Top 10 Plissee Ohne Bohren 95×120 – Plisované žaluzie

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Plisart

#ad

Š: 35-40, Plisé roleta dle rozměru k našroubování | TOP KVALITA Pearl kolekce látek | držáky k našroubování | skládací roleta žaluzie, ochrana proti slunci okno šedá, ochrana před nežádoucími pohledy

#ad
Plisart #ad - Kompozice cosimo se hodí ke každému místu. Systém cosimo je oblíbený u mnoha zákazníků. Upevňovací prvky vypadají velmi moderně a mají univerzální barvy.

Plisovaná roleta na míru. Přesná metoda měření je zobrazena na obrázku v naší nabídce. Velmi důležité * - zašlete nám prosím zprávu s přesnou objednací šířkou a výškou objednávky. Snadno se montují a jsou vhodné pro všechny typy oken. Počet spokojených zákazníků bude větší. Držáky držáky na šrouby, top kvalita pearl kolekce látek, profil z hliníku bílý. Smíchejte barvy a design a najděte si svůj zvláštní styl.
ZnačkaPlisart #ad
VýrobcePlisart #ad
Číslo díluplissee_pearl_nmass_zans_145

2. Estika

#ad

Okna bez vrtání, moderní ochrana proti pohledům na okna, žaluzie, Estika® Plisé bez vrtání, Premium Klemmfix – šířka 95 cm × výška 120 cm – bílá – kovový držák plizé bez vrtání

#ad
Estika #ad - Látka v bílé barvě – neprůhledná 100% neprůhledná, propustnost světla: střední, lehké zatemnění oken. Prémiová upínací roleta s klipem bez vrtání – velmi stabilní upínací roleta s háčky z robustního plastu a ocelovou svorkou nerozbitná.

Hliníkové profily s práškovým nástřikem. Jsou robustní a neohýbají se. Plisé lze instalovat do všech místností. Látky odolné vůči uv záření – nevyblednou. Montáž okenní rolety je jednoduchá a rychlá. Vyrobeno lokálně – odborníky s dlouholetými zkušenostmi. Vhodné také do koupelny a kuchyně. Rozměry: změřte šířku skla a sečtěte 2 až 4 cm, změřte výšku celého okenního křídla.

Součástí sady – 1 × okenní plisé pro vnitřní použití bez vrtání, šířka 95 cm × výška 120 cm, 1× montážní sada, 1× montážní návod. Plisé lze namontovat na okno a balkonové dveře. Certifikát Öko-tex, živé barvy. Bez nářadí. Originální sluneční ochrana oken uvnitř estika – plynulé nastavení shora a zdola, kvalitní komponenty z robustních materiálů.
ZnačkaEstika #ad
VýrobceEstika #ad
Číslo díluRP-0005A-95-120-Weiß
ModelkaRP-0005A-95-120-Weiß

3. Beyond Drape

#ad

Roleta proti slunci, plisé roleta, okenní roleta, skládací roleta neprůhledná s upínací botkou, montáž do okenní lišty, Plisé v různých barvách na míru pro všechna okna

#ad
Beyond Drape #ad - Návod na změření naleznete v popisu produktu včetně návodu na montáž český jazyk nelze zaručit. Upozornění: z důvodu rozdílných nastavení monitorů může dojít k menším odchylkám v barvě.

Aby se plisé mohlo bez problémů pohybovat. Upozorňujeme, že pro tento druh montáže pevné šrouby v drážce pro sklo. Plisé je prostřednictvím 2 ovládacích kolejniček nastavitelné v jakékoliv libovolné výšce a je na okně pevně upnuto, takže nedochází k žádnému kývání. -. Uberte 5 mm na šířku,. By měla být hloubka okenní lišty minimálně 15 mm. -.
ZnačkaBeyond Drape #ad
VýrobceBeyond Drape #ad
Číslo dílu3014617a
Modelka3014617a

4. Schuette

#ad

Schuette® Plisé s vrtáním k našroubování ● prémiová kolekce: Rocky Mountain grafit ● 20 x 80 cm šířka x výška ● Suprafix skládací roleta upevnění ● pohodlná montáž rolety vč. videa

#ad
Schuette #ad - Speciální hliníkové profily, látka Öko-Tex, kvalitní materiály, protože si vážíme vašeho domova!. Ka plisé nesmí být širší než vaše sklo. Bohužel jsme je museli rozdělit podle nových směrnic Amazon. Držáky schuette suprafix k našroubování zaručují čistou, estetickou, rychlou a snadnou montáž plisé žaluzie bez speciálního nářadí.

Plynule nastavitelné, dvojité upnutí bez dojíždění, držáky suprafix, jako např. Návod k objednání: změřte prosím šířku vašeho okna zleva doprava. 100% neprůhledné, živé barvy, certifikováno dle Öko-tex, propustnost světla: střední, zatemnění: lehké, lokálně vyrobeno a speciálně pro plisé UV ochrana -> nevyblednou. Zadejte prosím "schuette plisé bez vrtání" nebo "schuette plisé s vrtáním", abyste v případě potřeby našli naše další nabídky.

Navzdory stejnému označení barvy působí oba odstíny bílé odlišně. Ty jsou často rozpoznatelné podle toho, že se v názvu používají podobné fotografie, popisy nebo také termín "Premium" nebo "" znak. Barva white day je k dostání v prémiové a termo kolekci. Lze otírat lehce vlhkým hadříkem | vhodné také do kuchyně a koupelny. Naše plisé jsou k dispozici v mnohem více látkách a způsobech montáže, než je uvedeno v této nabídce. Objednací výška: změřte prosím vnitřní sklo okna ve výšce zdola nahoru.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška0
Délka31.5
Hmotnost2.2
Šířka7.87
Číslo díluB07SLCXRZB

5. Schuette

#ad

Schuette® Plisé na míru s vrtáním ● prémiová kolekce: White Day bílá ● 80-89 x 150-199 cm šířka x výška ● Suprafix skládací roleta upevnění ● pohodlná roleta

#ad
Schuette #ad - Objednací výška: změřte prosím vnitřní sklo okna ve výšce zdola nahoru. !100% neprůhledné, živé barvy, propustnost světla: střední, certifikováno dle Öko-tex, zatemnění: lehké, lokálně vyrobeno a speciálně pro plisé UV ochrana -> nevyblednou. Ty jsou často rozpoznatelné podle toho, že se v názvu používají podobné fotografie, popisy nebo také termín "Premium" nebo "" znak.

Držáky schuette suprafix k našroubování zaručují čistou, estetickou, rychlou a snadnou montáž plisé žaluzie bez speciálního nářadí. Již delší dobu se bohužel pod jinými značkami prodávají špatné falzifikáty našich Schuette plisé. Originální žaluzie schuette jsou srovnatelné s roletami pro kutily a čínské rolety. Plynule nastavitelné, látka Öko-tex, kvalitní materiály, dvojité upnutí bez dojíždění, jako např. V popisu produktu najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky! jedná se o originální značkové plisé schuette značka schuette je synonymem pro kvalitní výrobky, které jsou vyráběny při dodržení nejpřísnějšího řemeslného umění, lokálně, za férové mzdy a ze solidních, trvanlivých a moderních materiálů.

Lze otírat lehce vlhkým hadříkem | vhodné také do kuchyně a koupelny. Samozřejmě je přiložen náš návod k montáži včetně odkazu na naše video pro montáž plisé. Speciální hliníkové profily, držáky Suprafix, protože si vážíme vašeho domova! Ka plisé nesmí být širší než vaše sklo.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška0.01
Délka59.06
Hmotnost2.2
Šířka35.04

6. Schuette

#ad

Schuette® Plisé bez vrtání ● prémiová kolekce: White Day bílá ● 90 x 120 cm šířka x výška ● Skládací roleta Suprafix Klemmfix k pevnému otáčení roleta ● montáž na 60 sekund vč. videa

#ad
Schuette #ad - Tloušťka drážky tloušťka rámu bez těsnicí gumy Vašeho okna může činit 13–24 mm. Zadejte prosím "schuette plisé bez vrtání" nebo "schuette plisé s vrtáním", abyste v případě potřeby našli naše další nabídky. Návod na míru: Šířka se rovná šířce okna + cca 2 až 4 cm dbejte prosím na okenní kliky | výška je stejná jako okno včetně rámu shora dolů.

Plynule nastavitelné nahoru a dolů, speciální hliníkové profily ŽÁdnÉ! ohýbání/zlomení, pokud možno smontováno ŽÁdnÉ! Navlékání plisé šňůry/žádné. Aluzie: plisé bez vrtání v okenním rámu díky solidním upínacím držákům schuette suprafix "k našroubování". Naše plisé jsou k dispozici v mnohem více látkách a způsobech montáže, než je uvedeno v této nabídce. V popisu produktu najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky! jedná se o originální značkové plisé schuette značka schuette je synonymem pro kvalitní výrobky, lokálně, které jsou vyráběny při dodržení nejpřísnějšího řemeslného umění, za férové mzdy a ze solidních, trvanlivých a moderních materiálů.

Kompaktní, solidní a odolný nepochybné držení je zajištěno. Tvarově stabilní, vkusné & ze všech stran použitelné individuální přizpůsobení vašemu okennímu rámu pomocí imbusového klíče. 100% neprůhledné! propustnost světla: střední, lehce zatemňující, živé barvy, certifikováno dle Öko-tex, lokálně vyrobeno a vyvinuto speciálně pro plisé UV ochrana -> žádné vyblednutí. Dlouhé sestavení mnoha jednotlivých dílů, dvojitě upnuté žádné! kyvadla, protože si vážíme vašeho domova!
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška120
Hmotnost2.2
Šířka90

7. Schuette

#ad

Schuette® Plisé bez vrtání ● prémiová kolekce: White Day bílá ● 80 x 120 cm šířka x výška ● skládací roleta Suprafix Klemmfix 2.0 roleta ● 60 sekund plisovaná roleta montáž vč. videa

#ad
Schuette #ad - Barva white day je k dostání v prémiové a termo kolekci. Již delší dobu se bohužel pod jinými značkami prodávají špatné falzifikáty našich Schuette plisé. Aluzie: plisé bez vrtání v okenním rámu díky solidním svorkám schuette suprafix plissee klemmfix 2. 0 verze incognito transparentní. Robustní, neklouzavé a bezpečné držení extra lepicí podložky pro maximální stabilitu jsou přiloženy.

V popisu produktu najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky! jedná se o originální značkové plisé schuette značka schuette je synonymem pro kvalitní výrobky, za férové mzdy a ze solidních, které jsou vyráběny při dodržení nejpřísnějšího řemeslného umění, lokálně, trvanlivých a moderních materiálů. Ty jsou často rozpoznatelné podle toho, že se v názvu používají podobné fotografie, popisy nebo také termín "Premium" nebo "" znak. Návod na míru: Šířka se rovná šířce okna + cca 2 až 4 cm dbejte prosím na okenní kliky | výška je stejná jako okno včetně rámu shora dolů.

Tloušťka drážky tloušťka rámu bez těsnicí gumy Vašeho okna může činit 13–24 mm. Dlouhé sestavení mnoha jednotlivých dílů, speciální hliníkové profily ŽÁDNÉ! Ohýbání/zlomení, protože si vážíme vašeho domova! Plynule nastavitelné nahoru a dolů, dvojitě upnuté žádné! kyvadla, pokud možno smontováno ŽÁdnÉ! navlékání plisé šňůry/žádné. Rychlá a jednoduchá aplikace díky přiloženému návodu k montáži český jazyk nelze zaručit vč. Malé a promyšlené nejlepší prevence syčení vzduchu, šetrnější k těsnicí gumě.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška0
Délka47.24
Hmotnost2.2
Šířka31.5

8. Gardinen21

#ad

Gardinen21 Nakonfigurujte si vlastní plisé s vrtáním, vyrobeno na míru pro dveře a okna | ochrana proti slunci a neprůhledné rolety

#ad
Gardinen21 #ad - Plisé je pro vás před dodáním předpnuté. Prach nebo skvrny lze snadno odstranit vlhkým hadrem. 4️ jednoduchá montáž a pokyny k údržbě: plisé lze díky vrtání do okenního rámu rychle a jednoduše namontovat na zasklívací lištu. Propouští světlo, ale přesto je neprůhledný, a proto se ideálně hodí jako ochrana před nežádoucími pohledy.

Pokud by se šňůra roztrhla, že u jiných důvodů je výměna našich plisé vyloučena, navlékneme pro Vás plisé bez příplatku. 5️ rozsah dodávky a záruka: dodávka obsahuje plisé na míru s hliníkovými kolejnicemi ve vhodné barvě. Ovládací lišty jsou k dostání v různých barvách. Při objednávce si prosím vyberte požadovanou barvu. Skládací roleta se kvalitně zpracovává a vyrábí s vysokou pečlivostí. Pro perfektní přizpůsobení plisé odečtěte 3 mm od objednané šířky, jak je vidět na ilustračním obrázku.

Díky horní a spodní ovládací liště z kvalitního hliníku je plisé plynule výškově nastavitelné. 2️ návod k objednávání: změřte nejprve světlou šířku skla a výšku skla mezi gumovými těsněními na skle. 1️ konfigurace vaší vlastní pleteniny: hledáte vhodnou plisé? Zde můžete zadat svou vlastní velikost a my zhotovíme plisee podle vašeho přání. 3️ vysoká kvalita: látka se skládá ze 100% tkaného polyesteru.
ZnačkaGardinen21 #ad
VýrobceGardinen21 #ad

9. Schuette

#ad

Schuette® Plisé bez vrtání ● Termo kolekce: Dark Night černá ● 95 x 120 cm šířka x výška ● skládací roleta Suprafix Klemmfix 2.1 roleta ● 60sekundová plisovaná roleta montáž vč. videa

#ad
Schuette #ad - Navzdory stejnému označení barvy působí oba odstíny bílé odlišně. Malé a promyšlené nejlepší prevence syčení vzduchu, šetrnější k těsnicí gumě. Aluzie: plisé bez vrtání v okenním rámu díky solidním svorkám schuette suprafix plissee klemmfix 2. 0 verze incognito transparentní. ! Originální žaluzie schuette jsou srovnatelné s roletami pro kutily a čínské roleta! Návod na míru: Šířka se rovná šířce okna + cca 2 až 4 cm dbejte prosím na okenní kliky | výška je stejná jako okno včetně rámu shora dolů.

Montážního videa. Již delší dobu se bohužel pod jinými značkami prodávají špatné falzifikáty našich Schuette plisé. Barva white day je k dostání v prémiové a termo kolekci. Tloušťka drážky tloušťka rámu bez těsnicí gumy vašeho okna může činit 10-24 mm. Lze otírat lehce vlhkým hadříkem | vhodné také do kuchyně a koupelny. Robustní, neklouzavé a bezpečné držení extra lepicí podložky pro maximální stabilitu jsou přiloženy.

V popisu produktu najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky! jedná se o originální značkové plisé schuette značka schuette je synonymem pro kvalitní výrobky, za férové mzdy a ze solidních, lokálně, které jsou vyráběny při dodržení nejpřísnějšího řemeslného umění, trvanlivých a moderních materiálů. Dlouhé sestavení mnoha jednotlivých dílů, dvojitě upnuté žádné! kyvadla, speciální hliníkové profily ŽÁDNÉ! Ohýbání/zlomení, protože si vážíme vašeho domova!.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška120
Hmotnost2.2
Šířka95
Číslo díluHU-XI-201

10. Shadoo Home

#ad

Shadoo Home®, Premium plisé s vrtáním dle rozměru | 23 barev | šířka 30 – 129 cm | výška 50–230 cm | neprůhledná a průsvitná plisé na okna a balkonové dveře – přizpůsobená velikost každých 1 cm

#ad
Shadoo Home #ad - 65, 7 cm, 3 cm x 100, rozměry zaokrouhlují na 65 x 100 cm. B. Co vynikajÍ shadoo home plissee rolo perfektně sedí s přesností 1 cm, že roleta sedí. Poté můžete vybrat výšku 150 cm – 230 cm kliknutím na tlačítko "Přizpůsobit nyní". Ivotnost výrobku je 15 let! Materiál, který je potažen antistatickou vrstvou, takže si můžete být jisti, čímž se na roletě neusazuje prach.

Pokud např. Klikněte na žluté tlačítko "přizpůsobit nyní". Více soukromí plisé na okna a terasové dveře od shadoo home jsou 100% neprůhledné, ale přesto propouštějí světlo. Zesílený hliníkový profil, který se neohýbá. PliŠe s vrtáním podle rozměru přizpůsobte si plisé perfektně na požadovanou velikost s přesností 1 cm. Výrobek je bez zápachu a absolutně bezpečný pro děti a domácí zvířata.

Díky našemu montážnímu systému a přesnému rozměru plisé se roleta drží přímo na skle a nestává, což vypadá velmi profesionálně a elegantně. Pokud si chcete objednat výšku více než 150 cm, vyberte si variantu "Výška od 150 cm do 230 cm" na úvodní stránce této nabídky. Výrobek obsahuje komponenty potřebné pro montáž. Snadná montáž pomocí šroubů sada obsahuje všechny prvky potřebné pro připevnění plisé a návod český jazyk nelze zaručit umožňuje velmi snadnou a rychlou montáž.
ZnačkaShadoo Home #ad
VýrobceShadoo Home #ad
Číslo dílucpt-auo-395