Top 10 Tztool Drehmomentschlüssel 1/2 – Momentové klíče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. STIER

#ad

čtvercový pohon DIN 3120, funkce přepnutí, vysoká přesnost, Ráčna Stier, balistická ochrana, vypínací signál, různé použití, přepínací ráčna 1/2

#ad
STIER #ad - Zažijte také paletu výrobků stIER v našem světě značek zde na Amazonu. Přepínání z pravé na levostrannou převodovku. Přesnost: momentový klíč s přepínací ráčnou a příjmem 10 - 50 nm boduje svou vysokou přesností spouštění, pouze ± 3 % tolerancí nastavené hodnoty stupnice.

Další vlastnosti: rychlé uvolnění vložek nástrčných klíčů díky tlačítku na hlavě. Rozsah dodávky: 1x stier momentový klíč s přepínací ráčnou s přepínací ráčnou 1/2", příkon 10 - 50 Nm | kalibrační certifikát podle DIN EN ISO 6789. 2017. Například pro automobilové podniky, služby pneumatik, opravárenské podniky, jako je průmysl, tak pro profesionální použití, kovovýroby.

Stanovení nastavení točivého momentu vložením. Tisíce zákazníků důvěřují nejlepšímu poměru ceny a výkonu. Jemně dělitelné díky dodatečné mikrometrové stupnici pro přesné nastavení, pro maximální přesnost při kontrolovaném právním obleku. Dlouhá životnost. Stier výrobky jsou vyvíjeny profesionály z oblasti řemesel a průmyslu a spojují v nejvyšší míře výkon a ergonomii. Odolný. Výkonný.
ZnačkaSTIER #ad
VýrobceStier #ad
Číslo dílu902851
Modelka53275394

2. ANPUDS

#ad

Klíč na pneumatiky s úložným boxem, 72 zubů, motocykl, přesnost chyby ±3%, ANPUDS Momentový klíč 1/2 palce, nákladní automobily, momentový klíč pro auto, 20 – 220 Nm

#ad
ANPUDS #ad - Máte-li dotazy, kontaktujte nás prosím. Tento certifikovaný momentový klíč na motorku se dodává s robustním vyfukovaným pouzdrem pro skladování a přepravu. Přesnost tento momentový klíč 1/2" má přesnost ±3 % a dodává se s kalibračním certifikátem iso 6789, jakož i pro automobily, GB/T15729 a ASME B107.

14m. Prava elektroforézy pro trvanlivost. Naším cílem je uspokojit vás, 12měsíční záruka a vždy dobrý servis pro naše zákazníky. Upozornění: momentovým klíčem pomalu a rovnoměrně otáčejte a zastavte, který signalizuje, když je slyšet cvaknutí. Trvanlivost tento momentový klíč má trvanlivou rukojeť z chrom-vanadové oceli s vysoce kvalitní ocelovou pružinou. Tento momentový klíč se hodí pro instalaci a údržbu strojů, nákladní automobily a motocykly. Dva směry směr použití lze změnit nastavením pádla na hlavě přepínací ráčny se 72 zuby, takže momentový klíč lze použít buď ve směru nebo proti směru hodinových ručiček.

Styl zacvakávání rukojeť tohoto momentového klíče 20 – 220 nm vytváří výrazný zvuk "cvaknutí", že byl dosažen požadovaný točivý moment. 12měsíční záruka a široké použití vhodné pro instalaci strojů a údržbu aut, nákladních automobilů nebo motocyklů. Malá hlava je ze 40 chromů a rukojeť je vyrobena z chrom-molybdenové oceli odolné vůči korozi.
ZnačkaANPUDS #ad
VýrobceANPUDS #ad
Výška2.36
Délka17.32
Hmotnost3.53
Šířka5.51
Číslo díluAP-003
ModelkaAP-003

3. KS Tools

#ad

KS Tools Ráčnový momentový klíč 1/2 palce ERGOTORQUEprecision 516. 6542 I 40-200 Nm I s dvojitou stupnicí v Nm a lbf•ft I přesný klíč na šrouby

#ad
KS Tools #ad - Tolerance přitom činí ±3 % od nastavené hodnoty stupnice. Přesnost při šroubování: pokud je dosaženo požadovaného točivého momentu, je to patrné díky krátkodobému uvolnění šroubovacího klíče.

Pomocí dvojité stupnice v Nm a lbfft je nastavení velmi přesné. Ergonomická rukojeť: momentový klíč má ergonomickou rukojeť. Je jedno, zda jako klíč na kola pro vozidla nebo pro průmyslové stroje a zařízení. Klíč na otočný moment auto a další: praktický pomocník pro široké pole použití. Správné otáčení: díky momentovému klíči ks tools lze točivý moment rychle a snadno nastavit na hodnoty 40-200 Nm.

Nabízí pevné držení a bezpečný přenos točivého momentu pro jednoduchou práci. Ks tools: jako přední světový výrobce profesionálních nástrojů a dílenských zařízení nabízíme prvotřídní produkty s velkou flexibilitou! Přesvědčivý sortiment s ručním nářadím, speciálním nářadím pro automobily, sanitárním nářadím atd.
ZnačkaKS Tools #ad
VýrobceKS-Tools Werkzeuge-Maschine #ad
Výška5.12
Délka13.78
Hmotnost2.87
Šířka9.84
Číslo dílu516.6542
Modelka516.6542
Záruka-.

4. VANPO

#ad

Motocykly, VANPO Momentový klíč 1/2 palce, nástroj na opravu pneumatik pro auto, 20 – 220 Nm momentový klíč, nákladní automobily, nástroj pro levý a pravý závit, přesnost ± 3% nástroj na pneumatiky

#ad
VANPO #ad - Momentový klíč ve stylu "click" zvuk "zacvaknutí" na rukojeti upozorní uživatele na to, jakmile je dosažena hodnota točivého momentu. Tento certifikovaný momentový klíč se dodává s robustním vyfukovaným pouzdrem pro skladování a přepravu. Kvalitní materiály zvyšují životnost.

Výkon momentový klíč 20–220 nm z tvrzené cr-v/chrom-vanadové oceli s kvalitním povrchem; vysoký kontrast a dobře čitelná stupnice. Upozornění: momentový klíč by se měl otáčet pomalu, rovnoměrně a rovnoměrně a zastavit, aby přestal používat sílu, když ucítíte nebo uslyšíte cvaknutí. Máte-li dotazy, nákladních automobilů nebo motocyklů. Přepínatelná ráčna pádlo hlavy momentového klíče může kdykoli nastavit směr použití, takže momentový klíč lze používat jak ve směru hodinových ručiček, tak proti směru hodinových ručiček.

Rukojeť je vyrobena ze slitiny hliníku a titanu, která je příjemná na omak, protiskluzová, nerezavějící a odolná proti korozi.12měsíční záruka a široké použití vhodné pro instalaci strojů a údržbu aut, 12měsíční záruka a vždy dobrý servis pro naše zákazníky. 1/2" ráčnu lze použít pro pracovní rozsah až do hodnoty minimálně 220 NM. Naším cílem je uspokojit Vás, kontaktujte nás prosím. 3% přesnost 1/2" momentový klíč s formálním kalibračním certifikátem podle iso 6789, GB/T15729 a ASME B107.
ZnačkaVANPO #ad
VýrobceVANPO #ad
Výška2.95
Délka17.32
Hmotnost3.31
Šířka3.15

5. KS Tools

#ad

KS Nářadí 516.1905 1/2 "ERGOTORQUEzákladový momentový klíč, 6 ks., 40-200Nm

#ad
KS Tools #ad - Robustní západkový mechanismus pro pravý / levý oblek. Velké pozorovací okno včetně zvětšovacího skla se snadno čitelnou stupnicí rozteč Nm / Lbft pro zvláště přesné nastavení hodnoty točivého momentu.

Změna směru otáčení přemístěním čtverce pohonu. Ergonomická dvoukomponentní rukojeť zaručuje bezpečnou práci bez únavy. Upravte / upevněte točivý moment vytažením / zasunutím zasouvacího tlačítka na konci rukojeti. Maximální bezpečnost díky druhé měkčí součásti, která zabraňuje uklouznutí. Kloubový mechanismus kluzného válce zaručuje maximální přesnost a dlouhou životnost. Modrý kroužek varuje před nedokončenou fixací. Dosažení krouticího momentu prostřednictvím slyšitelného a hmatového signálu.
ZnačkaKS Tools #ad
VýrobceKS-Tools Werkzeuge-Maschine #ad
Výška5.12
Délka13.78
Hmotnost5.2
Šířka9.84
Číslo dílu516.1905
Modelka516.1905

6. KS Tools

#ad

40-200 Nm, KS Tools 516.1542 1/2" ERGOTORQUEprecision momentový klíč

#ad
KS Tools #ad - Přesnost spouštění: tolerance nastavené hodnoty stupnice. Opakovaně přesné a přesné při minimálně 5 000 změnách zatížení. Výrazně slyšitelné a hmatatelné spuštění točivého momentu díky krátkodobému. Rychlé a bezpečné nastavení točivého momentu otáčením rukojeti. Pro kontrolovaný oblek.
ZnačkaKS Tools #ad
VýrobceKS-Tools Werkzeuge-Maschine #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost2.87
Šířka0.39
Číslo dílu516.1542
Modelka516.1542

7. Kasakily

#ad

2-24 Nm 21dílná sada krouticích momentů Torque Wrench Motocykl ± 3% přesnost chyb oprava nástroj včetně vnitřního šestihranu Hex Torx nástrčných klíčů pro MTB, Momentový klíč na kolo sada 1/4 palce

#ad
Kasakily #ad - Hliníková rolovací rukojeť zajišťuje lepší odolnost proti skluzu a pohodlné uchopení. Irší použití na instalaci zařízení, elektrotechniku, H6, T15, H5, montáž výrobku. Bit:h5; 1/4" * 4" prodloužení překlopení; 1/4" kardanový nástavec; adaptér 1/4" na 3/8". 3 % vysoká přesnost tento momentový klíč na kolo má rozsah točivého momentu 2 až 24 nm.

Iroké použitísada momentových klíčů včetně 8 bitů pro vnitřní šestihran: h2, h10; 5 bitů torx: t10, t25, údržbu jízdních kol/motocyklů, h4, t30; 3 bity phillips ph1, 5, h8, h3, h2, t20, ph2, ph3 a prodloužené vnitřní šesti. Vysoká kvalita a trvanlivost momentové klíče 1/4" jsou vyrobeny ze slitiny niklu a chromu, která vykazuje vynikající odolnost proti opotřebení a korozi. S čirou stupnicí a precizním ráčnovým nástrojem. Je koncipován pro správnou montáž nebo opravu jízdních kol, horských kol nebo jiného příslušenství. Momentový klíč nastavte na minimální hodnotu točivého momentu, přesná a snadno čitelná.

Kvalitní, zazní zvuk cvaknutí, otočnou 72zubovou ráčnovou hlavici lze použít k nastavení směru jízdy ve směru hodinových ručiček a proti směru hodinových ručiček pomocí páky. Torque wrench s jasnou stupnicítato sada momentových klíčů používá laserovou stupnici, aby se přesně stanovila hodnota točivého momentu klíče. Chybový rozsah kalibrace je ± 3 % a přesnost 0, 2 Nm. Snadné použití když je dosažena nastavená hodnota točivého momentu, abyste již nevyvíjeli sílu, který vám připomene, aby se zabránilo nadměrnému točivému momentu poškození vašich předmětů.
ZnačkaKasakily #ad
VýrobceKasakily #ad

8. LEXIVON

#ad

1/4 Zoll, torque wrench, Drehmomentschlüssel Fahrrad & Motorrad, inklusive 15 teiliges Set Innensechskant Hex und Torx Bits, Für Rennrad und mehr, Messbereich 2-20 Nm mit Verlängerungsstange

#ad
LEXIVON #ad - Leistung – verfügt über einen leicht lesbaren, hervorgehobenen gelben druck, dual-Range-Skala; identifizieren Sie die Markierungen auch bei schlechten Lichtverhältnissen. Präzision – dieser zweiseitige fahrrad-werkzeug-drehmomentschlüssel wird vorkalibriert geliefert und misst Drehmoment sowohl in CW +/- 4% als auch CCW +/- 6%.

Langlebig – rost- und korrosionsschutz mit einzigartiger und neu erfundener Elektro-Black-Finish-Behandlung. Ein rutschfester, ausgestattet mit unserem exklusiven Slide-to-Lock-Mechanismus, gerändelter Griff aus hochwertigem Luftfahrt-Aluminium, um Ihr gewünschtes Drehmoment einzustellen. Das ultimative fahrrad-werkzeug – dieser 15-teilige fahrrad-drehmomentschlüssel verfügt über eine präzise skala von 2 ~ 26 newtonmeter 17, H4, 7 ~ 232 zoll mit mikroeinstellungen bis 0, H6, 2 Nm. Inklusive bit-stecknüsse: hex - h2, h3, t25, t30 | 7, h8, t20, h5, h10 TORX - T10, H2.5

5, 6 cm verlängerungsstange & 1/4 Zoll Adapter. 72-zahnung – verstärkter, gehärteter und wärmebehandelter Ratschenkopf; aus Chrom-Molybdän-Legierungsstahl. Dieses fahrrad-multitool sorgt dafür, dass Schrauben und Muttern mit dem richtigen Drehmoment angezogen werden, was die Langlebigkeit erhöht und Schäden durch Überziehen verhindert. Inklusive Kalibrierungszertifikat mit nachverfolgbarer & eindeutiger Seriennummer. Im gegensatz zu anderen fahrrad-drehmomentschlüsseln reduziert unser proprietärer leicht drehbarer Griff den Aufwand und verhindert Ermüdung der Hand um bis zu 62 %.
ZnačkaLEXIVON #ad
VýrobceLEXIVON #ad
Výška2.28
Délka4.69
Šířka10.35
Číslo díluLX-191
ModelkaLX-191
Záruka2 jahre nach anmeldung.

9. KS Tools

#ad

80-420Nm, KS Tools 516.1582 1/2" ERGOTORQUEprecision ráčnový momentový klíč

#ad
KS Tools #ad - Rychlé a bezpečné nastavení točivého momentu otáčením rukojeti. Pro kontrolovaný oblek. Možnost bezpečného zablokování na rukojeti.
ZnačkaKS Tools #ad
VýrobceKS-Tools Werkzeuge-Maschine #ad
Výška5.12
Délka13.78
Hmotnost2.1
Šířka9.84
Číslo dílu516.1582
Modelka516.1582

10. KrafTWelle Werkzeuge-Germany

#ad

Rozsah měření 2–24 NM, pohon s přepínací ráčnou, Sada momentových klíčů na kolo a motocykl 1/4 palce, přesné nářadí vč. bitů Hex & Torx a pH ± 3% přesnost chyb, prodloužení

#ad
KrafTWelle Werkzeuge-Germany #ad - Momentový klíč se spouští v obou směrech a lze jej pohodlně přepnout na zadní straně hlavy pomocí páky. Každý momentový klíč je plně kalibrován a testován podle DIN ISO 6789, ISO 6789 a ASME B107. 14m a má samostatný kalibrační certifikát.

Vysoká přesnost: přesnost momentového klíče činí ± 3 % a dosahuje tak průmyslové úrovně. Když je dosaženo přednastaveného točivého momentu, zazní výrazné "cvaknutí", abyste již nepoužívali sílu, které vám připomene, že by nadměrný točivý moment poškodil vaše předměty. Snadné odečítání: rozsah točivého momentu momentového klíče je 2 – 24 Nm, stupnice je dobře čitelná a nastavitelná otáčením v rozsahu 0, 2 NM.

Nastavte momentový klíč jízdního kola na minimální hodnotu točivého momentu, aby se zabránilo tomu, abyste prodloužili životnost momentového klíče. Obsah: 1x 1/4 palce momentový klíč s funkcí přepínání 2-24 nm 1x prodloužení na 100 mm hex bity: h2, 5 / h10 torx bity: T20 / t25 / h3 / H4 / H5 / H6 / H8 / T30 Phillips: PH1 / PH2 /.
ZnačkaKrafTWelle Werkzeuge-Germany #ad
VýrobceKraftwelle #ad
Hmotnost2.2
Číslo díluKW-1070
ModelkaKW-1070