Top 10 Sitzbank Esszimmer 160cm – Jídelní lavice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Krok Wood

#ad

100 x 35 x 45 cm, Krok Wood Lavice Tomas z masivního dřeva dub

#ad
Krok Wood #ad - Naši manažeři jsou připraveni vám odpovědět na všechny vaše dotazy k vašemu dokonalému dubovému stolu. Klasický design, praktický design, kompletní masivní dřevo, když si objednáte lavici «tomas». Vše, co potřebujete k montáži, obdržíte hned s lavicí.

Olejované dubové dřevo se perfektně hodí do všech interiérů, přírodní kresba, co potřebujete – to dostanete, nejlepší cena na trhu, žádné zbytečné detaily a současně vše, neobsahuje škodlivé látky a má dlouhou životnost;. Lavice tomas je v různých velikostech – 70 × 35 × 45 cm, 100 × 35 × 45 cm. Přírodní barva, olejovaná a moderní lavice z masivního dubu "tomas" s přírodním žilkováním vypadá elegantně a silně; lavice Tomas má perfektní poměr cena-výkon.

Masivní, ekologické a přírodní dřevo slouží jako prémiový materiál pro všechny druhy nábytku. Při objednávce obdržíte stabilní a výhodnou lavici od výrobce s dodáním zdarma;. Tloušťka dřeva je stabilní – 20 mm, nohy 45 x 45 mm;. Lavice tomas je ideálním řešením pro váš obývací pokoj. Lavice tomas se velmi snadno montuje. Sedací lavice z dubového dřeva je perfektní kombinací moderního a elegantního designu.
ZnačkaKrok Wood #ad
VýrobceKrok Wood LTD #ad
Výška17.72
Délka39.37
Hmotnost19.67
Šířka13.78
Číslo díluGD/1/1219

2. VASAGLE

#ad

Kuchyně, 2dílná sada, jídelna, 32,5 x 108 x 50 cm, stabilní ocelová konstrukce, vintage, VASAGLE Sedací lavice pro jídelní stůl, kuchyňské lavice, jídelní stoly, tmavě hnědá KTB33X, průmyslový design

#ad
VASAGLE #ad - Tato sada se skládá ze 2 lavic nabízí další možnosti sezení, takže se všichni vaši hosté budou cítit vítáni. Vykouzlete je znovu, jakmile se podává večeře. Matně černé nohy, vintage povrch s dřevěným žilkováním – tyto kuchyňské lavice dodají vaší jídelně jedinečný šarm.

Máte ještě otázky? obraťte se prosím na náš přátelský zákaznický servis a dopřejte své kuchyni tyto sedací lavice z naší kolekce Alinru. Zde je ještě jedno místo k sezení! již brzy nebudete muset nechat neohlášené hosty stát v dešti. Jako kouzelné: díky kompaktním rozměrům vždy 32, 5 × 108 × 50 cm lze obě jídelní lavice prostorově úsporně zasunout pod většinu stolů ve standardní velikosti.

Charakter? ano, děkujeme: zapomeňte na "jednoduše koupíte a postavíte kamkoliv" sezení. Jednoduchý a přesto vysoce kvalitní design: jemnou dřevotřískovou desku se zaoblenými rohy a stabilní ocelový rám 25 x 25 mm se zesílenou příčnou tyčí lze sestavit během chvilky – sedněte obratem ruky bezpečně a pohodlně.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška19.69
Délka42.52
Hmotnost32.63
Šířka12.8
Číslo díluKTB33X
ModelkaKTB33X

3. B.R.A.S.I.L.-Möbel

#ad

Lavice 160 cm Rio Kanto Brasil Pinie, jídelní lavice, brazilský nábytek, masivní dřevo, dřevěná lavice – volitelná velikost a barva, kuchyňská lavice

#ad
B.R.A.S.I.L.-Möbel #ad - Brazilský nábytek je nábytek pro věčnost! vynikající kvalita a stabilita. Ať už na stůl, skříň nebo vkládací desky z masivního dřeva, židli, zaručuje to pravé pro vás. Stabilní lavice je k dispozici v různých barvách a velikostech.

Borovice je srovnatelná s borovicí nebo smrkem. Dný uzavřený dřevěný povrch, přirozenost dřeva je v popředí. Velikost lavice 160 x 38 cm – výška sedáku 45 cm – model rio kanto – průběžná masivní dřevěná deska o tloušťce 27 mm s výřezy pro nohy lavic 85 × 85 mm – prostor pro nohy cca 36 cm – dodávka v jednom balíku, našroubovat nohy lavic, hotovo. Masivní dřevěná lavice z pravého borovicového dřeva.

Barevný odstín: 101 brasil - naolejovaný a navoskovaný nátěrem. Masivní dřevěná lavice je ideálním řešením pro váš obytný prostor a hodí se jako místo k sezení, TV stolek do obývacího pokoje nebo odkládací prostor. Příjemná kresba dřeva pro příjemný pocit. Přírodní dřevo z ekologicky udržitelného lesního hospodářství z jižní Brazílie.
ZnačkaB.R.A.S.I.L.-Möbel #ad
VýrobceBrasilmöbel #ad
Výška17.72
Délka62.99
Hmotnost46.3
Šířka14.96
Číslo díluBC1160038101

4. APRTAT

#ad

Küchen- und Wohnzimmermöbel, Holz, 90 x 32 x 42 cm L x B x H, Innenbank, APRTAT Bambus-Esszimmerbank

#ad
APRTAT #ad - International products have separate terms, age ratings, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, labeling or instructions. Es kann im wohnzimmer, Wintergarten oder mit Ihrem Esszimmer-Set gemischt werden.

Innovatives und originelles design: unsere bambus-Essbänke wurden von professionellen Designern entworfen und ihr Aussehen wurde von den USA, Großbritannien und der EU international anerkannt und patentiert. Hochwertige materialien: die holzbank für den Innen- und Außenbereich besteht aus 100 % Bambus-Massivholz. Multifunktionale bank: die oberfläche ist glatt und verschleißfest.

Es kann auch als Schuhbank verwendet werden, wenn Sie nach Hause kommen. Bauernhaus-stil: unsere esszimmerbank ist ein klassischer Stil, perfekt für das Küstenleben oder den Bauernhaus-Look. Es kann als nachttisch verwendet werden, um Ihnen zu helfen, auf der Sie bequem sitzen und Ihre Schuhe wechseln können, Ihre Kleidung zu verstauen.
ZnačkaAPRTAT #ad
VýrobceAPRTAT #ad
Výška12.99
Délka16.93
Hmotnost3.43
Šířka35.43
Číslo dílu003
ModelkaAPRTAT

5. B&D home

#ad

Polstrovaná lavice do jídelny, polstrovaná jídelní lavice, B&D home Lavice Jídelna, vzhled semiše, šatna, hnědá barva, šířka 140 cm, 11304-140-BRAU

#ad
B&D home #ad - Konstrukce: díky snadno srozumitelnému návodu a zvládnutelnému počtu jednotlivých dílů lze tuto lavici velmi snadno sestavit. Polstrování: polstrování sedáku nabízí optimální komfort sezení.

Moderní čalouněná lavice se přizpůsobí každému stylu zařízení a upoutá pozornost ve vašem domě. Všestranná: lavice dolce je mnohostranně použitelná. Moderní pohled: dodejte svému domovu industriální vzhled s jídelní lavicí DOLCE. Dvě nabízené barvy hnědá a antracitová se vzhledem semiše se hodí do každého stylu zařízení.

V pouhých několika krocích vznikne váš stabilní poutač pozornosti a zamilujete se. Kvalitní a stabilní: kovové nohy s práškovým nástřikem přispívají k průmyslovému vzhledu a propůjčují lavici stabilitu. Ať už do jídelny, kuchyně nebo šatny, lavice DOLCE upoutá pozornost v každé místnosti.
ZnačkaB&D home #ad
VýrobceRCM Commerce GmbH #ad
Výška18.5
Délka19.29
Hmotnost37.48
Šířka55.51
Číslo dílu11304
Modelka11304-140-BRAU

6. B.R.A.S.I.L.-Möbel

#ad

Jídelní lavice, borovice, brazilský nábytek, masivní dřevo, dřevěná lavice – volitelná velikost a barva, Lavice 160 cm Rio Classico Shabby ořech

#ad
B.R.A.S.I.L.-Möbel #ad - Příjemná kresba dřeva pro příjemný pocit. Borovice je srovnatelná s borovicí nebo smrkem. Přírodní dřevo z ekologicky udržitelného lesního hospodářství z jižní Brazílie. Ať už na stůl, židli, skříň nebo vkládací desky z masivního dřeva, zaručuje to pravé pro vás.

Barevný odstín: 308 shabby ořech – olejovaný a navoskovaný jedním nátěrem. Brazilský nábytek je nábytek pro věčnost! vynikající kvalita a stabilita. Masivní dřevěná lavice z pravého borovicového dřeva. Stabilní lavice je k dispozici v různých barvách a velikostech. Velikost lavice 160 x 38 cm – výška sedáku 45 cm – model rio classico – průběžná masivní dřevěná deska o tloušťce 27 mm s výřezy pro nohy lavic 85 × 85 mm – prostor pro nohy cca 36 cm – dodávka v jednom balíku, našroubovat nohy lavic, hotovo.

Dný uzavřený dřevěný povrch, přirozenost dřeva je v popředí. Masivní dřevěná lavice je ideálním řešením pro váš obytný prostor a hodí se jako místo k sezení, TV stolek do obývacího pokoje nebo odkládací prostor.
ZnačkaB.R.A.S.I.L.-Möbel #ad
VýrobceBrasilmöbel #ad
Výška17.72
Délka62.99
Hmotnost46.3
Šířka14.96
Číslo díluB01160038308

7. AC Design Furniture

#ad

Lavice s šedým sametovým potahem a černými kovovými nohami, čalouněná lavice v moderním stylu, AC Design Furniture Lavice Gloria, nábytek do jídelny, délka: 95 x V: 45 x Š: 38 cm

#ad
AC Design Furniture #ad - Rafinovaný vzhled vzniká díky elegantní siluetě, měkkému a přesto odolnému sametovému potahu, decentní tuftingové struktuře a stabilním černým kovovým nohám. Tím, že tuto sametovou lavici s polstrovanou sedací plochou začleníte do svého domova trochu luxusu ve svém obývacím pokoji, jídelně, chodbě, ložnici a dokonce i v šatníku.

Tento produkt se dodává v rozloženém stavu, obdržíte jej však se snadno srozumitelným vizuálním návodem k montáži a sadou šroubů; odhadovaná doba montáže je 15 minut. Díky své kompaktní velikosti l: 95 x v: 45 x h: 38 cm a mnohostranné barevné kombinaci se lavice bez problémů vejde do vašeho domova. Péče se omezuje na vysávání a případně. Odstranění skvrn, použijte proto v případě potřeby pevně vyždímaný hadřík v jemné mýdlové vodě a opatrně jej nanášejte.
ZnačkaAC Design Furniture #ad
VýrobceAC Design Furniture #ad
Výška17.72
Délka14.96
Hmotnost14.77
Šířka37.4
Číslo dílu0000085696
Modelka0000085696

8. Krok Wood

#ad

Krok Wood Lavice z masivního dřeva Paříž 100 × 35 × 45 cm

#ad
Krok Wood #ad - Vše je velmi jednoduché a intuitivní. Lavice paris je k dostání v různých velikostech – 100 × 35 × 45 cm, tloušťka sedací desky – 40 mm, 160 × 35 × 45 cm, 120 × 35 × 45 cm, nohy – 60 × 30 mm. Lavice paříž z masivního buku je ideální volbou pro ty, kteří kladou důraz na nespornou kvalitu, přirozenost a dokonalost v každém detailu.

Máte dotazy? obraťte se bezpodmínečně na zákaznickou podporu od Krok Wood – naši manažeři vám rádi pomohou a poskytnou vám všechny informace, které potřebujete! Nepotřebujete žádné další příslušenství – vše, co potřebujete pro rychlou montáž, se nachází v sadě;. Dodejte vaší kuchyni nebo jídelně útulnou atmosféru a pohodlí – je to zcela jednoduché tím, že se rozhodnete pro dřevěné sedadlo Paříže.

Použijte nástroje a pokyny obsažené v balení pro vlastní sestavení. Sedací deska a nohy jsou kompletně z lamel, takže si můžete zachovat texturu a jedinečný vzor, což je nejen estetická krása, ale je také zárukou síly a trvanlivosti produktu. Díky klasickému stylu lze lavici paris kombinovat s téměř každým moderním interiérem – výrobek nejen doplní prostor, ale také zvýší její vizuální efekt;. Dřevěná struktura lavice je pokryta olejem, který se nikdy neopakuje.
ZnačkaKrok Wood #ad
VýrobceKrok Wood LTD #ad
Výška17.72
Délka39.37
Šířka13.78
Číslo dílu3M-5Z48
ModelkaParis 100x35x45

9. Naturholzmöbel Seidel

#ad

Barevný odstín koňakově hnědá lavice masivní dřevo borovice olejovaná a voskovaná, Naturholzmöbel Seidel Lavice 160 x 38 cm Rio Bonito B zboží, volitelně: vhodné sedáky na lavici a stoly

#ad
Naturholzmöbel Seidel #ad - Oleje a vosky chrání dřevo z výroby před nečistotami a vlhkostí a vytvářejí přirozeně působící dřevěný povrch. Výška sedáku 45 cm, nohy lavice 80 x 80 mm plně masivní, sedací plocha 30 mm v průběžném masivu pro vysoké zatížení > 400 kg, hmotnost: 18 kg.

Jednoduchá montáž pomocí velmi pevných 8 mm strojních šroubů pro vysokou stabilitu, imbusový klíč, kluzný nábytkový kluzák a ilustrovaný montážní návod český jazyk nelze zaručit jsou rovněž. Logo greenhome, produkt neobsahuje zdraví ohrožující látky, borovicové dřevo pochází z trvale udržitelného lesního hospodářství. Moderní lavice z masivního dřeva v rozměrech d 160 x Š 38 cm, z kvalitního borovicového dřeva, barevný odstín koňakové hnědé, nové zboží s malými vadami.
ZnačkaNaturholzmöbel Seidel #ad
Výška17.72
Délka62.99
Hmotnost30.86
Šířka14.96

10. B&D home

#ad

11301–160-EIWL, šatny s kovovou konstrukcí | průmyslově moderní design | vzhled divokého dubu, B&D home Lavice ILVY | lavice do jídelny 160 cm s polstrovanými sedáky, dřevěná lavice do jídelny, chodby

#ad
B&D home #ad - Různé velikosti: sedací lavice illy je nabízena ve třech délkách: 120 cm, 140 cm a 160 cm a je tak vhodná pro každý rozměr zařízení. Vyberte si svého oblíbeného ještě dnes a vytvořte si doma výrazný hřeb.

Měkké sedací polštáře ve vzhledu semiše zdůrazňují obzvláště ušlechtilý šarm. Všestranná: lavice je univerzálně použitelná. Dvě nabízené barvy pískového dubu a vzhled divokého dubu se hodí do každého stylu zařízení. Kvalitní a stabilní: kovové nohy s práškovým nástřikem přispívají k průmyslovému vzhledu a propůjčují lavici stabilitu. Moderní pohled: dodejte svému domovu industriální vzhled s jídelní lavicí ILVY.

V pouhých několika krocích vznikne váš stabilní poutač pozornosti a zamilujete se. Ať už do jídelny, kuchyně nebo šatny, lavice Illy upoutá pozornost v každé místnosti. Konstrukce: díky snadno srozumitelnému návodu a zvládnutelnému počtu jednotlivých dílů lze tuto lavici velmi snadno sestavit.
ZnačkaB&D home #ad
VýrobceRCM Commerce GmbH #ad
Výška17.72
Délka15.75
Hmotnost35.27
Šířka62.99
Číslo dílu11301
Modelka11301-160-EIWL