Top 10 Lint Remover For Clothes – Odstraňovače žmolků

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GBARAN

#ad

Odstraňovač vláken, látkový holicí strojek, holicí strojek se 2 náhradními hlavicemi pro oděvní, holící strojek na žmolky, USB nabíjení, odstraňovač žmolků, elektrický odstraňovač kývání na oblečení

#ad
GBARAN #ad - Rychlejší a efektivnější textilní holicí strojek je vybaven výkonným motorem, který může nabídnout super sílu pro vysokorychlostní provoz. Průhledný box na prach umožňuje snadné vidění, a je vybaven čisticím kartáčem pro rychlé a snadné čištění. Po určité době mnoho ošklivých kuliček, nevyhazujte je, ložní prádlo, aniž by došlo k poškození samotného oblečení.

Odstraňovač kývání se dvěma vylepšenými 6 čepelemi je ostřejší, takže nemusíte opakovaně tlačit a táhnout. Bezpečnost pro vás a oblečení odstraňovač vláken s dvojitou ochrannou konstrukcí, zabraňuje poškození v důsledku nesprávného používání, středních a malých velikostech jsou úzce rozmístěny, pokud je nádoba na prach a řezací hlava uvolněná nebo odstraněna. Jediným úderem můžete stříhat všechny druhy odolných kuliček. Zvětšete oblast holení o 6 cm a zvyšte účinnost o 2, 5krát. Dobíjecí a inovativní design svetr shaver používá 1200mah baterii s velkou kapacitou a usb nabíjecí design typu c.

Vhodné pro všechny druhy oblečenílátkový elektrický holicí strojek s kompaktním designem, vlněného kabátu, včetně šálových rukavic, snadno se skladuje a přepravuje, vhodný na cesty domů. Odstraňovač žmolků může na jedno nabití pracovat nepřetržitě 1, kdy je třeba ji naplnit a vyprázdnit, 5–2 hodiny. Iroce rozšířené v celé řadě oděvů a látek, základního oblečení, polštářů na pohovku, plyšových zvířat, svetrového kabátu a všech druhů oblečení. Drsná rukojeť zajišťuje dlouhodobý komfort.
ZnačkaGBARAN #ad
VýrobceGBARAN #ad
Výška6
Délka3
Šířka3
Číslo díluC-308
ModelkaC-308

2. Scotch-Brite

#ad

Scotch-Brite Fusselrolle, 5 Stück, 95 Blatt

#ad
Scotch-Brite #ad - Lassen sie ihre kleidung immer wie neu aussehen: unser fusselroller mit extra klebriger Formel hilft Ihnen, Fusseln, weich und neu aussieht, Flusen und Bommelbälle von Ihrer schönen Kleidung und Stoffen leicht zu sammeln, ohne das Material zu beschädigen.

Tragbar – die fusselbürste ist ein wunderbares kleidungspflegewerkzeug, um sich immer anständig zu halten. Damit ihre kleidung sauber, ist dies ein Muss in Ihrem Zuhause. Sie können haare und fusseln aus ihrem fell entfernen, um sich elegant zu halten, dass es leicht und bequem in Ihrer Handtasche zu tragen ist, das Sie jederzeit zur Hand haben können. Es ist so konzipiert, wo immer Sie sind. International products have separate terms, age ratings, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, and language of product, labeling or instructions.
ZnačkaScotch-Brite #ad
VýrobceScotch-Brite #ad
Výška9.3
Délka5.5
Hmotnost1.8
Šířka5.5
Číslo dílu16161
Modelka16161

3. Fred & Friends

#ad

Fred & Friends Holy Fusselroller, Weiß

#ad
Fred & Friends #ad - Lustig und funktionell: oh, die bereit ist, heavens! ihre kleidung ist wieder mit Tierhaaren bedeckt. Hochwertige materialien: holy-roller ist aus starkem, langlebigem PP-Kunststoff gefertigt und passend für Evercare und Ikea Fusselroller-Nachfüllpackungen.

Lustiges geschenk: fred's heilige Rolle ist auf einer bunten Karte verpackt; die Verpackung mit Goldfoliendetails ist perfekt und bereit zum Verschenken. Zeit für göttliche intervationen; Fred's Heilige Rolle ist eine kultige 60-Blatt-Fusselrolle, eine Vielzahl von Schulden wegzuwischen. Cleveres design: dieser kultige fusselroller hat einen griff, der von jedem religiösen Symbol inspiriert wurde, das jemals auf dem Beistelltisch Ihrer Großmutter lebte.

Vielseitig einsetzbar: holy roller hebt fusseln, haare und schmutz schnell und einfach ab. Er ist sanft genug, möbeln, stoffen, um auf Ihrer Kleidung verwendet zu werden und ist auch großartig auf Mänteln, Autositzen und mehr. Der heilige roller ist immer bereit, die ungodische Menge an Flusen in Ihrem Leben wegzuquirlen. Die rolle enthält 60 Blatt und ist extra klebrig und leicht abzuziehen.
ZnačkaFred & Friends #ad
VýrobceLifetime Brands Inc. #ad
Číslo dílu5254107
Modelka5254107

4. YUANYE

#ad

Holicí strojek se 2 náhradními hlavicemi pro oděvní, odstraňovač žmolků, USB nabíjení, holící strojek na žmolky, látkový holicí strojek, elektrický odstraňovač kývání na oblečení, odstraňovač vláken

#ad
YUANYE #ad - Získáte nové oblečení během několika minut pokud máte na svém oblíbeném oblečení, nevyhazujte je, pohovce atd. Odstraňovač žmolků může na jedno nabití pracovat nepřetržitě 1 – 1, kdy je třeba ji naplnit a vyprázdnit, 5 hodiny. Rychlejší a efektivnější textilní holicí strojek je vybaven výkonným motorem, který může nabídnout super sílu pro vysokorychlostní provoz.

Průhledný box na prach umožňuje snadné vidění, a je vybaven čisticím kartáčem pro rychlé a snadné čištění. Jediným úderem můžete stříhat všechny druhy odolných kuliček. Iroce rozšířené v celé řadě oděvů a látek, polštářů na pohovku, svetrového kabátu a všech druhů oblečení. Vhodné pro všechny druhy oblečenílátkový elektrický holicí strojek s kompaktním designem, plyšových zvířat, vlněného kabátu, včetně šálových rukavic, snadno se skladuje a přepravuje, základního oblečení, vhodný na cesty domů.

Dobíjecí a inovativní design svetr shaver používá 800mah baterii s velkou kapacitou a usb nabíjecí design typu c. Odstraňovač kývání se dvěma vylepšenými 6 čepelemi je ostřejší, takže nemusíte opakovaně tlačit a táhnout. Po určité době mnoho ošklivých kuliček, ložní prádlo, můžete použít tento magický odstraňovač žmolků a vlasových koulí na oblečení, aniž by došlo k poškození samotného oblečení. Zesílené pletivo z ušlechtilé oceli ve velkých, čímž lze kuličky různých velikostí přesně zafixovat a balíky důkladně odstranit.
ZnačkaYUANYE #ad
VýrobceGBARAN #ad
Výška5
Délka3
Šířka3
Číslo díluC-302
ModelkaC-302

5. Scotch-Brite

#ad

56 Sheets Each Pack of 6, Scotch Brite 3M Lint Roller, Remove Lint, Dog Hairs etc.

#ad
Scotch-Brite #ad - Müheloses entfernen von Fusseln und Tierhaaren von Kleidung und Möbeln. Vorgestanzte blätter zur einfachen Entsorgung gebrauchter Blätter. Artikelname die papageientaucher-klassiker-story-kollektion 10 Bücher setzen die außergewöhnlichen Hüllen von Sherlock Holmes, Peter Pan, Dschungelbuch, Alice Abenteuer Wunderland, eine kleine Prinzessin, mehr.
ZnačkaScotch-Brite #ad
Výrobce3m #ad

6. Hippodance

#ad

Hippodance Elektrický holicí strojek na žmolky, koberec, holicí strojek na vlasy, elektrický s kabelem USB-c, pohovku, silný odstraňovač žmolků na oblečení, velká holicí plocha

#ad
Hippodance #ad - Zaměřujeme se na to, abychom vám nabídli nejlepší zákaznickou zkušenost a těšíme se na vaši vol. Zapněte odstraňovač vláken. Holicí strojek na žmolky dokáže čistit kuličky na oblečení rychleji a čistěji a je vhodný pro všechny druhy oblečení a látek, včetně starých ponožek, kabátů, pohovek, přikrývek, svetrů, prostěradel.

3 hodiny super rychlého nabíjení, až cca 180 minut používání. Po použití se vaše oblečení bude cítit jako nové! Holící strojek na žmolky vzdálené vlákna mají výkonný motor, který pohání 6 ostrých břitů pro práci vysokou rychlostí. Co dostanete: 1 × odstraňovač žmolků, 2 × náhradní čepele, 1× nabíjecí kabel typu c, 1× příručka. Náš holicí strojek vám nabízí 24hodinový zákaznický servis. Je vhodný pro použití doma a na cestách, celá řada možností.

Elektrický odstraňovač žmolků lze použít přímo do laptopu/stolu, lehký a pohodlný. Dlouhá životnost a nabíjení usb-c : odstraňovač žmolků kompatibilní s nabíjením, nabíječky do auta nebo inteligentní ic nabíječky. Snadné použití použití odstraňovače vláken je velmi jednoduché. Holicí strojek na žmolky dokáže rychle odstranit všechny druhy vláken, závěsů, vlákna, pohovky, jako jsou pilulky, chmýří a bambule z oblečení, prostěradel a přikrývek.
ZnačkaHippodance #ad
VýrobceHippodance #ad

7. GBARAN

#ad

Elektrický odstraňovač kývání na oblečení, odstraňovač vláken, látkový holicí strojek, USB nabíjení, odstraňovač žmolků, holicí strojek se 2 náhradními hlavicemi pro oděvní, holící strojek na žmolky

#ad
GBARAN #ad - Vhodné pro všechny druhy oblečenílátkový elektrický holicí strojek s kompaktním designem, včetně šálových rukavic, polštářů na pohovku, snadno se skladuje a přepravuje, vhodný na cesty domů. Osvěžte své oblečení během několika minut pro rafinovanější život! Díky průhlednému prachovému boxu je snadné jej vidět, když se naplní a je potřeba ho zapustit a je vybaven čisticím kartáčem pro rychlé a snadné čištění.

Odstraňovač kývání se dvěma vylepšenými 6 čepelemi je ostřejší, takže nemusíte opakovaně tlačit a táhnout. Iroce rozšířené v celé řadě oděvů a látek, vlněného kabátu, základního oblečení, plyšových zvířat, svetrového kabátu a všech druhů oblečení. Bezpečnost pro vás a oblečení odstraňovač vláken s dvojitou ochrannou konstrukcí, zabraňuje poškození v důsledku nesprávného používání, středních a malých velikostech jsou úzce rozmístěny, pokud je nádoba na prach a řezací hlava uvolněná nebo odstraněna.

Rychlejší a efektivnější textilní holicí strojek je vybaven výkonným motorem, který může nabídnout super sílu pro vysokorychlostní provoz. Odstraňovač lint může pracovat nepřetržitě po dobu 1 hodiny na jednom nabití. Zvětšete oblast holení o 6 cm a zvyšte účinnost o 2, 5krát. Zesílené pletivo z ušlechtilé oceli ve velkých, čímž lze kuličky různých velikostí přesně zafixovat a balíky důkladně odstranit. Rukojeť easy-to-grip zajišťuje dlouhou životnost.
ZnačkaGBARAN #ad
VýrobceGBARAN #ad
Výška6
Délka3
Šířka3
Číslo díluM-2
ModelkaM-2

8. Philips Domestic Appliances

#ad

Odstraňovač žmolků Philips pro všechny oděvy, 2 nastavení výšky, provoz na baterie 2 baterie Philips AA, černo-zlatá GC026/80, 8 x 12,3 x 5,8 cm, odstraňuje malé uzlíky

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Velká, snadno omyvatelná nádoba na žmolky. Rozsah dodávky: holicí strojek na žmolky, 2 AA alkalické baterie. Silný motor pro efektivní odžmolkování. Velký povrch pro rychlejší odstranění žmolků. Lze použít na téměř všechny oděvy a různé látky kašmír, flanel, syntetická vlákna, vlna, bavlna. Vhodné také pro deky, koberce nebo autosedačky. Dvě nastavení výšky, aby nedošlo k útoku látky.
ZnačkaPhilips Domestic Appliances #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška2.28
Délka3.15
Hmotnost0.55
Šířka4.84
Číslo díluGC026/80
ModelkaGC026/80
ZárukaHerstellergarantie.

9. Philips

#ad

Tyrkysový, provoz na baterie, 2 nastavení výšky, Philips GC026/00 odstraňovač žmolků pro různé látky

#ad
Philips #ad - Silný motor pro efektivní odmlžování. Provoz na baterie Philips AA Alkaline. Velký povrch pro rychlejší odstranění žmolků.
ZnačkaPhilips #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška4.02
Délka6.81
Hmotnost0.43
Šířka3.31
Číslo díluGC026/00
ModelkaGC026/00

10. VASSON

#ad

Nábytek, gauč, velký odstraňovač žmolků na oblečení, dobíjecí holicí strojek na žmolky, holicí strojek na svetr k odstranění uzlů, VASSON Látkový holicí strojek, elektrický odstraňovač žmolků

#ad
VASSON #ad - Jeden slouží k čištění vlákna a druhý je antistatický kartáč na setření vláken. Může vám pomoci zachránit vaše oblečení před všemi kuličkami a vlákny, ložního prádla, aby vám dal šanci znovu zářit. Dobíjecí baterie, 5 hodiny, která po 2 hodinách nabíjení usb kabel je součástí dodávky pracuje téměř 2, se perfektně hodí k odstraňování vláken od přikrývek až po žerzejové látky.

Na rozdíl od jiných odstraňovačů žmolků, u kterých je nutné baterie často vyměňovat, má tento odstraňovač žmolků dobíjecí baterii 2500 mAh, která pomáhá snížit náklady na baterie, zatímco vaše oblečení vypadá jednoduše dobře udržované. Jedná se o kompaktní a jednoduché zařízení, se kterým můžete ušetřit čas a peníze. Pokud se u výrobku vyskytnou nějaké problémy související s kvalitou nebo pokud potřebujete pomoc, kontaktujte nás prosím prostřednictvím stránky s podrobnostmi o objednávce nebo našich oficiálních kontaktních informací a my se vám do 12 hodin ozveme, abychom problém vyřešili. Vhodné pro všechny druhy látek – tento snadno ovladatelný holicí strojek s kuličkami je velmi šetrný k většině látek.

Můžete jej použít pro většinu druhů oblečení, včetně svetrů, polstrování, legín, pohovek, jemné a silné příze a žerzejové látky.12měsíční záruka spokojenosti – naše elektrické odstraňovače žmolků jsou zajištěny naší 12měsíční zárukou. Všestranný a praktický design: kompaktní velikost a bezdrátový design vám umožní bez problémů používat i na velkém nebo malém nábytku. Robustní a štíhlá konstrukce – praktický látkový holicí strojek používá dvě velkoformátové 6listové čepele, které nejen rychle odstraní vlákna, ale také vydrží déle.
ZnačkaVASSON #ad
Výška2.9
Délka7
Šířka4.7
Číslo díluHHLR01
ModelkaHHLR01-black