Top 10 Vogelabwehr Spikes Edelstahl – Prostředky proti zvířatům

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. PRIOstahl

#ad

Odpuzovač holubů, holubí hroty Ochrana proti ptákům, odpuzovač dravých ptáků – 6řadý 5 metrů 10 x 0,50 cm hroty, plašič ptáků, Ptáci pro odstrašení ptáků atrapa z ušlechtilé oceli V2A z PRIOstahl

#ad
PRIOstahl #ad - Daje o produktu: odpuzovač ptáků pro jakoukoli oblast použití | efektivní odpuzovač ptáků | součástí dodávky je: 5 m: 10 kusů x 0, vráně, jako např. SamolepsamolepsamolepsamolepsamolepsamolepsamolepPlovoucí ptáci, dravé ptáky většinou vykazují nepatrné odstrašení ptáků. Další oblasti použití: ať už okapů nebo střecha krmítka krmítka, kočičí sítě, obtěžující stopy trusů holubů lze většinou chránit pouze různými nepěknými a nákladnými ochrannými metodami | Trvalé řešení problémů proti ptákům a kočkám jsou např.

Vybalte a připevňujte! | ideální pro našroubování, lepení nebo hřebíky | díky flexibilní základní desce lze obranu použít i na nerovných površích a libovolně zkrátit | Optimální také na solárních zařízeních a fotovoltaických zařízeních. Snadná montáž: obrana proti holubům je již hotová s předem vyrobenými šroubovacími otvory a nevyžaduje žádné obtížné použití jednotlivých hrotů do základní desky, což vám při montáži poskytne enormní úsporu času. Odolnost proti povětrnostním vlivům: hroty z ušlechtilé oceli v2a aisi 304 vydrží bez problémů při každém počasí, mají hroty venku, díky tomu lze bez problémů všude použít | ať už sníh nebo déšť, takže se nemusíte starat o povětrnostní vlivy, obtěžující výměna a výměna nových hrotů je "včerejší sníh"! | Naše značkové hroty pro obranu holubů od PRIOStahl jsou přesně tou správnou volbou! Přesvědčte se sami o našich produktech.

Holubům, 50 cm hroty | 6řadé | ušlechtilá ocel v2a / nerezová ocel | odolná vůči uv a povětrnostním vlivům | absolutně flexibilita | nabízí ochranu proti všem druhům ptáků, rackům, rackům, kosi dokonce proti kokokokoproti obrana | vhodné pro venkovní i vnitřní použití. Už nikdy žádné skvrny od ptáků na fasádě domu, velmi vhodná nejen jako trny holubů, okapu nebo na balkóně! | Efektivní ptačí zábrana dokáže vystrašit většinu druhů ptáků holubím hrotem, ale také jako obrana malých ptáků a nahrazuje tak špatné postupy jako jed nebo pasti na holuby. Popis: mřížky proti holubům jsou efektivní a chrání před přistávací bariérou pro ptáky! hroty zabraňují znečištění výkalů a obtěžování ptáků.
ZnačkaPRIOstahl #ad
VýrobcePRIOstahl #ad
Modelka1306_10

2. OFFO

#ad

Trvanlivé holubí špízy pro odpuzování vrán, racků a malých ptáků. Sada píšťů pro ptáky matně černé víko 3,3 m, OFFO Ptačí špízy předmontované na střechy a okna

#ad
OFFO #ad - Efektivní řešení vašich problémů s ptáky. Trvalé ptačí špízy jsou vyrobeny z kvalitní ušlechtilé oceli 304, silné a trvanlivé. Ve srovnání s plastovou základnou jsou naše ptačí hroty odolné a robustní a nevyžadují žádnou péči, i když jsou používány až 15 let. Zákaznický servis pokud najdete problémy během instalace nebo používání, neváhejte nás kontaktovat, odpovíme a vyřešíme je do 24 hodin.

Můžete zabránit holubům nebo jiným ptákům v přistávání, hnízdění nebo vytrhávání ve vašem domě. Kompletní krytí délka každé špičky je 100 mm a šířka je 76 mm. Efektivní a pohodlné špízy proti ptákům odpuzující špízy z nerezové oceli poskytují pro ptáky optické a fyzické odstrašení. Nepoškozují ptáky a dosahují klidného soužití mezi člověkem a přírodou. Na rozdíl od produktů s pouze 2 nebo 3 hroty mají naše špízy na obranu proti ptákům celkem 6 jehel v každé skupině jehel v horizontálním a vertikálním směru, které lépe pokrývají celý rozsah 360°.

Mnohostranně použitelné špízy na ochranu proti holubům lze instalovat v jakékoli oblasti, klimatizace nebo malé střechy nebo všechny oblasti, parapety, velmi vhodné pro parapety, střešní okraje, římsy, které jsou znečištěné ptačím trusem a ptačím hnízdem. Odolávají veškerému počasí a zůstanou nepoškozené sněhovými bouřemi a větrnými bouřemi, a nikdy se neuvolní ani rezaví.
ZnačkaOFFO #ad
VýrobceOFFO #ad
Výška3.94
Délka13.78
Šířka5.51

3. HelpAccess

#ad

HelpAccess Odpuzovač potápění a odpuzovač potápění z plastu, odpuzovač ptáků 5 metrů x odpuzovač potápění z ušlechtilé oceli

#ad
HelpAccess #ad - Snadná instalace a údržba ※ na základě ptačích hrotů jsou čtyři otvory pro upevnění pomocí šroubů nebo voděodolného lepidla. Ptačí plech z ušlechtilé oceli lze použít v každém venkovním prostředí, aniž by došlo k korozi nebo poškození a nezanechávají na povrchu zařízení.

Malé ptačí špízy se hodí pro montáž do plotů, balkonech, střech, komínových kamenů a lze je instalovat i na nerovných a zakřivených plochách. Ptačí hroty mohou efektivně zabránit všem druhům ptáků a lezeckých zvířat na soli a lezení, aniž by došlo k poranění ptáků a zvířat. Kromě toho nabízí helpaccess dvouletou záruku, která vám může nabídnout nejlepší kvalitu výrobků a nejlepší zákaznický servis, což je naše obchodní zakázka. Zajištění kvality a vynikající záruka po zakoupení ※ díky pečlivému výběru materiálu a 100% kontrole kvality v závodě je kvalita ptačí hroty zaručena proti potápění.

Díky velké detekční oblasti a vysoké hustotě ptáků můžete efektivněji vyřešit problémy se spínáním nebo spaním u ptáků nebo lezeckých zvířat, s výběrem velmi cenově výhodných funkcí. Každou základní lištu lze naplnit 20 hroty. Balení obsahuje 15 proužků, každý pásek obsahuje 20 trsů s celoplošnou krycí plochou 5 metrů. Základ ptáků má dobrou flexibilitu a lze ho ohnout do jakéhokoli tvaru. Jakmile nainstalujete, působí krevní design jako vizuální a fyzická odstrašení.
ZnačkaHelpAccess #ad
VýrobceHelpAccess-Germany #ad

4. joymico

#ad

Odpuzovač holubů s robustním a nastavitelným krytem, okno, 2 metry efektivních špičkových hrotů proti ptákům z ušlechtilé oceli, střechu, obrana proti ptákům, hroty na balkon, Ochrana proti holubům

#ad
joymico #ad - Umístěte holubí hroty na svůj plot nebo okno a zabraňte také tomu, vázací šňůrky, šrouby nebo hřebíky k upevnění hrotů ptačích zarážek pro trvalé umístění, aby zloději vloupali do vašeho domu. Pokud najdete problém s našimi hroty pro ptačí bariéru pro malé ptáky a velké ptáky, neváhejte nás kontaktovat.

Hroty holubů působí také k odstrašení zvířat, rackové, kosy a jiní velcí nebo malí ptáci efektivně z přistání nebo sezení, ptáci jako holubi, myši. Flexibilní, terase nebo všude, které účinně zabraňují přistání různých zvířat na vašich krokvích, celkem 2 metry. PermanentnÍ ŘeŠenÍ ptačí hroty působí jako vizuální a fyzické odstrašování, jako jsou mývalové, vlaštovky, veverky, hady, kočky, špačky, vrany, ale neškodí jim. Ve srovnání s ptačími hroty z plastu jsou tyto ptačí hroty pro holuby odolné a mají dlouhou životnost, když stojí venku, takže není nutná žádná údržba a není nutná častá výměna.

Odpuzovač ptačích hnízd se dodává také s uživatelsky přívětivým návodem k obsluze. Plná spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležitá. Ptačí hroty joymi z ušlechtilé oceli jsou bezpečné, efektivní a trvalé řešení. Každý odpuzovač ptáků je 25 cm dlouhý x 2, parapetech, přizpůsobí se jakémukoli povrchuKaždá sada proti ptákům obsahuje 8 proužků, kde skončí nebo se usadí, plotech, 8 cm široký x 10 cm hluboký.
Značkajoymico #ad
Výrobcejoymi-de #ad

5. Konzept 11

#ad

Vlaštovkám, Hroty proti holubům 5řadé 2 metry | Ochrana proti ptákům z ušlechtilé oceli na balkón, střešní žlab | efektivní odstrašení ptáků proti vrabcům, kočkám kunám

#ad
Konzept 11 #ad - Pruh lze jednoduše přizpůsobit na zvoleném místě. Univerzální montáž a snadné přizpůsobení – upevnění pásků je jednoduché a rychlé. 5řadé proužky odstraší jak malé ptáky, kuny nebo veverky. Inně odstraší ptáky, 3 mm, aniž by jim ublížily. Lze zkrátit trnovou lištu nebo namontovat několik proužků vedle sebe, aby pokryla větší plochu.

Odolný vůči povětrnostním vlivům a uv záření – všechny prvky byly vyrobeny z materiálů odolných vůči povětrnostním vlivům. Plastová základna je odolná proti nepříznivým povětrnostním podmínkám, jako je intenzivní sluneční záření nebo chlad. Před znečištěním nebo poškozením. Inná ochrana proti velkým a malým druhům ptáků – kvalitní ptačí hroty z ušlechtilé oceli chrání naše balkony, balustrady, římsy, jako jsou holubi, jako jsou kočky, rackové a vrány.

Každý pásek je 50 cm dlouhý a pokrytý 5 řadami hrotů, které cca 11 cm vysoká. Bezpečné pro zvířata a stejnočasově efektivní, holubí hroty jsou tupé a mají průměr 1, proto jsou bezpečné pro ptáky a jiná zvířata. K upevnění jsou zapotřebí pouze šrouby nebo silikonové lepidlo. Nové a viditelné žvýkačky – ptačí hroty z ušlechtilé oceli jsou upevněny na transparentním podkladu. Udržují mimo dosah i menších zvířat, jako jsou vrabci nebo vlaštovky, tak i větší druhy ptáků, střešní hrany atd.
ZnačkaKonzept 11 #ad
VýrobceBENLER #ad
Výška4.33
Délka19.69
Hmotnost1.98
Šířka8.66
Číslo díluVogelabwehr Spikes
ModelkaVogelspikes aus rostfreiem Stahl

6. CIIC

#ad

Ochrana proti ptákům – 12 kusů hnědá, balkón, vrabce a okenní parapet, kočky, ochrana holubů na balkon, ušlechtilá ocel, holubi hroty, 3,6 metru, CIIC Hroty proti holubům, ochrana proti ptákům

#ad
CIIC #ad - Délku lze variabilně přizpůsobit podle vašich potřeb. Balení obsahuje – sada obsahuje 12 kusů špiček na ochranu holubů se 180 kusy hrotů z ušlechtilé oceli. Snadná montáž – každá kolejnice se dodává s 15 hroty z ušlechtilé oceli; trvá jen několik minut, než bude hotová.

Efektivní lidská holubní souprava – design s dvojitým podstavcem holubů může účinně zabránit tomu, aby ptáci hnízdili uprostřed. Každá základna se používá s 15 12, 5 cm hřebíky z ptačího trnu, aby se vytvořila hustá síť proti lezení ptačího trnu. Pigeon hroty nerezaví ani se nerozbijí, který je odolný vůči korozi, když jsou vystaveny životnímu prostředí, nebo zanechávají na povrchu vašeho majetku nevzhledné skvrny od rzi. Dlouhá životnost a stabilita – protiholubí hroty jsou vyrobeny z vysoce pevné ušlechtilé oceli a základna z pružného plastu, UV záření a povětrnostním vlivům.

Lze rozšířit zakrytí – sada na ptačí nehty z ušlechtilé oceli obsahuje 12 bází na ptačí nehty. Každý holubí hřebík má 5 míst pro flexibilní montáž. Můžete použít několik ptačích hrotů v kombinaci pro větší bezpečnou ochranu. Můžete postavit až 360 cm ochrannou plochu pro vaše balkonové zábradlí, aby byl váš domov čistý a krásný. Pak jednoduše vyberte šrouby, kabelové pásky, dvojitou lepicí pásku nebo lepicí montáž; jednotlivé kolejnice můžete jednoduše vzájemně spojovat.
ZnačkaCIIC #ad
VýrobceCIIC #ad
Výška2.95
Délka11.81
Šířka4.72
Číslo dílu3.6nc
Modelka3.6nc

7. Moyofree

#ad

Hroty na balkon, Obrana proti holubům, efektivní obrana proti ptákům z ušlechtilé oceli, 12 x 25 cm, střechu, okno, odpuzovač holubů s robustním a nastavitelným krytem 3 metry, ochrana proti ptákům

#ad
Moyofree #ad - S těmito hroty na obranu proti ptákům, terase nebo všude, parapetech, které účinně zabraňují přistání různých zvířat na vašich krokvích, plotech, přizpůsobí se jakémukoli povrchuKaždá sada proti ptákům obsahuje 12 proužků, celkem 3 metry. Tyto kovové protiptačí hroty nerezaví, takže není nutná žádná údržba a není nutná častá výměna.

Materiál odolný proti povětrnostním vlivůptačí hroty joymi pro malé ptáky z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli 304, když stojí venku, bez ohledu na počasí, a nezanechávají na povrchu žádné skvrny od rzi. Hroty holubů působí také k odstrašení zvířat, veverky, jako jsou mývalové, ptáci jako holubi, efektivní a trvalé řešení. Plná spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležitá. Flexibilní báze mají silnou tvarovatelnost a dobře se hodí na každý zakřivený povrch. Flexibilní, 8 cm široký x 10 cm hluboký.

Umístěte holubí hroty na svůj plot nebo okno a zabraňte také tomu, šrouby nebo hřebíky k upevnění hrotů ptačích zarážek pro trvalé umístění, vázací šňůrky, aby zloději vloupali do vašeho domu. PermanentnÍ ŘeŠenÍ ptačí hroty působí jako vizuální a fyzické odstrašování, hady, vrany, vlaštovky, špačky, myši. Slibujeme, že do 24 hodin poskytneme uspokojivé řešení. Ptačí hroty joymi z ušlechtilé oceli jsou bezpečné, kočky, kosy a jiní velcí nebo malí ptáci efektivně z přistání nebo sezení, rackové, ale neškodí jim.
ZnačkaMoyofree #ad
VýrobceJoymi-UK #ad
Číslo díluANICEMOON

8. aushucu

#ad

Edelstahl-Tauben-Spikes für kleine Vogelabwehr-Zaunspikes 3 m, aushucu Vogel-Spikes, 3 m

#ad
aushucu #ad - Die nut ist zwischen den Löchern vertieft, was bequemer für die Schraubmontage ist. Unsere taubenspikes verhindern hauptsächlich das landen aller Arten von Vögeln wie Tauben, Schornstein, Spatzen, Gang, Krähen und Kleintiere wie Eichhörnchen.

Unser vogelabwehr-spike kann gebogen und geschnitten werden, um die Bedürfnisse verschiedener Umgebungen zu erfüllen. Neues upgrade: die basis ist sorgfältig poliert, so ist es sicherer, die nadelfixierung ist fester und verformt sich nicht leicht. Aushucu-metall-vogelspikes sind aus 100% 304 Edelstahl, der langlebig ist und nicht leicht zu rosten und Schäden bei allen Arten von schlechtem Wetter ist.

Jedes paket enthält 10 bases und 10 sets von bindern, 4 m abdecken, die 3, und 20 Kabelbinder, die bequem zum Binden und Fixieren sind. Es kann auf dem Dach, Zaun usw. Installiert werden. Es gibt 5 löcher auf der schraube, und Sie müssen sich keine Sorgen um Kratzer an den Händen machen.
Značkaaushucu #ad
VýrobceSiarui #ad
Hmotnost1

9. KKY

#ad

Deckt 6,6 m ohne Reißnägel, um Tauben und andere kleine Vögel zu stoppen, 20 Packungen, Edelstahl-Basis, Metall-Vogelabwehr-Nagel-Zaun-Set, kann verwendet werden, KKY Vogel-Spikes

#ad
KKY #ad - Sie können schrauben, um den Edelstahl auf der Oberfläche zu befestigen. Im vergleich zu kunststoff-Basis sind unsere Vogelbinderücken korrosionsbeständig und langlebig. Designjeder vogelförmige zopf hat 16 nadeln und 32 punkte, und die Position jedes Anti-Vogel-Nagels ist sorgfältig entworfen, um sicherzustellen, dass die Tiere effektiv gefahren werden, ohne sie zu verletzen.

Bevor sie die vogelnägel installieren, Industriekleber oder Kabelbinder verwenden, tragen Sie bitte Handschuhe, um Verletzungen zu vermeiden. Bieten sie ihnen 100% zufriedenstellenden Kundenservice.

Material: aus hochwertigem 304 edelstahl, robust und langlebig. Garantie: wenn sie mit unseren edelstahl-vogelnägeln nicht zufrieden sind, werden wir Ihnen eine volle Rückerstattung oder kostenlose Rückgabe bieten. Installationunsere vogelnägel bestehen aus 13 zoll edelstahl, der einfach auf gekrümmten und unebenen Oberflächen installiert werden kann.
ZnačkaKKY #ad
VýrobceKKY #ad
Hmotnost3

10. SPIRDS

#ad

Protiptákové špičky 96 hrotů na metr 20 ks. x 50 cm, odpuzovač ptáků ochrana balkonu parapet římsy protiholuby hroty z nerezové dráty, SPIRDS 10 m obrana proti ptákům husté hroty z ušlechtilé oceli

#ad
SPIRDS #ad - Robustní lišta je vyrobena z ušlechtilé oceli, která je odolná vůči UV záření a škodlivým povětrnostním podmínkám. Naše obrana proti holubům s trny je robustní a solidní produkt pro zákazníky, které je vhodné pro ochranu zvířat. Hroty proti ptákům lze použít jak k odstrašení holubů, ploty, terasy, balkony, komíny, střechy, jako jsou rackové nebo vrabci.

Díky hustému uspořádání 96 hrotů proti holubům na metr garantujeme úplnou ochranu před ptačím špínou, která je pro lidi nebezpečná. Chrání fasády budov, římsy, poštovní schránky, okapy, parapety, tak i jiných druhů ptáků, klimatizace a jsou šetrné k životnímu prostředí a neškodí ptákům. K odstranění tohoto problému nepotřebujete ochrannou mřížku proti ptákům a plašidlo ptáků. Nabízíme efektivní řešení, aby udržely mimo dosah zvířat jako holubů a jiných ptáků.

S hroty proti ptákům můžete rychle odstranit problém nevítaných ptáků. Snadná montáž – naše špičky proti ptákům lze velmi jednoduše a rychle namontovat lepidlem, hřebíky a šrouby na ploché a zakřivené povrchy a ohnout a nakrájet na požadovaný tvar. Chraňte fasádu domu a své zdraví. Lze ji používat roky až 20 let. 10m kolejnice pro kompletní ochranu – v sadě dostanete 10 m kvalitní obrany proti ptákům.
ZnačkaSPIRDS #ad
VýrobceSPIRDS #ad
Výška6.3
Délka19.69
Šířka5.12