Top 10 Szjlds Hülle Für Samsung Galaxy S24 Ultra – Jednoduchá pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Yanwom

#ad

PC + TPU hybridní technologie Hardcase, nežloutnutí Clear Case pouzdro na mobil pro Samsung Galaxy S24, ochranné pouzdro odolné proti nárazům, Yanwom Pouzdro kompatibilní se Samsung Galaxy S24 Ultra

#ad
Yanwom #ad - A pouzdro může váš samsung galaxy s24 ultra chránit před znečištěním a vždy zůstane krásný. Precizní design otvorů nabízí otevřené řezy pro reproduktory, audio porty a tlačítka pro přesný tvar, jednoduchý přístup ke všem ovládacím prvkům a funkcím. Vysoce kvalitní materiály: pouzdro je vyrobeno z matného protiskluzového materiálu PC + TPU hybridní technologie, která chrání váš telefon před nárazy a vlivy, maximalizuje ochranu a udržuje velikost a hmotnost co nejméně.

Anti-žlutá a tenká: jedinečný průhledný kryt díky antižluté vrstvě, která účinně odolává žloutnutí způsobenému ultrafialovým zářením a potem a činí váš telefon tak jasný a čistý jako nový. Crystal clear: skládá se z lehkého, ultra čirého tpu a odolného pc materiálu, takže můžete uplatnit barvu svého Samsung Galaxy S24 Ultra. Zvýšená vnější hrana chrání vaši obrazovku a kameru před poškozením.

Díky štíhlému designu se váš mobil bez problémů vejde do kapsy a vypadá elegantně a stylově i v ruce. Tpu materiál tlumící nárazy zabraňuje poškození vašeho mobilního telefonu, když spadne z výšky. Precizní design: kompatibilní s pouzdrem na mobil samsung galaxy s24 ultra, nabíjecí přípojky, všechny otvory jsou přesně vyříznuty jako originální mobil. Mírně zvýšený design displeje a kamery oddělují obrazovku a kameru z plochých povrchů. Optimální ochrana: crystal pouzdro chrání váš samsung galaxy s24 ultra před poškrábáním, prachem a opotřebením.
ZnačkaYanwom #ad
VýrobceYanwom #ad
Číslo díluZA-OnePlus 12-TPU
ModelkaS24Ultra-PC+TPU-CASE
Záruka2

2. JETech

#ad

JETech Pouzdro pro Samsung Galaxy S24 Ultra 5G, odolné proti poškrábání tvrdé PC zadní strana ochranné pouzdro průhledné, nikdy nežloutnutí Nárazuvzdorné pouzdro na mobil

#ad
JETech #ad - Kromě toho jedinečné polstrování ve čtyřech rozích efektivně absorbuje nárazy. Více ochrany promyšlené zvýšené obruby kolem obrazovky a kamery nabízejí dodatečnou ochranu před poškrábáním povrchu.

Ochrana před pády s flexibilním tpu nárazníkem a tvrdou pc zadní stranou odolnou proti poškrábání, která váš mobil perfektně chrání před každodenními pády a nárazy. Ochrana proti žloutnutí zadní strana pouzdra je zcela křišťálově čirá, takže se díky němu projeví původní krása a vynikající logo Vašeho telefonu a nežloutne tak snadno v průběhu času, takže čistota dlouho vydrží.

Kompatibilita bezešvě vhodné pro samsung galaxy S24 Ultra 5G. Přesné výřezy přesné výřezy pro reproduktor, fotoaparát, tlačítka a další přípojky. Také dostatečně tenký a snadno se zasune dovnitř a ven z tašky. Snadno se uchopí a zabraňuje hromadění ošklivých vodoznaků uvnitř pouzdra. Umožňuje plný přístup ke všem funkcím a ovládacím prvkům.
ZnačkaJETech #ad
VýrobceJETech #ad
Výška0.48
Délka6.55
Hmotnost0.07
Šířka3.26
Číslo dílu5582-
Modelka5582-

3. TORRAS

#ad

TORRAS Diamond Series pro Samsung Galaxy S24 Ultra pouzdro 5G č.1 proti žloutnutí Certifikace Military Drop certifikace pro Samsung S24 Ultra pouzdro odolné proti nárazu odolné proti poškrábání

#ad
TORRAS #ad - Zářivý jako diamant toto pouzdro s24 ultra svítí jasně a září jako diamant. Torras's pursuit – nejlepší produkty & servis torras důsledně sází na nové přírodní pryskyřičné materiály a všechny obalové materiály jsou udržitelné a recyklovatelné. Tým torras je vám k dispozici nepřetržitě a obdržíte záruku 2 roky.

Odráží jedinečné zbarvení mobilního telefonu kdykoli a kdekoliv. Chraň krále skutečný pocit: v roce 2024 dosáhlo pouzdro torras guardian series galaxy s24 ultra dalšího stupně ochrany. Měkká a odolná silikonová hrana se perfektně hodí k vašemu novému smartphonu Samsung a nabízí prvotřídní pocit při uchopení. Zlatým hřebem je, že pouzdro je i po 90 dnech intenzivního UV záření stále zářivé a jako nové. Testy ukázaly, dlouho zářivý torras investovala miliony dolarů do výzkumu a vyvinula toto jedinečné průhledné pouzdro pro Samsung Galaxy S24 Ultra.

Odolné proti poškrábání a příjemný pocit na omak toto inovativní pouzdro pro samsung galaxy s24 ultra je vybaveno nano povrchovou úpravou. Je to právě teď jediné pouzdro v oboru, z výšky 3, které je dvojitě certifikováno dvěma mezinárodními organizacemi na ochranu proti pádu. Robustní zadní panel má funkci odolnou proti výbuchu a poškrábání, aby se účinně zabránilo poškození. Po více než 2500 experimentech, 66 metrů a 26 různých úhlů zůstává nepoškozená. Pokud by váš produkt měl za normálních podmínek problém, můžete se plně spolehnout na naši podporu.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad
ModelkaSamsung Galaxy S24 Ultra

4. Spigen

#ad

Spigen Pouzdro Tough Armor kompatibilní se Samsung Galaxy S24 Ultra -Gunmetal

#ad
Spigen #ad - Vestavěný stojánek pro postavení mobilního telefonu. Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Ité na míru pro všechny přípojky. Dvouvrstvé ochranné pouzdro z TPU a polykarbonátu. Ochranný okraj pro displej a kameru.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška6
Délka3
Hmotnost0.13
Šířka0.4
Číslo díluACS07301
ModelkaACS07301

5. AROYI

#ad

AROYI Pouzdro na mobilní telefon kompatibilní se Samsung Galaxy S24 Ultra pouzdro, Samsung S24 Ultra pouzdro ochrana fotoaparátu se Slide Camera Pouzdro na mobil pro Samsung Galaxy S24 Ultra 5G

#ad
AROYI #ad - Prémiový materiál, efektivně zabraňuje rušivým otiskům prstů a hromadění prachu nebo tuku. Toto je normální pouzdro na mobil, nemá žádné magnetické zabudování. Není určeno pro samsung Galaxy S24 / S24 Plus. Dobrý pocit na omak, poskytuje vašemu smartphonu plnou ochranu.

Není určeno pro ochranné pouzdro na kameru. Stylový a jednoduchý vzhled vám nabízí nesrovnatelný vizuální zážitek. Bezdrátové nabíjení: podporuje bezdrátové nabíjení. Zvláštní ochrana: posuňte kryt kamery, abyste ochránili svůj fotoaparát před poškrábáním, 0, 2 mm zvýšený rám pro ochranu fotoaparátu. Jedinečný design: personalizovaný proužkový design, klasický design textury na zadní straně a protiskluzové můstky na dvou stranách.

S23 ultra/ s23 / s23 Plus. Extreme drop Protection, poskytuje vašemu smartphonu plnou ochranu. Rám je vyroben z kvalitního tpu materiálu, ale robustní, štíhlý, tlačítka citlivá na dotyk pro solidní zpětnou vazbu a jednoduché stisknutí. Kompatibilita: pouzdro pouze pro samsung galaxy s24 ultra 5g 6, 8". Pokročilé materiály: ochranné pouzdro z trvanlivého prémiového tvrdého pc materiálu.
ZnačkaAROYI #ad
VýrobceYosemy EU #ad
Výška0.63
Délka6.54
Šířka3.23
ModelkaSamsung Galaxy S24 Ultra 5G

6. Spigen

#ad

Spigen Pouzdro Liquid Air kompatibilní se Samsung Galaxy S24 Ultra černé

#ad
Spigen #ad - Vzorovaný tpu pro zamezení otisků prstů. Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Spider web na vnitřní straně pro pohlcování nárazů. Ochranný okraj pro displej a kameru. Ité na míru pro všechny přípojky.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška6
Délka3
Hmotnost0.13
Šířka0.4
Číslo díluACS07287
ModelkaACS07287

7. ANLYGOLD

#ad

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G pouzdro ochrana fotoaparátu se Slide Camera, vojenská kvalita, nárazuvzdorné –, Pouzdro na mobil pro Samsung Galaxy S24 Ultra pouzdro, otočný o 360° kovový prsten stojan

#ad
ANLYGOLD #ad - Při bezdrátovém nabíjení odstraňte pouzdro na mobilní telefon. Kompatibilita: pouzdro kompatibilní se Samsung Galaxy S24 Ultra 5G. Zákaznický servis: pokud máte nějaké dotazy nebo nejste spokojeni s našimi výrobky, kontaktujte nás prosím e-mailem, odpovíme do 24 hodin.

Multifunkční design s přesnými výřezy pro reproduktor, fotoaparát a další funkční přípojky můžete bez problémů používat všem. Zvýšená luneta pro ochranu kamery. Všechny rohy poskytují kompletní ochranu pro váš přístroj. Tyři rohy absorbující nárazy a zesílené rohy zlepšují pouzdro samsung Galaxy S24 Ultra, odolnost proti nárazu až o 300 % a efektivně chrání váš smartphone při pádu. Vojenská ochrana: toto pouzdro na samsung galaxy s24 ultra pouzdro je vyrobeno z měkkého tpu silikonu + tvrdého pc materiálu.

Kovová deska na zadní straně pouzdra lze upevnit na magnetický držák do auta a použít tak jako držák telefonu pro navigaci během jízdy. Zabudovaný posuvný design objektivu: ochrana objektivu slide camera cover. Ochrana kamery posuvná kamera kryt vojenský standardní hybridní kovový kroužek, kryt zakrývá objektiv a chrání objektiv před prachem, prachem a odolností proti poškrábání. Posuvný kryt chrání také vaše soukromí. Funkce 360 stupňů otočného kruhového držáku s nastavitelným úhlem a snadno se dívejte na video.
ZnačkaANLYGOLD #ad
VýrobceATIKETY-EU #ad
Výška0.79
Délka5.91
Šířka2.36
Číslo díluS24U-0001
ModelkaS24U-0001

8. UniqueMe

#ad

Nikdy nežloutnutí Pouzdro na mobil pro Samsung S24 Ultra Case kompletní ochrana Ochranné pouzdro Cover 1 pouzdro na mobil + 2 ochranná, UniqueMe Sada 5 v 1 pro Samsung Galaxy S24 Ultra pouzdro

#ad
UniqueMe #ad - Třpytivé jako krystal uniqueme pro samsung s24 ultra pouzdro je vyrobeno z vysoce propustného molekulárního materiálu 99, 98 % s vysokou propustností a krásně ukazuje vaši původní barvu mobilního telefonu a osobnost. Rohs přírodní materiály a kompatibilita pro samsung s24 ultra používáme vysoce kvalitní pryskyřici.

Materiál je certifikován rohs. Toto pouzdro je kompatibilní se Samsung S24 Ultra příslušenstvím. Doufáme, že vám poskytneme kompletní ochranu vašeho mobilního telefonu a současně vám poskytneme skvělý zážitek z nakupování. Sgs vojenská ochrana tento kryt je vyroben z vysoce kvalitní protiskluzové gumy a okraj pouzdra je o 1 – 2 mm vyšší než obrazovka a nabízí tak dobrou ochranu. 360 stupňová ochrana uniqueme pro samsung s24 ultra ochranná fólie na displej a ochrana fotoaparátu jsou vyrobeny z kvalitního 9h tvrzeného skla a laserem jsou přizpůsobeny přesné velikosti pro Samsung S24 Ultra.

Technologie proti žloutnutí zajišťuje, že vaše pouzdro na mobil bude vždy vypadat nově a jasně. Má nejnovější technologii proti žloutnutí a v obalu na mobil s jinými TPU materiály nezískají zadní strana a hrany tohoto pouzdra nikdy žlutou. Sada pouzder 5 v 1 pro samsung s24 ultra pro úsporu času při nákupu a zabránění výběru protichůdných pouzder na mobil a pancéřové ochranné sklo. Společně s pouzdrem nabízí 360stupňovou ochranu pro váš mobilní telefon. Dokonale se přizpůsobí displeji a fólii na objektiv vašeho mobilního telefonu a vydrží více než 6000 škrábanců a nárazů.
ZnačkaUniqueMe #ad
VýrobceUniqueMe #ad
Výška0.5
Délka3.94
Šířka3.15
Číslo díluUM5SamS24UltraKM061037014Clear
ModelkaSamsung Galaxy S24 Ultra

9. AFARER

#ad

AFARER Pouzdro na mobil pro Samsung Galaxy S24 Ultra odolné proti nárazu a proti pádu se stojanem na kroužek 360 stupňů a magnetickým železným plechem Duální vrstva Pouzdro kompatibilní se Samsung S24

#ad
AFARER #ad - Na váš e-mail odpovíme do 24 hodin. Netečný a nárazuvzdorný ochranné pouzdro samsung galaxy s24 ultra zesílená ochrana na všech čtyřech rozích, měkký vnitřní kryt TPU + tvrdá PC zadní strana pro ochranu vašeho telefonu před poškrábáním a nárazy.

Nerozbitný stojankruhový držák lze otáčet o 360°, což usnadňuje čtení a sledování videí. Před nákupem prosím zkontrolujte model vašeho telefonu. E-mailem obdržíte nejvhodnější řešení. Kompatibilní modely toto magnetické pouzdro na mobil je koncipováno pro Samsung Galaxy S24 Ultra 6, 8 palců.

Pokud se vyskytne problém s vaším výrobkem, můžete se na nás obrátit. Auto magnetsilná kovová deska s magnetem do auta, kompatibilní s držákem do auta Magnwtic. Zákaznická podpora bez starostí obsluhujeme vás s naším nejupřímnějším postojem a vytvoříme pro vás příjemný zážitek z nakupování.
ZnačkaAFARER #ad
VýrobceAFARER #ad
Výška0.39
Délka5.51
Šířka2.76
Číslo díluJS-S24 U-Blue
ModelkaSamsung Galaxy S24 Ultra
ZárukaDoživotní záruka AFARER

10. TAURI

#ad

TAURI 5 v 1 pro New Galaxy S Ultra pouzdro, s 1 pouzdrem na mobil + 2 kusy ochranné fólie + 2 kusy ochrany fotoaparátu, transparentní, pouzdro na mobil pro New Galaxy S Ultra Case

#ad
TAURI #ad - 5v1 plná ochrana 360° 2 kusy tpu měkké ochranné fólie na displej mohou zakrýt ohnuté hrany new galaxy s ultra a poskytují maximální ochranu před poškrábáním a pádem. Vojenská ochranase vzduchovým polštářem tlumícím nárazy o 360° nabízí naše ochranné pouzdro s24 ultra case efektivně tlumení nárazů ve 4 rozích a chrání váš telefon zcela ze všech směrů.

Tloušťka činí pouze 1, 0 mm a je perfektně kompatibilní s bezdrátovým nabíjením a Powershare s pouzdrem. Kompatibilita tauri new galaxy s ultra pouzdro je speciálně navrženo pro nový galaxy s ultra s úhlopříčkou 6, 8 palců pouze. Můžete ušetřit zbytečné výdaje za časté průhledné kryty. Nano-antioxidační vrstva účinně odolává skvrnám a potu, v průběhu času nemastí a zachovává si dlouhotrvající jasnost, aniž by postupem času zežloutla. Záruka a zákaznický servis na tauri ultra clear new galaxy s ultra cover se slibuje doživotní záruka.

Zvýšený okraj kolem kamery a obrazovky nabízí spolehlivou ochranu důležitých dílů Samsung S24 Ultra – už žádné nákladné náklady na opravy. Dodávají se 2 kusy ochranných fólií na objektiv fotoaparátu, které 100% chrání fotoaparát a nenarušují kvalitu fotografie. Uspokojivé řešení vašeho problému je Vám vždy k dispozici. Křišťálově čiré a nežloutnoucí tauri new galaxy s ultra case je vyrobeno z prémiového transparentního materiálu certifikovaného sgs a rhos a ukazuje původní krásu new galaxY S Ultra.
ZnačkaTAURI #ad
VýrobceTAURI #ad
Hmotnost0.19
Číslo díluTAEU-S Ultra 2024-YJ-Case-Clear
Modelkafor Samsung Galaxy S24 Ultra