Top 10 Luftpolsterfolie 100cm x 50m – Bublinková fólie

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BB-Verpackungen

#ad

Síla: reálně 60 my, bublinková fólie, bouchací fólie, nopková fólie, polštářový fixační materiál., Balení BB fólie vzduchová poduška, 0,5 × 50 m

#ad
BB-Verpackungen #ad - Kvalitní ochranná fólie se vzduchovými polštářky 0, 5 × 50 m. Rozměry: 0, 5 m šířka / 50 m délka. 60 my. 2vrstvá. Nopky: 10 mm v průměru a 5 mm výška.
ZnačkaBB-Verpackungen #ad
VýrobceBB-Verpackungen #ad
Hmotnost3.35
Číslo dílu41001
Modelka805881

2. Hinrichs

#ad

Balicí fólie, Hinrichs Bublinková fólie role 100 cm x 50 m, vč. řezačky, čalouněná fólie stěhování, ideální pro zaslání, 100% recyklovatelná, Bubble Wrap jako obalový materiál, balení a stěhování

#ad
Hinrichs #ad - Kompletní ochrana – obalová fólie vzduchová podložka chrání po celém obvodu před poškozením prasknutím, poškrábáním a vlhkostí, pohmožděním, vzduchová fólie také praktická jako ochrana hran při přepravě nábytku.

Vyrobeno v německu – nopková fólie vyrobená v německu 100% recyklovatelná, 100 m x 50 cm, průměr nopků: 10 mm. Mnohostranné použití – blistrová fólie použitelná při stěhování, při přepravě a zasílání předmětů nebo také na ochranu rostlin. Vysoká stabilita – ochranná fólie hinrichs nabízí i přes nízkou vlastní hmotnost stabilitu při vysokém zatížení a lze ji použít vícekrát. Spolehlivý – obalový materiál: bublinkové fólie pro bezpečnou přepravu nebo zasílání křehkých předmětů, jako je porcelán a sklo, a pro vyplnění dutin v kartonu.
ZnačkaHinrichs #ad
VýrobceILP GmbH #ad
Výška0.39
Délka1968.5
Hmotnost4.41
Šířka39.37
Modelka3757

3. versando

#ad

50 mm × 66 m, versando®, lepicí páska, Role bublinkové fólie 50 cm × 100 m, 2 vrstvy

#ad
versando #ad - Cca 10 mm průměr nopků, výška výstupků 4, 2 mm, značková kvalita cca 45 my silná fólie pro ochranu životního prostředí a zdrojů. Role zabalená v kartonu, extrémně lehká, znovu použitelná a 100% recyklovatelná. Odolný proti nárazům, flexibilní, bez prachu – vhodný pro potraviny. Netoxické a bez zápachu – odolné proti plísním a vlhkosti. 1 role bublinkové fólie 50 cm široká a 100 m dlouhá versando – ideální pro stěhování nebo zasílání citlivého zboží.
Značkaversando #ad
Výrobceversando #ad
Výška19.69
Délka20.47
Hmotnost2.91
Šířka20.47
Číslo díluLPF50100
ModelkaLPF50100
ZárukaRok.

4. GIAK

#ad

Balicí materiál 100 ks bublinková fólie stěhovací kartony pěnové obaly stěhovací materiál pěnový materiál stěhovací fólie pro stěhování nádobí skladování 33 cm*33 cm

#ad
GIAK #ad - Rozměry: 300 × 300 × 1 mm, pěnová fólie nejlepší kvalita, tlumí nárazy a vodu – zaslání z Německa – rychlé dodání 1 až 2 dny po obdržení objednávky – rychlé a bezpečné. P>. Proto se pěnová fólie snadno přizpůsobí všem hranám a rohům požadovaného obalu.

P>multifunkční: náš zahuštěný obalový materiál chrání nejen předměty z nádobí, kuchyňského nádobí atd. Profesionální kvalita! žádné výrobky z raménka, které se prodávají za kilocenu! . Perfektně vyklopuje zabalené zboží a vyplňuje prázdné prostory ve sběrném balení, u citlivých výrobků. P>přesun balicího papíru: pěna na polstrování o tloušťce 1 mm je měkká, takže je snadné omotat předměty jakéhokoliv tvaru. P>vlastnosti produktu: zesílený balicí materiál je odolný proti prasklinám a díky svým vlastnostem chrání před třením, nabízí ochranu při přepravě, drcením a schopností.

Tato pěna na polštář je opakovaně použitelná, ale ohebná a odolná, pokud je správně používána. A mnoho dalšího optimálně před prasknutím, sběratelských kousků, sklenic, ale chrání je také před vlhkostí a ošklivými stopami poškrábání. P>. P>rozsah dodávky: 100 x pěnová fólie.
ZnačkaGIAK #ad
VýrobceGIAK #ad
Výška0.39
Délka11.81
Hmotnost0.64
Šířka11.81
Číslo díluFeuilles Mousse _000
ModelkaFeuilles Mousse _000

5. BB-Verpackungen

#ad

Ochrana citlivých předmětů – sady mezi 1 a 3 kolečky, BB-Verpackungen 1 x vzduchová bublinková fólie 3vrstvá 1,0 x 50 m 75 my silná

#ad
BB-Verpackungen #ad - Kvalita: třívrstvá 75 my silná bublinková fólie přesvědčí svou vysloveně vysokou nosností a zároveň nízkou vlastní hmotností a flexibilní tvarovatelností. Navíc lze čalouněnou fólii použít jako mezivrstvu pro dutiny, a proto se perfektně hodí jako balicí polštář.

Výkonný: nopková fólie má další vrstvu, takže se špičaté předměty mohou skrz fólii méně snadno provrtat. Průměr výstupků fólie je 10 mm. Recyklovatelná: polstrovaná přepravní fólie je vyrobena z recyklovatelného materiálu. Bezpečnost: křehké předměty jsou díky fólii tlumící nárazy vždy optimálně chráněny před vnějšími vlivy.

Allrounder: balicí fólie chrání spolehlivě nejen při přepravě před poškozením – v zimě může být blistrová fólie použita také díky dobré izolaci jako ochrana proti mrazu pro rostliny. Tak jsou křehké předměty optimálně zabaleny pro přepravu. Přepravní fólie má délku 50 m a je 100 cm široká odpovídá roli.
ZnačkaBB-Verpackungen #ad
VýrobceBB-Verpackungen #ad
Číslo dílu41014_1
Modelka41014_1

6. GREAT VITA

#ad

0,5 x 50 m 60 my | prémiová kvalita | ideální pro přepravu, balení stěhování/obalový materiál/GreatVita, Bublinková fólie 1 role

#ad
GREAT VITA #ad - Vaše cenné předměty jsou kompletně chráněny, bez ohledu na to, jaké výzvy na cestě nastanou. Praktické rozměry: díky velkorysé délce 50 m a šířce 50 cm nabízí každá role dostatek materiálu pro více předmětů. Zajistěte bezpečnou přepravu a chraňte své zboží a současně minimalizujte dopad na životní prostředí.

Rozsáhlá ochrana: kromě tlumení nárazů a odolnosti proti poškrábání nabízí naše bublinková fólie efektivní bariéru proti vlhkosti a ochranu před pohmožděním. Udržitelnost a ochrana: naše ekologická bublinková fólie greatvita je vyrobena z recyklovatelného materiálu. Přizpůsobte si ji svým specifickým potřebám. Jednoduchá manipulace a optimální řešení balení.

Spolehlivá ochrana: naše kvalitní bublinková fólie greatvita nabízí prvotřídní ochranu proti nárazu pro citlivé předměty během přepravy. Perfektně se hodí k zabalení křehkých předmětů a jako mezivrstva pro stabilní přepravu. Mnohostranné použití: flexibilní fólii lze jednoduše odrolovat a individuálně přistřihnout. Zabraňte poškození a uchovávejte své cenné zboží v bezpečí.
ZnačkaGREAT VITA #ad
VýrobceIngo Steyer GmbH & Co. KG #ad
Výška15.75
Délka20.47
Hmotnost3.35
Šířka15.75
ModelkaLFPVAR

7. Yaro

#ad

Polstrovaná fólie, bublinková fólie, fólie na prasknutí – tloušťka 50 my – balicí fólie, Bublinková fólie 50 cm x 100 m fólie s nopky

#ad
Yaro #ad - Kvalitní fólie na polstrování vzduchu 50 cm x 100 m. 2 vrstvy. Nopky: průměr 10 mm. 50 my. 1 role – rozměry: 50 cm široká / 100 m dlouhá.
ZnačkaYaro #ad
VýrobceWeissumschlag #ad
Číslo díluLPF-50x100x1

8. BB-Verpackungen

#ad

Ochrana citlivých předmětů – sady mezi 1 a 4 rolemi, BB-Verpackungen 1 x bublinková fólie 2vrstvá 1,0 x 40 m velké nopky 100 my silná

#ad
BB-Verpackungen #ad - Kvalita: dvouvrstvá 100 my silná bublinková fólie přesvědčí svou vysloveně vysokou nosností při nízké vlastní hmotnosti a flexibilní tvarovatelnosti. Přepravní fólie má délku 40 m a je 100 cm široká odpovídá jedné roli.

Univerzální: balicí fólie chrání spolehlivě před poškozením nejen při přepravě – v zimě lze blistrová fólie také díky své dobré izolaci použít jako ochranu proti mrazu pro rostliny. Tak jsou křehké předměty optimálně zabaleny pro přepravu. Výkonný: nopková fólie má dodatečnou vrstvu, takže se špičaté předměty mohou provrtat fólií méně snadno.

Bezpečnost: zlomitelné předměty jsou díky fólii tlumící nárazy vždy optimálně chráněny před vnějšími vlivy. Navíc lze čalounickou fólii použít jako mezivrstvu pro dutiny, a proto se perfektně hodí jako obalová podložka. Průměr výstupků fólie činí 30 mm. Recyklovatelná: polstrovaná zásilková fólie je vyrobena z recyklovatelného materiálu.
ZnačkaBB-Verpackungen #ad
VýrobceBB-Verpackungen #ad
Číslo díluMP24117-054

9. Triplast

#ad

Groß, Triplast Luftpolsterfolie, Luftblasen-Verpackung für Umzug und Verpacken von Aufbewahrungsboxen, 500 mm x 100 m

#ad
Triplast #ad - Große rolle 500 mm breit x 100 m lang. Luftpolsterfolie zur Aufbewahrung, Verpackung und Verpackung. Kleine luftpolstertaschen für Schutzverpackung mit Luftblasen, 10 mm breit, vollständig recycelbar. Rollt aus kartonkern aus – ideale Verpackungslösung für Versandkartons. Hergestellt in großbritannien, alle Triplast Luftpolsterfolien, kompatibel mit Standard-Bändern und Verpackungsklebeband.
ZnačkaTriplast #ad
VýrobceTriplast #ad
Výška19.69
Délka19.69
Hmotnost3.53
Šířka19.69
Číslo díluBW500100SML
ModelkaBW500100SML

10. Triplast

#ad

Zerbrechliche Gegenständeverpackung und schützende Verpackung für Versand und Aufbewahrung, Triplast Luftpolsterfolie 500 mm x 50 m | Kleine Luftpolsterfolie für Umzug

#ad
Triplast #ad - Umweltfreundlich: hergestellt aus recyceltem Material und ist selbst zu 100 % recycelbar. Leicht, langlebig und kostengünstig: die dicke von 30 g/m² bietet starken Stoßschutz bei Stürzen, während das verpackungsgewicht niedrig gehalten wird, um sowohl Ihren CO2-Fußabdruck als auch Ihre Versandkosten zu reduzieren.

Karton-kern im lieferumfang enthalten: rollt aus einem 75 mm Durchmesser aus recyceltem Karton aus, wodurch es einfach zu verwenden mit Packstationen oder an der Wand montierten Luftpolsterfolien-Spender; kompatibel mit allen Standard-Bändern. Größe: große luftpolsterfolie | breite: 500 mm | Länge: 50 m | Luftblasen-Durchmesser: 10 mm kleine Blase.

Hergestellt in Großbritannien von Triplast. Nicht abscheuernde polsterung: kleine luftdichte Luftblasen mit 10 mm Durchmesser passen sich leicht an verschiedene Formen an, um zerbrechliche und empfindliche Gegenstände zu schützen und dabei weniger Platz und Volumen zu beanspruchen.
ZnačkaTriplast #ad
VýrobceTriplast #ad
Výška19.69
Délka13.39
Hmotnost0.66
Šířka13.39
Číslo díluSMB50050
ModelkaSMB50050