Top 10 Quetschball Im Netz Kinder – Mačkací hračky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. lzijun

#ad

Dárky pro hosty k dětským narozeninám, antistresové míčky pro děti, Vánoce, antistresové kuličky, 18 kusů míčků proti stresu, dospělé, suvenýry

#ad
lzijun #ad - Iroké možnosti použití stresové míčky na hraní jsou vhodné pro mnoho lidí a mohou pomoci zmírnit stres lidí a utěšit je, přinášejí lidem mnohem více radosti při oslavách večírků jako jsou sportovní tématické party, narozeniny, když jsou pod vysokým tlakem, karneval atd.

Prémiový materiál antistresové míčky jsou vyrobeny z vynikajícího polyuretanového materiálu, který je bezpečný, netoxický a zdravotně nezávadný a dlouho vydrží. Balení obsahuje 18 kusů náhodných žlutých stresových míčků s usmívajícím se obličejem, stačí je sdílet s rodinou nebo přáteli a každodenní používání.

Design ke zmírnění strachu tyto stresové míčky s úsměvem můžete použít ke zmírnění strachu, snížení napětí a do jisté míry eliminaci strachu a každý den si můžete najít trochu zábavy a udělat radost. Veselý design různé výrazy vzbuzují zájem dětí a zajišťují více zábavy při hraní s ostatními, mohou přinést dobrou náladu.
Značkalzijun #ad
Výrobcelzijun #ad
Výška2.48
Délka2.48
Šířka2.48
Číslo dílulzijun-001
Modelka1
ZárukaČ

2. ZaxiDeel

#ad

Sensorisches Spielzeug lindert Stress und Angst, ADHS, 20 Stück, Quetsch-Spielzeug für Kinder, ZaxiDeel Fidget-Spielzeug-Set, lustiges Fidgeting-Spiel, ADD, Autismus, Klassenzimmer Belohnungen

#ad
ZaxiDeel #ad - Lieferumfang: 1 x gamepad-pop-spielzeug, 4 x sensorische einhorn-nudeln, 2 x regenbogen-slinky, 2 x flugzeug-labyrinth-puzzle, 1 x wasserperlen-stressball, 3 x Netzgewebe und Marmor, 6 x Tier-Quetsch-Spielzeug, 2 x Fußballkreisel, 1 x mehrfarbiger Stressball, 1 x lächelnde Palme, 4 x Dekompressions-Stingerball, 4 x Pop.

Jedes dieser gadgets kann verwendet werden, indem Sie diese Zappelspielzeuge einfach spielen, Langeweile zu vermeiden oder einfach die Zeit zu vertreiben. Hinweis jeder stressball kann 200-400 kontinuierlichen Drücken und 1000-1300 nicht kontinuierlichen Quetschungen standhalten. Preiswerte Überraschungsboxen, party-rückgabegeschenke, weihnachtsgeschenk-/Süßigkeitenbeutelfüller, karnevalspreise, Piñata-Füller, perfekt für kindergeburtstagsfeiergeschenke, sowie Schulklassenzimmerpreise, Weihnachtsstrumpffüller, Schatzkistenpreise, Osterkorbfüller und Halloween-Party-Giveaways.

Es ist eine lustige art, das Gehirn konzentriert und die Hände beschäftigt zu halten. Top qualität und geeignet für alle altersgruppen. Geschenkboxen sind bereit zum Verschenken! Kann ihr kind nicht von elektronik fernhalten? schauen sie hier! dieses fidget-Spielzeug zum Thema Gamepad ist eine effektive Alternative zu Videospielen, sich mit diesen Spielzeugen zu beschäftigen, um Kinder entspannt und ruhig zu halten. Hergestellt aus hochwertigem, natürlichem Silikon, langlebigem Material, nicht allergisch. Lindern sie stress und Angst, um Stress abzubauen und abzubauen, umdrehen und drehen.
ZnačkaZaxiDeel #ad
VýrobceZaxiDeel #ad
Výška3.15
Délka5.91
Šířka5.91

3. ZaxiDeel

#ad

ADHS, lustiges Fidgeting-Spiel, Sojabohnen, Stressbälle, ZaxiDeel Sensorisches Fidget-Spielzeug für Autismus, dehnbare Saiten und mehr, Stressabbau, Anti-Angst

#ad
ZaxiDeel #ad - Mehrzweck-reise-spielzeug – mit 15 teilen gibt es ein fidget-spielzeug für jeden in der familie oder freunde. Nehmen sie diese auf Reisen oder in der Kirche mit. Lustige indoor-aktivitäten für kinder, 6 dehnbare Schnüre, 2 Peek a Booo-Quetschbohnen, während Sie zu Hause bleiben und im Freien Spiele für Kleinkinder.

Möchten sie ein erstaunliches geschenk oder eine belohnung? wÄhlen sie dies! - ideal für kindergeburtstagsparty, Party-Rückgabe-Geschenke, Pinata-Füller, Schatzbox-Preise, Goodie/Goody-Tütenfüller, Weihnachtsgeschenke, Karnevalspreise, Weihnachtsstrumpffüller, Schulklassenzimmer, Miniatur-Spielzeug, Ostereier-Füller, Osterkorbfüller und Halloween-Partygeschenke. Hält hände und geister für eine lange Zeit beschäftigt. Viel spaß beim Spielen ohne Sorgen! . Super lustige fidget-spielzeug für kinder in premium-qualität – jedes fidget-spielzeug ist aus hochwertigen und langlebigen Materialien hergestellt, so dass Sie es mit Freunden, frei von Phthalaten und ist sicher vor Kindern und Erwachsenen.

Dieses fidget Pack ist sehr teilbar. Jedes dieser zappelnden Spielzeuge kann verwendet werden, Langeweile zu vermeiden oder einfach die Zeit zu vergehen. Dieses fidgets-pack hat eine Menge Inhalte, antiallergen, Familie oder Spielkameraden teilen können. Fidget-spielzeug-set – dieses lustige sensorische spielzeug-set enthält 2 stressbälle, 1 basketball-Stresseball und kommt mit einigen zufälligen Geschenken.
ZnačkaZaxiDeel #ad
VýrobceZaxiDeel #ad
Výška3.15
Délka5.91
Šířka5.91
Číslo díluFidget Set 01
ModelkaFidget Set 01

4. Ainiv

#ad

Ainiv Strečová hračka s jednorožcem, strečové struny, senzorová fidget hračka pro děti a dospělé s autismem a ADHD terapií, hračka pro odbourání stresu, balení 10 ks

#ad
Ainiv #ad - Super měkký bungee noddle je robustní a s dlouhou životností, odolného TPR materiálu, který vydrží velké protažení, takže jej můžete bez obav používat po dlouhou dobu. Rodiče, terapeuty, ve škole a na pracovišti. Může odbourat stres a strach a přinést vám více radosti.

Sdílejte tyto oblíbené fidgety se svými blízkými. Pokud se vaše dítě, synovec nebo příbuzný neustále vrtí, můžete darovat pestrou bungee lanovou vnitřní hračku. Je ideální pro dospělé nebo děti s adhd, žáky a učitelé je doporučují pro použití doma, autismem nebo pro zlepšení koncentrace. Obdržíte 5 různých barev. Jsou rozhodně skvělou volbou pro narozeninové dárky, party a halloweenské Vánoce. Pomocník odbourávání stresupružná šňůra může pomoci zlepšit koncentraci a uvolnit napjatou mysl.

Kromě toho měkká guma činí hračky bezpečnými a příjemnými k pokožce a jsou hypoalergenní. Upozornění: Doporučeno od 3 let. Balení obsahuje náš roztažitelný balíček hraček obsahuje 10 roztomilých dlouhých pestrých šňůrek Bungee. Vysoce kvalitní materiálroztažitelná hračka se skládá z nejkvalitnějšího, tažení a uzlování. To lépe stimuluje vaši hmatovou citlivost a poskytne vám nový dobrý hmatový zážitek.
ZnačkaAiniv #ad
VýrobceHUAYOTO #ad
Číslo díluF5-3606390

5. ZaxiDeel

#ad

Pestrý mačkací míček s vodními perlami pro dekompresi, ZaxiDeel 12 antistresových míčků na hnětení, ADHD dospělé a děti

#ad
ZaxiDeel #ad - Je to skvělá možnost, že tyto kuličky jednoduše stlačíte, jak se vyhnout vrtění, že se zbavíte stresu celé hodiny. Stečná preference, dárkové zboží a nápad na dárek: jedná se o perfektní vánoční zboží a dárkové zboží pro velikonoční koše, výplň tašky na dobroty a upřednostnění na party pro večírky a akce vašich dětí.

Lehký a přenosný: malá velikost a hmotnost 86 g usnadňují ruce a lze je nosit kolem domu, kanceláře a do školy nebo na cesty. Toto jsou zábavné způsoby, vysoká kvalita, které měří 6 cm a perfektně padnou do dlaně. Je to také skvělý dodatečný dárek k narozeninám dětí. Dodávají se v plastové krabičce pro řádné a snadné skladování. Vložte si ji do tašky a noste ji všude s sebou. Pozor: malé perly uvnitř mohou představovat nebezpečí udušení.

Lze jej sdílet mezi sourozenci, obývacího pokoje, do dětského pokoje, přáteli a spoluhráči. Dlouhá životnost, aby se nelepilo a také se snadno čistí, bezpečná pro děti a pratelnost: tato silná vnější vrstva z termoplastické gumy tpR s malými perlami uvnitř je mimořádně odolná a vydrží mnoho mačkání. Obsahuje malé množství vody a malou vrstvu prášku, a zabraňte tomu, když se zašpiní. Držte se proto mimo dosah dětí mladších 3 let a domácích zvířat.
ZnačkaZaxiDeel #ad
VýrobceZaxiDeel #ad
Výška2.36
Délka2.36
Šířka2.36
Číslo díluTG0126
ModelkaTG0126
ZárukaFALSE

6. OKSANO

#ad

Flippy Chain, stresový míček, dospělé, mačkací hračka pro děti, sojové stresové stoy, OKSANO Antistresová hračka 12 kusů, Stress Relief Strap, fidget toys for ADHD, strečové struny, twisting Toys

#ad
OKSANO #ad - Zdraví, předloktí a zmírnění stresu, emocionální pohyb – neviditelný stres je běžný a tvoří se v našem každodenním životě, takže samoregulace je klíčem k udržení emocionálního zdraví. Tyto hračky jsou také silné, trvanlivé a bezpečné pro děti i dospělé. Dobré pro učebnu a kancelář – hodí se pro soustředění ve třídě a hodí se dobře pro pracovníky, aby zmírnil stres a pracoval s duchem.

Ideální pro děti s ADD nebo ADHD. Spolehlivý materiál – fidget hračky pro strach jsou vyrobeny z přírodního silikonu, potravinářské ušlechtilé oceli, bezpečnostního plastu a nabízejí netoxické a bezpečné používání. Dokonce i senzorické hračky pro autismus jsou to, co potřebují pro relaxační terapii. Leva od stresu a antistresu v 6 různých stylech – se senzorickými hračkami a hračkami pro muže a ženy, zvýšení hmatového vědomí prstů/rukou díky vlastnímu zadání a jako způsob, na podporu koncentrace a koncentrace, snížení stresu, jak pohybovat prsty.

Tyto fidget hračky jsou dostatečné množství a typy, ve škole, abyste je mohli sdílet s přáteli a rodinou. Ujišťujeme vás, že si můžete hrát s 8letými dětmi. Senzorová hračka pro děti nebo dospělé nabízí skvělou možnost posílení zápěstí rukou, jednoduše je přitisknete rukama pro rehabilitaci, trénink a fyzioterapii. Používá se doma, v cestovní kanceláři, jako dárek k narozeninám nebo Vánocům.
ZnačkaOKSANO #ad
VýrobceOKSANO #ad
Číslo dílu01

7. ZaxiDeel

#ad

PU pěna Fidget Sensory Toys k mačkání, 8 kusů, ZaxiDeel Stress Balls Natur System pro děti a dospělé, mačkací míčky squishy proti stresu pro úlevu od strachu

#ad
ZaxiDeel #ad - Vtipné a sladké koule z přírodního systému – zelené, okvětní lístek, hvězdy, sněhové vločky, západ slunce, srdce, oceán a duhové sprinkle. Všestranná: tato sada s 10 kuličkami s přírodním systémem je perfektní pro učení a je také užitečná pro školní projekty, jako jsou přírodně pedagogické.

Tyto stresové pěnové kuličky jsou zábavné a snadno se obsluhují a okamžitě vás uklidní. Koule pro miminka lze jednoduše plavat a uschnout, když si děti hrají, děti nebo miminka. Díky světlým barvám snadno upoutáte pozornost dětí; měkké materiály, žádná ostrost, starší lidi, nízká hmotnost, dobrá volba jako hračka do koupele!. Když držíte tyto míčky v rukou, budete se cítit doslova jako byste měli celý svět v dlani a zapomínáte na své starosti. Tyto stresové míčky s přírodním systémem jsou perfektní pro použití ve volném čase. Přidání chuti – tyto přírodní systémové kuličky lze použít pro přidání šarmu vaší party.

Bezpečné hračky pro děti a malé děti – náš míček na cvičení je nejlepší hračka pro dospělé, nemusíte se obávat poškození dětí nebo předmětů v místnosti. Reliéfní míčky proti stresu: tyto přírodní systémové míčky jsou velmi užitečné při odbourávání stresu. Pokud plánujete tématickou party jako přírodu, jsou tyto mačkací koule velmi užitečné a také příjemné. Tyto kuličky z přírodního systému se používají k tomu, aby žáky začlenily do výuky vědy hravým způsobem.
ZnačkaZaxiDeel #ad
VýrobceZaxiDeel #ad

8. abeec

#ad

Abeec SqueeZee Goo Bälle – Farbwechsel Stressball – Stressbälle für Kinder – Partytütenfüller für Kinder – Stressabbauball – 6 verschiedene Farben

#ad
abeec #ad - Stressball für kinder - fiddle toys - fidget ball - stress ball pack - diese kleinen fidget Toys kommen in einer Packung von 6 Bällen mit verschiedenen Farben; 1 x Farbwechsel, 1 x Neon, 1 x Pastellgelb, 1 x Wirbel, 1 x Kristall, 1 x Regenbogen. Verschenken sie diese geschenke für Kinder als Geburtstagsgeschenk, Paketgeschenke und Strumpffüller für Kinder. Preise für kinder im klassenzimmer – fidget toy pack – klebrige hände spielzeug – dieser quetschball ist ideal für Lehrer, um Schüler als Klassenzimmer-Preise für eine Belohnung zu verschenken, da sie als Fidget Set mit verschiedenen Farben geliefert werden, sind sie ideal als Geschenke für Jungen und Geschenke für Mädchen.

Stress-spielzeuge sind erwiesenermaßen therapeutisch, sich zu entspannen, was dieses Fidget-Spielzeug-Set praktisch als sensorisches Spielzeug für Kinder und Erwachsene mit ADHS, indem es Ihnen hilft, verwenden Sie es in einer Klassenzimmer-Umgebung, Autismus und Angst macht. Stress-spielzeug für kinder – squishy fidget toys – spielzeug zur linderung von angstzuständen – dieses fidget-spielzeug ist ideal, um Stress und Angst zu lösen, beruhigend und regulierend, Zwangsstörungen, um sich zu konzentrieren.

Egal zu welchem Anlass dieses Kinderspielzeug wird Ihre Kleinen stundenlang unterhalten. Fidget stressball – stressbälle für erwachsene – diese stressbälle sind ein ideales Geschenk für jeden, Ostergeschenk, Weihnachtsgeschenk, der Interesse an klebrigen Bällen und allem anderen Fidget-Spielzeug zeigt. Gastgeschenke – hochzeitsgeschenke – partytütenfüller für kinder unisex – diese stressbälle sind ein perfekter partytütenfüller für Kinderpartys. Fügen sie dieses süchtig machende fidget-spielzeug in eine kinder-party-tasche zusammen mit anderen Partytütenfüllern für Kinder wie Flummis für Kinder-Partytüten, Seifenblasen-Partytütenfüller, Mini-Notizbücher für Partytüten, biegsame Bleistifte und vieles mehr.
Značkaabeec #ad
VýrobceRMS International Limited #ad
Výška5.12
Délka2.56
Šířka7.87
Číslo díluAMZ-1094
ModelkaAMZ-1094

9. LESONG

#ad

Narozeninové dárky, odbourání stresu, antistresové kuličky, ADHD autismus, LESONG 8 kusů stresových míčů, stresový míček, hračka pro děti, dospělé, střídání barev

#ad
LESONG #ad - Perfektní dárek: tuto sadu mačkacích míčků pro děti a dospělé lze použít doma, ceny, vánoční punčochové pero pro děti, ve škole nebo v kanceláři. Multifunkční: antistresové kuličky jsou prokazatelně terapeutické, dávají vám pružné, adhd, adhd, uklidňující a regulační, drcení a rozbíjení zábavy.

Rozsah dodávky: obsahuje celkem 8 kusů stresových kuliček v různých barvách. Míčky squishy jsou ideální pro děti a dospělé, jako jsou učitelé, studenty a všechny ostatní potřebné. Velikost: sada stresových míčků má průměr 6, 35 cm, perfektně se hodí do dlaně rukou. Squeez ball s flexibilním designem je vhodný pro lidi různého věku, aby zlepšil sílu ruky. Anxiety relief ball můžete použít uvnitř nebo venku a vzít s sebou.

Ekologický materiál: tento stresový míček je vyroben z bezpečného termoplastického gumového materiálu TPR, je velmi pružný, měkký a pomalu stoupá. Protistresový míček je veselý dárek k narozeninám, velikonoční náplň košíčků a dárky k narozeninám pro chlapce a dívky. Velmi perfektní dekompresní dárek pro děti a dospělé se smyslovými potřebami, ADHD a OCD pro odbourání stresu a úzkosti.
ZnačkaLESONG #ad
VýrobceLESONG #ad
Výška1.97
Délka9.84
Šířka4.92
Číslo dílu2109JY07
Modelka2109JY07
Záruka/

10. LESONG

#ad

Antistresové míčky Squishy Ball s vodními perlami, dárky ADHD, reliéfní hračka pro děti, emocionální obličejový stresový míček, stres, dospělé, LESONG 6 kusů stresových kuliček, mačkání, suvenýry

#ad
LESONG #ad - Protistresový míček je veselý dárek k narozeninám, velikonoční náplň košíčků a dárky k narozeninám pro chlapce a dívky. Perfektní dárek: tuto sadu mačkacích míčků pro děti a dospělé lze použít doma, ceny, vánoční punčochové pero pro děti, ve škole nebo v kanceláři.

Velmi perfektní dekompresní dárek pro děti a dospělé se smyslovými potřebami, ADHD a OCD pro odbourání stresu a úzkosti. Balení 6 ks emocionálních stresových míčků: tento stresový míček je vyroben z bezpečného termoplastického gumového materiálu TPR, je velmi pružný, měkký a pomalu stoupá. Anxiety relief ball můžete použít uvnitř nebo venku a vzít s sebou. Míčky squishy jsou ideální pro děti a dospělé, jako jsou učitelé, studenty a všechny ostatní potřebné.

Stresový míček s flexibilním designem je vhodný pro lidi různého věku pro zlepšení síly ruky. Rozsah dodávky: obsahuje celkem 6 kusů stresových kuliček s emocionálním obličejem. Multifunkční: antistresové míčky jsou prokazatelně terapeutické, adhd, dávají vám pružné, uklidňující a regulační, adhd, drcení a rozbíjení zábavy. Velikost: sada stresových míčků má průměr 6, 35 cm, perfektně se hodí do dlaně rukou.
ZnačkaLESONG #ad
VýrobceLESONG #ad
Výška1.97
Délka6.69
Šířka4.33
Číslo dílu2302JY08
Modelka2302JY08
Záruka/