Top 10 Trampolin Outdoor 366 cm – Trampolíny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SONGMICS

#ad

Ocelový rám, zahradní trampolína pro děti s bezpečnostní sítí, žebříkem, certifikát TÜV Rheinland GS, 180 cm vysoké rovné tyče, zakrytím okrajů, SONGMICS Trampolína Ø 305 cm, modrá STR10FT

#ad
SONGMICS #ad - Jednoduché sestavení trubky lze díky aretačním pružinám rychle spojit. 64 silných pružin se spirálovými háčky zajišťuje bezpečné spojení se skákacím plátnem. Trampolína o průměru 305 cm, které mohou být dodány současně nebo odloženě. Označené díly a jasný návod a všechny potřebné nástroje jsou součástí dodávky pro snadnou montáž této dětské trampolíny.

S 50539817, síť s hustými oky s oboustranným zipem; testováno TÜV Rheinland, vydané dne 19. O 20 % více místa pro zábavu při skákání tato kulatá trampolína Ø 305 cm nabízí o 20 % více místa pro zábavu při skákání než trampolíny s vnitřní sítí. 2022; nosnost až 150 kg. Na něm mohou vaše děti skočit podle libosti, trénovat a užívat si s rodinou přírodu. Solidní rám rám z nerezavějící pozinkované oceli pro silné držení; 4 nohy ve tvaru W pro dodatečnou stabilitu základny; spojení ve tvaru T pro zesílení rámu – zahradní trampolína je pevná a s dlouhou životností.

Testovaná bezpečnost tyče s pěnovým polstrováním a ochranným obalem, oceněno certifikátem gs č. 04. Pro bezpečné skákání kryt na hrany je odolný vůči uv záření, vlhkosti a robustní a zakrývá pružiny, aby byly nohy chráněny před skřípnutím. Specifikace a balení rám: Ø 305 cm, nářadí a návod český jazyk nelze zaručit se dodávají ve 2 balících, žebřík, příslušenství, výška 76 cm; oblast skákání: Ø 251 cm; tyče: výška 180 cm.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška100.79
Délka120.08
Hmotnost108.69
Šířka120.08
Číslo díluSTR10FT
ModelkaSTR10FT

2. SixBros.

#ad

305 cm, kompletní sada, různé barvy/velikosti, Zahradní trampolína SixBros, SixJump 1,85-4,60 m

#ad
SixBros. #ad - Zábava při skákání a skákání: outdoorová trampolína zaručuje velký požitek z skákání pro celou rodinu, zejména pro děti. Voděodolné materiály: sloupky jsou silně polstrované a navíc obaleny vodotěsným polyesterovým pěnovým opláštěním.

Stabilní dvojité nohy ve tvaru w přitom vždy zajišťují nejvyšší bezpečnost a pevné stání. Stabilní stojan: gymnastická trampolína má robustní rámovou konstrukci. Dlouhá životnost: zahradní trampolína má kvalitní žárově pozinkovaný ocelový rám a je proto extrémně robustní proti rzi a jiným vnějším vlivům. Bezpečnostní síť: bezpečnostní síť se skládá z vysoce pružného terylenu a je opatřena uzavíratelným vstupním otvorem. Kryt okraje trampolíny je vyroben z extra tlustého polstrovaného a odolného PVC pouzdra. Trampolína tak nabízí optimální ochranu.
ZnačkaSixBros. #ad
VýrobceSixBros. #ad
Hmotnost112.44
Číslo díluTG305/1695

3. ZERO GRAVITY

#ad

Ochranná síť a žebřík , 366cm, Zero Gravity Ultima 4 dětská trampolína

#ad
ZERO GRAVITY #ad - Včetně testu na zátěž až 500 kg a cyklických testů. Všechny trampolíny ultima 4 disponují ochrannou sítí odpovídající nejnovějšímu stavu techniky. Již více než 10 let představuje Zero Gravity vysoce kvalitní trampolíny. - -. Již před certifikací podle en71 byla tato trampolína v testovacích laboratořích Zero Gravity vystavena rozsáhlému testování. Horní strana bezpečnostního polstrování je vyrobena z PVC a nabízí kvalitní vzhled a je příjemná na dotek.
ZnačkaZERO GRAVITY #ad
VýrobceZERO GRAVITY #ad
Výška107.48
Délka144.09
Hmotnost50.71
Šířka144.09
Číslo díluZG12U4
ModelkaZG12U4

4. SONGMICS

#ad

černo-modrá STR10BK, zahradní trampolína pro děti s bezpečnostní sítí, certifikát TÜV Rheinland GS, žebřík, ocelový rám, 180 cm vysoké zahnuté tyče, zakrytí okrajů, SONGMICS Trampolína Ø 305 cm

#ad
SONGMICS #ad - Jednoduché sestavení tyče lze díky zásuvnému designu rychle upevnit. Specifikace a balení rám: Ø 305 cm, žebřík, příslušenství, výška 76 cm; oblast skákání: Ø 251 cm; tyče: výška 180 cm. Pro bezpečné skákání kryt na hrany je odolný vůči uv záření, vlhkosti a robustní a zakrývá pružiny, aby byly nohy chráněny před skřípnutím.

Brzy se stane oblíbeným místem vaší rodiny, pro zábavu nebo fitness. Hodně zábavy při skákání na trampolíně nechte své děti skočit podle libosti na této trampolíně Ø 305 cm, aby je udržely aktivní. Trampolína o průměru 305 cm, nářadí a návod český jazyk nelze zaručit se dodávají ve 2 balících, které mohou být dodány současně nebo odloženě. 04. 64 silných pružin se spirálovými háčky zajišťuje bezpečné spojení se skákacím plátnem. S 50539817, aniž by narazily na tyče; testováno TÜV Rheinland, vydané dne 19.

Certifikováno díky vnitřní síti s hustými oky mohou vaše děti bezpečně skákat, oceněno certifikátem GS č. Solidní rám rám z nerezavějící pozinkované oceli pro silné držení; 4 nohy ve tvaru W pro dodatečnou stabilitu základny; spojení ve tvaru T pro zesílení rámu – zahradní trampolína je pevná a s dlouhou životností. Označené díly a jasný návod a všechny potřebné nástroje jsou součástí dodávky pro snadnou montáž této dětské trampolíny.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška100.79
Délka120.08
Hmotnost102.07
Šířka120.08
Číslo díluSTR10BK
ModelkaSTR10BK

5. KIDUKU

#ad

427 cm 366 cm 8 tyčí, náhradní síť na trampolíny, 366, 305, KIDUKU Náhradní síť na trampolíny, bezpečnostní síť, Ø 244

#ad
KIDUKU #ad - Připevněný zip, který je určen k otevření a zavírání sítě, zaručuje jednoduché a bezpečné vniknutí a vstup do trampolinu. Nejvyšší bezpečnost: bezpečnostní síť se připevňuje na trampolínu pomocí dodaných karabin.

Také pro vyšší rychlosti: s výškou 165 cm nabízí bezpečnost i při vysokých skocích. Materiál: vyrobeno z měkkého a vysoce kvalitního polyetylénu, odolné vůči UV záření, světlu a vysoká hustota tkaniny. Robustní síť: extrémně robustní síť s gramáží 110 g/m², velmi dlouhá životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům. Univerzálně vhodné: vhodné pro téměř všechny výrobce trampolín, kteří jsou dodávány s průměrem 3, 66 m.
ZnačkaKIDUKU #ad
VýrobceDWD-Company #ad

6. ZERO GRAVITY

#ad

TÜV-geprüft, Aufbauvideo, Outdoor Trampolin für Kinder & Erwachsene mit innenliegendem Sicherheitsnetz, Zero Gravity Trampolin Outdoor oval, Komplettset inkl. Leiter

#ad
ZERO GRAVITY #ad - Das werkzeug, das zum Aufbau benötigt wird, Sprungtuch, ist ebenfalls enthalten. Originale ersatzteile: damit du dein trampolin auch nach jahren unbesorgt nutzen kannst, Sprungtuch, haben wir alle Ersatzteile vorrätig, Sicherheitsnetz, egal ob Randabdeckung, Federn oder einzelne Rahmenteile - bei uns bekommst du jederzeit alle Ersatzteile.

Einstiegsleiter, sicherheitsnetz, einschließlich des Spannwerkzeugs für die Federn, Randabdeckung und Federn. Zu dem ist das netz aufgrund der formstabilen Aufhängung sehr widerstandsfähig. Lieferumfang: komplettes ovales gartentrampolin inkl. Somit steht einer langen und nachhaltigen Nutzung nichts mehr im Wege. Somit haben wir die größte Schwachstelle an deinem Trampolin bereits beseitigt. Aus diesem grund verfügen unsere Trampoline über einen besonders hochwertigen und stabilen Rahmen auf den wir 3 Jahre Garantie gewähren.

Schweißnähte am Rahmen neigen zu Rost und können brechen. Unser qualitÄtsversprechen - seit über 15 jahren produzieren wir tÜv-geprüfte outdoor trampoline, die regelmäßige Qualitätskontrollen durchlaufen. Der trampolinrahmen ist das Herzstück eines jeden Gartentrampolins und muss höchsten Belastungen standhalten. Wir stehen zu unserer qualität! es geht um dein kind - das innenliegende sicherheitsnetz ist ein sicherheitsrelevantes merkmal, da es verhindert, dass die Kinder in die Federn oder gegen die Netzstangen springen können.
ZnačkaZERO GRAVITY #ad
VýrobceZero Gravity #ad
Výška107.48
Délka120.08
Šířka83.86
Číslo díluZGU5R10
Záruka2 Jahre

7. SONGMICS

#ad

Bezpečnostní kryt, černo-modrá STR6FT, na zahradu, s bezpečnostní sítí, zahradní trampolína, nosnost až 100 kg, certifikát TÜV Rheinland GS, SONGMICS Venkovní trampolína, Ø 183 cm

#ad
SONGMICS #ad - S 50539812, vydaný dne 20 Sympatická zahrada, černo-modrá kombinace barev, šťastná rodina: kulatý tvar, čistá bezpečnostní síť pro opěrné tyče. Sestavení s pomocnými rukama: s označenými díly, jasným návodem, dodávaným nářadím a montážním videem mohou tuto zahradní trampolínu jednoduše postavit dvě osoby.

Trampolína udělá z vaší zahrady atraktivní místo pro děti. 36 zesílených pružin se spirálovými háčky a skákací podložka má nosnost až 100 kg. Stabilní design: s pozinkovanou nerezovou ocelí, spoji ve tvaru t pro zesílení základny a bezpečnými spoji pro upevnění opěrných tyčí na základně nabízí tato trampolína robustní strukturu, na kterou se můžete spolehnout.

Bezpečnost postupuje: tato trampolína má 180 cm vysokou bezpečnostní síť s oboustranným prémiovým zipem, 6 dvojitých ochranných tyčí a polstrovaný potah na pružiny, který zaručuje bezpečnost a zábavu pro vaše děti. Proč nestrávit krásný rodinný čas? Certifikováno pro bezpečné skákání: testováno tÜv rheinland, vyznamenáno certifikátem gs č. 04. 2022.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška90.55
Délka72.05
Hmotnost65.04
Šířka72.05

8. YELLOO

#ad

Yelloo Sport Trampolin Elastisch Durchmesser 366 cm Blau Trampolin Elastisch Garten Trampolin Kinder Garten Spring Teppich CE TÜV GS zertifiziert für Kinder und Erwachsene

#ad
YELLOO #ad - Ce, tÜv, gs zertifiziert. Maße: durchmesser 366 cm - höhe trampolin 85 cm - höhe des netzes 180 cm - Gesamthöhe mit Sicherheitsnetz 265 cm - Gewicht 65 kg - maximale Traglast 150 kg.

Rahmen aus hochwertigen verzinkten Stahlrohren mit einem Durchmesser von 38 mm und einer Stärke von 1, 2 mm. Für den privaten gebrauch. Stecksystem mit t-gelenken für super Widerstand! Federschutz im rand 30 cm breit, gepolstert mit 12 mm Schaumstoff. Sicherheitsnetz aus pp mit eingangstür Netzrohre Ø 25 mm Schlauchschutz aus Schaumstoff. Anzahl 72 Federn aus verzinktem Stahl. Teppich aus hochwertigem Polypropylen PP-Mesh. Inklusive Leiter.
ZnačkaYELLOO #ad
VýrobceYELLOO #ad
Číslo dílu484

9. Kinetic Sports

#ad

černá, prémiová zahradní trampolína, navrženo v Německu, technologie AirMaxx, sklolaminátové síťové tyče, dětská trampolína, KINETIC SPORTS Venkovní trampolína 244 cm 'Ultimate Pro' – testováno TÜV GS

#ad
Kinetic Sports #ad - Maximální bezpečnost: naše revoluční konstrukce pumpkin s vnitřní bezpečnostní sítí zajišťuje zábavu při skákání bez zranění. Celkové rozměry: 276 × 276 × 234 cm d × š × v, vzdálenost skákací podložky k podlaze: 54 cm, průměr: Ø 244 cm, max. Ochranný okraj z pvc je odolný vůči uv záření a je polstrovaný pěnou EPE o tloušťce 25 mm.

Sklolaminátové tyče jsou výrazně bezpečnější a odolnější vůči deformacím. Novinka na trhu: se zahradní trampolínou kinetic sports "ultimate pro" v černé edici získáte exkluzivní a profesionální kompletní sadu trampolíny pro použití v exteriéru. Naše dětská venkovní trampolína podléhá pravidelným kontrolám kvality a je testována tÜv/gs! vyšší skoky pro více zábavy: díky revoluční skákací ploše z usa mesh a technologii airmaxx se odpor vzduchu při skákání snižuje o 50 % a umožňuje vyšší skoky a více zábavy! pro stavbu této outdoorové dětské trampolíny byly použity pouze kvalitní materiály odolné proti povětrnostním vlivům. Sada obsahuje žebřík, rám s pružinami a kryt okrajů s integrovanou kapsou pro bezpečné uložení drobných předmětů před zábavou při skákání – dodávka jen tak dlouho, odrazovou plochu, bezpečnostní síť, dokud zásoby stačí.

Toto zboží vám bude dodáno ve více balících. Podrobnosti o produktu a zákaznický servis: pokud si přejete odborné poradenství nebo potřebujete náhradní díly a příslušenství, je vám samozřejmě rádi k dispozici náš přátelský a kompetentní zákaznický servis v Německu. Exkluzivní design: inovativní "pumpkin-design" v atraktivních barevných kombinacích černá edice nebo oranžová "sunset orange" dělají z této trampolíny skutečnou pastvu na vaší zahradě.
ZnačkaKinetic Sports #ad
VýrobceKinetic Sports #ad
Výška92.13
Délka108.66
Hmotnost84.22
Šířka108.66
Číslo díluTUP800.BLACK
ModelkaTUP800

10. Kinetic Sports

#ad

KINETIC SPORTS Nepružná trampolína "Bungee Safety Elite" pro děti a dospělé | testováno TÜV GS | navrženo v Německu | prémiová zahradní trampolína s technologií AirMaxx | 366 cm

#ad
Kinetic Sports #ad - Polstrování okrajů z pvc 620 g/m² je polstrované 13 mm silnou EPE pěnou. Bezpečnostní síť je vyrobena z extra odolného pET materiálu 130 g/m². Jedinečný a patentovaný x vstup s duálním zipem nejen vypadá obzvlášť skvěle, je také neuvěřitelně robustní, lehký chod a zajišťuje snadný vstup. Ty jsou výrazně odolnější vůči deformacím a odolávají každému počasí.

Novinka na trhu s technologií bez skoků: s naší novou exkluzivní kinetic sports "bungee saftey elite" získáte profesionální kompletní sadu trampolín pro použití na zahradě a venku. Podrobnosti o produktu a zákaznický servis: pokud si přejete odborné poradenství nebo potřebujete náhradní díly a příslušenství, je vám samozřejmě rádi k dispozici náš přátelský a kompetentní zákaznický servis v Německu. Nástupní žebřík, bezpečnostní síť, ochranné polstrování s integrovanou kapsou na rám pro bezpečné uložení drobných předmětů jsou součástí sady – dodávka pouze do vyprodání zásob! Náš produkt je navíc testován a certifikován TÜV/GS! Maximální bezpečnost: revoluční konstrukce s inovativním elastickým bungee systémem zajišťuje zábavu při skákání bez zranění.

Na rozdíl od srovnatelných trampolín je bezpečnostní síť držena flexibilními sklolaminátovými tyčemi. Exkluzivní design: inovativní sklolaminát "pumpkin-design" v atraktivní barevné kombinaci tmavě zelené se zářivými neonovými akcenty činí z této trampolíny skutečně poutač pozornosti ve vaší zahradě. Vnější bezpečnostní síť se skládá z vysoce vyvinutého pet materiálu, který vám nabízí bezpečný zážitek ze skákání s extra velkým volným prostorem. Upozornění: vezměte prosím na vědomí, průměr: 366 cm, vzdálenost skákací podložky k podlaze: 82 cm, že výrobek je dodáván ve více balících a pro vlastní montáž.
ZnačkaKinetic Sports #ad
VýrobceKinetic Sports #ad
Výška103.15
Délka156.69
Hmotnost143.74
Šířka156.69
Číslo díluTBSE1200.GREEN
ModelkaTBSE1200