Top 10 Spritzschutz Küche – Chrániče stěny pro sporáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GRAZDesign

#ad

GRAZDesign Ochrana před postříkáním, vzhled kamene, nástěnné panely kuchyně veselé hlášení, kuchyňská zadní stěna sklo, kuchyň, sklo, zrcadlo na dlaždice, rodinný nápis / 60 x 40 cm

#ad
GRAZDesign #ad - Kvalita: pravé sklo - žádný akryl. Zadní stěna kuchyně, rychlé čištění, krásná kuchyně díky modernímu designu. Výroba: přímý tisk na skle - žádná fólie! výhoda: dlouhá životnost, odolnost vůči vodě a teplu. Držák: ochranu proti postříkání lze upevnit pomocí montážního lepidla nebo oboustranné lepicí pásky. Náš servis: rychlé dodání, výroba v Bremervörde DE, rychlá pomoc při dotazech. Výhody: Čisté dlaždice, resp. Výhoda: odolná proti poškrábání, snadná údržba a lze ji čistit jakýmkoliv čisticím prostředkem.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška15.75
Délka0.16
Hmotnost5.27
Šířka23.62
Číslo dílu200317_60x40_SP
Modelka200317_60x40_SP

2. GRAZDesign

#ad

GRAZDesign Ochrana proti postříkání sklo šedé nástěnné panely kuchyně vzhled kamene, kuchyňská zadní stěna,, zrcadlo na kachličky do kuchyně veselý nápis, žulový vzhled, skleněná zadní stěna kuchyně

#ad
GRAZDesign #ad - Mnohostranné možnosti použití: naše ochrana proti postříkání se hodí nejen pro oblast za sporákem, ale také pro kuchyňský dřez. Zachovává si kvalitu a intenzitu barev i při pravidelném používání po delší dobu. Další velikosti na vyžádání: nabízíme flexibilitu při výrobě naší ochrany proti postříkání ze skla v dalších velikostech.

Trvanlivý a s dlouhou životností: díky použití vysoce kvalitního skla a přímému tisku je ochrana proti postříkání obzvlášť robustní a má dlouhou životnost. Vyrobeno v německu: naše kvalitní ochrana proti postříkání zadní stěny kuchyně ze skla se vyrábí v Německu za přísných standardů kvality a s přesností, aby vám nabídl produkt nejvyšší kvality. Praktické čištění: díky hladkému skleněnému povrchu lze ochranu proti postříkání snadno čistit. Rozmanité designy: naše ochrana zadní stěny kuchyně proti postříkání je k dostání v mnoha moderních designech.

Tak získáte jednotný a stylový vzhled v celé vaší kuchyni. Je jedno, zda mastnota, omáčky nebo jiné nečistoty – lze je jednoduše setřít a nezanechávají žádné zbytky. Můžete si vybrat design, který se nejlépe hodí k vašemu kuchyňskému zařízení a vytvořit tak krásnou atmosféru. Ochrana před postříkáním a skvrnami: ochrana proti postříkání slouží nejen ke zkrášlení vaší kuchyně, ale také účinně chrání před postříkáním a skvrnami, které mohou vzniknout při vaření. Kontaktujte nás, abychom prodiskutovali Vaše individuální velikosti a získali ochranu proti postříkání.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška19.69
Délka0.16
Hmotnost8.77
Šířka31.5
Číslo dílu200317_80x50_SP
Modelka200317_80x50_SP

3. GRAZDesign

#ad

GRAZDesign Ochrana před postříkáním do kuchyně – šedá kuchyňská pravidla I odolná vůči horku vhodná pro všechny typy sporáků I kuchyňská zadní stěna sklo, ochrana proti postříkání sporák, kuchyňské

#ad
GRAZDesign #ad - Kontaktujte nás, abychom prodiskutovali Vaše individuální velikosti a získali ochranu proti postříkání. Je jedno, zda mastnota, omáčky nebo jiné nečistoty – lze je jednoduše setřít a nezanechávají žádné zbytky. Mnohostranné možnosti použití: naše ochrana proti postříkání se hodí nejen pro oblast za sporákem, ale také pro kuchyňský dřez.

Zachovává si kvalitu a intenzitu barev i při pravidelném používání po delší dobu. Praktické čištění: díky hladkému skleněnému povrchu lze ochranu proti postříkání snadno čistit. Rozmanité designy: naše ochrana zadní stěny kuchyně proti postříkání je k dostání v mnoha moderních designech. Trvanlivý a s dlouhou životností: díky použití vysoce kvalitního skla a přímému tisku je ochrana proti postříkání obzvlášť robustní a má dlouhou životnost. Můžete si vybrat design, který se nejlépe hodí k vašemu kuchyňskému zařízení a vytvořit tak krásnou atmosféru.

Ochrana před postříkáním a skvrnami: ochrana proti postříkání slouží nejen ke zkrášlení vaší kuchyně, ale také účinně chrání před postříkáním a skvrnami, které mohou vzniknout při vaření. Další velikosti na vyžádání: nabízíme flexibilitu při výrobě naší ochrany proti postříkání ze skla v dalších velikostech. Vyrobeno v německu: naše kvalitní ochrana proti postříkání zadní stěny kuchyně ze skla se vyrábí v Německu za přísných standardů kvality a s přesností, aby vám nabídl produkt nejvyšší kvality. Tak získáte jednotný a stylový vzhled v celé vaší kuchyni.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška15.75
Délka0.16
Hmotnost5.27
Šířka23.62
Číslo dílu200330_60x40_SP
Modelka200330_60x40_SP

4. GRAZDesign

#ad

GRAZDesign Ochrana před postříkáním, sklo, rodinný text / 80 x 40 cm, žulový vzhled, kuchyňská zadní stěna sklo, skleněná deska kuchyně veselý nápis

#ad
GRAZDesign #ad - Rozmanité designy: naše ochrana zadní stěny kuchyně proti postříkání je k dostání v mnoha moderních designech. Další velikosti na vyžádání: nabízíme flexibilitu při výrobě naší ochrany proti postříkání ze skla v dalších velikostech. Vyrobeno v německu: naše kvalitní ochrana proti postříkání zadní stěny kuchyně ze skla se vyrábí v Německu za přísných standardů kvality a s přesností, aby vám nabídl produkt nejvyšší kvality.

Kontaktujte nás, abychom prodiskutovali Vaše individuální velikosti a získali ochranu proti postříkání. Mnohostranné možnosti použití: naše ochrana proti postříkání se hodí nejen pro oblast za sporákem, ale také pro kuchyňský dřez. Je jedno, zda mastnota, omáčky nebo jiné nečistoty – lze je jednoduše setřít a nezanechávají žádné zbytky. Zachovává si kvalitu a intenzitu barev i při pravidelném používání po delší dobu.

Ochrana před postříkáním a skvrnami: ochrana proti postříkání slouží nejen ke zkrášlení vaší kuchyně, ale také účinně chrání před postříkáním a skvrnami, které mohou vzniknout při vaření. Můžete si vybrat design, který se nejlépe hodí k vašemu kuchyňskému zařízení a vytvořit tak krásnou atmosféru. Tak získáte jednotný a stylový vzhled v celé vaší kuchyni. Praktické čištění: díky hladkému skleněnému povrchu lze ochranu proti postříkání snadno čistit.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška15.75
Délka0.16
Hmotnost7.03
Šířka31.5
Číslo dílu200317_80x40_SP
Modelka200317_80x40_SP

5. GRAZDesign

#ad

Skleněná zadní stěna zadní stěna kuchyně z ESG skla 60 x 40 cm, GRAZDesign Ochrana proti postříkání kuchyně černá, nápis Time to Eat

#ad
GRAZDesign #ad - Vyrobeno v německu: naše kvalitní ochrana proti postříkání zadní stěny kuchyně ze skla se vyrábí v Německu za přísných standardů kvality a s přesností, aby vám nabídl produkt nejvyšší kvality. Mnohostranné možnosti použití: naše ochrana proti postříkání se hodí nejen pro oblast za sporákem, ale také pro kuchyňský dřez.

Je jedno, zda mastnota, omáčky nebo jiné nečistoty – lze je jednoduše setřít a nezanechávají žádné zbytky. Můžete si vybrat design, který se nejlépe hodí k vašemu kuchyňskému zařízení a vytvořit tak krásnou atmosféru. Ochrana před postříkáním a skvrnami: ochrana proti postříkání slouží nejen ke zkrášlení vaší kuchyně, ale také účinně chrání před postříkáním a skvrnami, které mohou vzniknout při vaření. Tak získáte jednotný a stylový vzhled v celé vaší kuchyni.

Zachovává si kvalitu a intenzitu barev i při pravidelném používání po delší dobu. Další velikosti na vyžádání: nabízíme flexibilitu při výrobě naší ochrany proti postříkání ze skla v dalších velikostech. Rozmanité designy: naše ochrana zadní stěny kuchyně proti postříkání je k dostání v mnoha moderních designech. Kontaktujte nás, abychom prodiskutovali Vaše individuální velikosti a získali ochranu proti postříkání. Praktické čištění: díky hladkému skleněnému povrchu lze ochranu proti postříkání snadno čistit.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška15.75
Délka0.16
Hmotnost5.27
Šířka23.62
Číslo dílu200320_60x40_SP
Modelka200320_60x40_SP

6. GRAZDesign

#ad

GRAZDesign Ochrana před postříkáním kuchyně hnědá – pořekadlo Někdy to chutná, někdy ne, skleněná zadní stěna zadní stěna kuchyně ze skla ESG 80 x 50 cm

#ad
GRAZDesign #ad - Je jedno, zda mastnota, omáčky nebo jiné nečistoty – lze je jednoduše setřít a nezanechávají žádné zbytky. Zachovává si kvalitu a intenzitu barev i při pravidelném používání po delší dobu. Můžete si vybrat design, který se nejlépe hodí k vašemu kuchyňskému zařízení a vytvořit tak krásnou atmosféru.

Mnohostranné možnosti použití: naše ochrana proti postříkání se hodí nejen pro oblast za sporákem, ale také pro kuchyňský dřez. Tak získáte jednotný a stylový vzhled v celé vaší kuchyni. Trvanlivý a s dlouhou životností: díky použití vysoce kvalitního skla a přímému tisku je ochrana proti postříkání obzvlášť robustní a má dlouhou životnost. Ochrana před postříkáním a skvrnami: ochrana proti postříkání slouží nejen ke zkrášlení vaší kuchyně, ale také účinně chrání před postříkáním a skvrnami, které mohou vzniknout při vaření. Rozmanité designy: naše ochrana zadní stěny kuchyně proti postříkání je k dostání v mnoha moderních designech.

Praktické čištění: díky hladkému skleněnému povrchu lze ochranu proti postříkání snadno čistit. Další velikosti na vyžádání: nabízíme flexibilitu při výrobě naší ochrany proti postříkání ze skla v dalších velikostech. Vyrobeno v německu: naše kvalitní ochrana proti postříkání zadní stěny kuchyně ze skla se vyrábí v Německu za přísných standardů kvality a s přesností, aby vám nabídl produkt nejvyšší kvality. Kontaktujte nás, abychom prodiskutovali Vaše individuální velikosti a získali ochranu proti postříkání.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška19.69
Délka0.16
Hmotnost8.77
Šířka31.5
Číslo dílu200319_80x50_SP
Modelka200319_80x50_SP

7. GRAZDesign

#ad

Kuchyně, vzhled kamene, kuchyňský motiv, ochrana před postříkáním, kuchyňská pravidla / 80 x 40 cm, nástěnné panely, kuchyňská zadní stěna, GRAZDesign Skleněná deska, sklo, kuchyňská linka

#ad
GRAZDesign #ad - Ochrana před postříkáním a skvrnami: ochrana proti postříkání slouží nejen ke zkrášlení vaší kuchyně, ale také účinně chrání před postříkáním a skvrnami, které mohou vzniknout při vaření. Tak získáte jednotný a stylový vzhled v celé vaší kuchyni. Kontaktujte nás, abychom prodiskutovali Vaše individuální velikosti a získali ochranu proti postříkání.

Mnohostranné možnosti použití: naše ochrana proti postříkání se hodí nejen pro oblast za sporákem, ale také pro kuchyňský dřez. Je jedno, zda mastnota, omáčky nebo jiné nečistoty – lze je jednoduše setřít a nezanechávají žádné zbytky. Vyrobeno v německu: naše kvalitní ochrana proti postříkání zadní stěny kuchyně ze skla se vyrábí v Německu za přísných standardů kvality a s přesností, aby vám nabídl produkt nejvyšší kvality. Trvanlivý a s dlouhou životností: díky použití vysoce kvalitního skla a přímému tisku je ochrana proti postříkání obzvlášť robustní a má dlouhou životnost.

Praktické čištění: díky hladkému skleněnému povrchu lze ochranu proti postříkání snadno čistit. Můžete si vybrat design, který se nejlépe hodí k vašemu kuchyňskému zařízení a vytvořit tak krásnou atmosféru. Zachovává si kvalitu a intenzitu barev i při pravidelném používání po delší dobu. Rozmanité designy: naše ochrana zadní stěny kuchyně proti postříkání je k dostání v mnoha moderních designech.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška15.75
Délka0.16
Hmotnost7.03
Šířka31.5
Číslo dílu200330_80x40_SP
Modelka200330_80x40_SP

8. GRAZDesign

#ad

GRAZDesign Kuchyňská ochrana proti postříkání, kuchyňská pravidla / 80 x 60, skleněná deska, zadní stěna výklenku, kuchyňská slova, vzhled kamene, sporák, kuchyňský motiv, kuchyňská zadní stěna sklo

#ad
GRAZDesign #ad - Další velikosti na vyžádání: nabízíme flexibilitu při výrobě naší ochrany proti postříkání ze skla v dalších velikostech. Zachovává si kvalitu a intenzitu barev i při pravidelném používání po delší dobu. Vyrobeno v německu: naše kvalitní ochrana proti postříkání zadní stěny kuchyně ze skla se vyrábí v Německu za přísných standardů kvality a s přesností, aby vám nabídl produkt nejvyšší kvality.

Mnohostranné možnosti použití: naše ochrana proti postříkání se hodí nejen pro oblast za sporákem, ale také pro kuchyňský dřez. Trvanlivý a s dlouhou životností: díky použití vysoce kvalitního skla a přímému tisku je ochrana proti postříkání obzvlášť robustní a má dlouhou životnost. Můžete si vybrat design, který se nejlépe hodí k vašemu kuchyňskému zařízení a vytvořit tak krásnou atmosféru. Kontaktujte nás, abychom prodiskutovali Vaše individuální velikosti a získali ochranu proti postříkání.

Rozmanité designy: naše ochrana zadní stěny kuchyně proti postříkání je k dostání v mnoha moderních designech. Tak získáte jednotný a stylový vzhled v celé vaší kuchyni. Je jedno, zda mastnota, omáčky nebo jiné nečistoty – lze je jednoduše setřít a nezanechávají žádné zbytky. Ochrana před postříkáním a skvrnami: ochrana proti postříkání slouží nejen ke zkrášlení vaší kuchyně, ale také účinně chrání před postříkáním a skvrnami, které mohou vzniknout při vaření.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška23.62
Délka0.16
Hmotnost10.54
Šířka31.5
Číslo dílu200330_80x60_SP
Modelka200330_80x60_SP

9. GRAZDesign

#ad

Zrcadlo na dlaždice kuchyně vzhled kamene, zadní stěna kuchyně vzhled žuly / 100 x 50 cm, GRAZDesign Kuchyňská zadní stěna sklo sklo rodinné nápisy, skleněná zadní stěna kuchyně veselé nápis

#ad
GRAZDesign #ad - Zadní stěna kuchyně, rychlé čištění, krásná kuchyně díky modernímu designu. Výhody: Čisté dlaždice, resp. Držák: ochranu proti postříkání lze upevnit pomocí montážního lepidla nebo oboustranné lepicí pásky. Výroba: přímý tisk na skle - žádná fólie! výhoda: dlouhá životnost, odolnost vůči vodě a teplu. Náš servis: rychlé dodání, výroba v Bremervörde DE, rychlá pomoc při dotazech. Kvalita: pravé sklo - žádný akryl. Výhoda: odolná proti poškrábání, snadná údržba a lze ji čistit jakýmkoliv čisticím prostředkem.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška19.69
Délka0.16
Hmotnost10.98
Šířka39.37
Číslo dílu200317_100x50_SP
Modelka200317_100x50_SP

10. GRAZDesign

#ad

Nápis Time to Eat, GRAZDesign Ochrana proti postříkání kuchyně černá, skleněná zadní stěna zadní stěna kuchyně z ESG skla 80 x 60 cm

#ad
GRAZDesign #ad - Mnohostranné možnosti použití: naše ochrana proti postříkání se hodí nejen pro oblast za sporákem, ale také pro kuchyňský dřez. Tak získáte jednotný a stylový vzhled v celé vaší kuchyni. Je jedno, zda mastnota, omáčky nebo jiné nečistoty – lze je jednoduše setřít a nezanechávají žádné zbytky.

Rozmanité designy: naše ochrana zadní stěny kuchyně proti postříkání je k dostání v mnoha moderních designech. Kontaktujte nás, abychom prodiskutovali Vaše individuální velikosti a získali ochranu proti postříkání. Můžete si vybrat design, který se nejlépe hodí k vašemu kuchyňskému zařízení a vytvořit tak krásnou atmosféru. Vyrobeno v německu: naše kvalitní ochrana proti postříkání zadní stěny kuchyně ze skla se vyrábí v Německu za přísných standardů kvality a s přesností, aby vám nabídl produkt nejvyšší kvality. Praktické čištění: díky hladkému skleněnému povrchu lze ochranu proti postříkání snadno čistit.

Další velikosti na vyžádání: nabízíme flexibilitu při výrobě naší ochrany proti postříkání ze skla v dalších velikostech. Ochrana před postříkáním a skvrnami: ochrana proti postříkání slouží nejen ke zkrášlení vaší kuchyně, ale také účinně chrání před postříkáním a skvrnami, které mohou vzniknout při vaření. Zachovává si kvalitu a intenzitu barev i při pravidelném používání po delší dobu. Trvanlivý a s dlouhou životností: díky použití vysoce kvalitního skla a přímému tisku je ochrana proti postříkání obzvlášť robustní a má dlouhou životnost.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška23.62
Délka0.16
Hmotnost10.54
Šířka31.5
Číslo dílu200320_80x60_SP
Modelka200320_80x60_SP