední režim, který jste nastavili před vypnutím. Tlačítka na síťovém adaptéru lze použít k nastavení různých režimů.

26 m 23 m světelný řetěz + 3 m prodlužovací kabel, 8 režimů blikání, nízké napětí 31 V, 360 ° světla na světelném řetězu, teplá bílá. Tak si ušetříte namáhavé nové nastavení. 8 režimů. Vodotěsný design: ip44, světelný řetěz a síťový zdroj jsou z vodotěsného materiálu, který lze používat i v deštivých a zasněžených dnech. Bezpečné a energeticky úsporné bezpečnostní certifikát gs a ul, pokud napětí překročí standardní hodnotu, standardní napětí 31 V, automaticky se odřízne, zcela zabraňuje požáru a výbuchu.
ZnačkaSALCAR #ad
VýrobceSALCAR #ad
Hmotnost1.26
Číslo díluRCJ-31V-360LED-b-WW-l
Modelka910041

9. VOLTRONIC

#ad

Do interiéru a exteriéru certifikát Bureau Veritas GS, Světelný řetěz Voltronic® 50 100 200 400 600 LED, IP44, adaptér DEKRA GS, výběr barev

#ad
VOLTRONIC #ad - Led světelný řetěz voltronic – certifikát bureau veritas gs bezpečnost ověřena – výběr barev LED: teple bílá/studená bílá/barevná modrá, červená, zelená, oranžová, výběr barev kabelu: zelená/transparentní.

Různé délky:10m 50 led / 45m 400 led / 25 m 200 led / 15m 100 led / 65m 600 led vždy včetně5m přívodního kabel k adaptéru. Pro vnitřní a venkovní použití síťový zdroj a světelný řetěz mají krytí ip44, síťový zdroj:označení dekra gs, spotřeba energie:50 led – 1, vstupní napětí:220 v – 240 v ~ 50/60 hz, 5 Watt 10mA / 200 LED - 3 Watt 5mA / 100 LED - 3 Watt 10mA / 400 LED - 6 Watt 5mA / 600 LED - 9 Watt 5mA.

Voltronic je registrovaná značka Maxstore GmbH. Venkovní led světelné řetězy jsou ideální jako vánoční osvětlení, dekorace na zahradě, osvětlení pro vánoční stromek nebo jako balkonové osvětlení.
ZnačkaVOLTRONIC #ad
VýrobceVOLTRONIC #ad
Hmotnost0.53
Číslo dílu30010133

10. SALCAR

#ad

Na 120 cm až 350 cm, vodotěsný, teplá bílá, světelný řetěz s 350 LED vánočními stromky, SALCAR 3 m osvětlení vánočního stromku s kroužkem a 10 girlandami

#ad
SALCAR #ad - Eu standardní bezpečnostní síťový zdroj. Snadná instalace, zcela jednoduše se zapíná nebo vyklopí. Vhodné pro různé příležitosti: vhodné pro vnitřní i venkovní použití, světelný závěs, vánoční stromek, vánoce, lichoběžník, svíčky na vánoční stromek, svíčky na stromek, Vánoce, světelná síť, osvětlení vánočního stromku, světelná síť.

9 různých režimů: kombinace, rozsvícené, průběh, jiskřivé, svítící, pomalu se rozjasňující, postupné, pomalé vyblednutí, vypnuté. Vodotěsné & ochrana proti stříkající vodě: ip44, proto vhodná pro vnitřní i venkovní použití.

Energeticky úsporný a ekologický: čistý měděný drát je recyklovatelný a bez záření. Síťový zdroj, prosím, led světla vyrobená z vodotěsného materiálu, udržujte zástrčku mimo dosah vody. 3 m × 10 girland, bezpečnostní síťový zdroj + 5 m napájecí kabel, 2–2, vánoční stromek 1, 8 m, 350 led žárovek, světelný řetěz led 31 v, vzdálenost mezi žárovkami: 9 cm; vodotěsný.
ZnačkaSALCAR #ad
VýrobceSALCAR #ad
Výška3.94
Délka5.31
Hmotnost1.32
Šířka5.31
Číslo díluRCJ-31V-350LED-b-WW-c
Modelka910075