Top 10 Xchange Akku Ladegerät – Akumulátory pro aku nářadí

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Einhell

#ad

2x 4,0 Ah, vhodný pro všechny přístroje PXC, 18 V, situativně přizpůsobené nabíjecí cykly, proaktivní řízení baterií, Originální Einhell akumulátor PXC-Twinpack 4,0 Ah Power X-Change Volks.Akumulátor Li-Ion

#ad
Einhell #ad - Ivotnost těchto dobíjecích baterií se výrazně prodlužuje tím, že se nabíjecí cykly přizpůsobí konkrétní situaci použití. Proaktivní systém řízení baterií od einhell maximalizuje bezpečnost systému a navíc jsou všechny parametry baterie průběžně monitorovány nejmodernějšími komponenty.

Lithium-iontové články nabízejí větší výkon a jsou lépe imunní vůči typickým problémům, jako je samovybíjení. Pogumované pouzdro zajišťuje vysokou ochranu před nárazy a nárazy a zajišťuje, že baterie dobře padnou do ruky. Stav nabití baterie lze na první pohled zkontrolovat pomocí třístupňového LED systému, který nabízí neustálý přehled o tom, kolik proudu zbývá.

Tvarované, zapuštěné rukojeti umožňují neuvěřitelně snadné vkládání a vyjmutí baterií. Einhell baterie pxc 4, 0 ah se skládá ze dvou univerzálních dobíjecích 18v akumulátorů řady Power X-Change a nabízí dvojnásobný výkon pro všechna zařízení inovativní systémové řady.
ZnačkaEinhell #ad
VýrobceEINHELL #ad
Výška2.76
Délka4.72
Hmotnost1.47
Šířka2.95
Číslo dílu4511489
Modelka4511489
Záruka2 roky manufacturer

2. Einhell

#ad

18 V, vhodná pro všechny přístroje Power X-Change, doba nabíjení 80 min, Originální Einhell Starter Kit 5,2 Ah akumulátor a rychlonabíječka Power X-Change Li-Ion

#ad
Einhell #ad - Stabilní kryt – pouzdro na baterie s praktickou prohlubní rukojetí odolává prachu, korozi a mechanickým vlivům, zatímco pogumování nabízí vysokou ochranu proti nárazům. 3stupňový led displej vždy informuje o stavu nabití.

Startovací sada – sada einhell 5, 2 ah plus & fastcharge je optimální sada pro začátečníky do řady Power X-Change. Dné samovybíjení – baterie odolává paměťovému efektu a samovybíjení na baterie. Ready to go – s rychlonabíječkou 4a je 5, 2ah baterie připravena k použití po pouhých 80 minutách. Inteligentní řízení nabíjení – optimální, šetrné nabíjení a vysoká bezpečnost zajišťují inteligentní řízení nabíjení a trvalé monitorování baterie.

Power x-change – systémová řada power x-change nabízí větší výkon a větší výdrž v neomezeném vzájemně kombinovaném systému akumulátorů, nabíječek a zařízení. Sada obsahuje 5, 2Ah baterii a rychlonabíječku. Bezpečnost – systém řízení baterií abs monitoruje parametry baterie a zajišťuje nejvyšší bezpečnost, optimální výkon a maximální dobu provozu. Pokud baterie zůstane déle v nabíječce, nabíjí se šetrně na 100 %.
ZnačkaEinhell #ad
VýrobceEINHELL #ad
Výška5.63
Délka5.67
Hmotnost0.86
Šířka5.24
Číslo dílu4512114
Modelka4512114
Záruka2 roky výrobce.

3. Einhell

#ad

18 V, Originální startovací sada Einhell 4,0 Ah akumulátor a nabíječka Power X-Change Li-Ion, vhodná pro všechny přístroje Power X-Change, doba nabíjení 75 min, vč. akumulátorového reproduktoru TC-SR

#ad
Einhell #ad - Nejpokrokovější bezpečnost: permanentní kontrola všech parametrů mikroprocesorem. S akumulátorovým reproduktorem einhell tc-sr 18 li bt – solo se podaří jednoduché spojení se všemi zařízeními podporujícími Bluetooth, jako jsou chytré telefony nebo tablety.

Intuitivní ovládací panel umožňuje snadnou manipulaci. Vysoce kvalitní lithium-iontové články, prakticky žádné samovybíjení. 6stupňový indikátor stavu nabití. Jako člen řady power x-change lze všechny kvalitní lithium-iontové baterie systémové řady Einhell kombinovat s akumulátorovým reproduktorem.

Reproduktor einhell lze navíc pomocí usb přípojky použít k nabíjení smartphonů, tabletů nebo MP3 přehrávačů. Inteligentní nabíjecí systém pro dlouhou výdrž baterie. Reproduktor lze připojit bezdrátově, ale také přes aux konektor pro připojení MP3 přehrávačů nebo smartphonů. 3pólová lED baterie.
ZnačkaEinhell #ad

4. Einhell

#ad

Systémový akumulátor Einhell Power X-Change Plus

#ad
Einhell #ad - Baterie země: dlouholeté zkušenosti & sklad s rozmanitým výběrem. Zabudovaný elektroniky: přepěťová ochrana, ochrana proti přehřátí a ochrana před zkraty. Vysoce kvalitní náhradní nebo druhý akumulátor pro Váš starý nebo vadný akumulátor. Tento akumulátor může s vaším bisherigem standardní nebo také originální nabíječka nabíjeny. Přehled produktů: einhell originál kvalitní články typ článků: li-ion napětí: 18 v kapacita: 5200 mah/93, 00 mm x 75, 00 mm x 75, 6wh Rozměry: 120, 00 mm Barva: černá Hmotnost: 880 g.
ZnačkaEinhell #ad
VýrobceEinhell #ad
Výška6.5
Délka3.23
Hmotnost1.96
Šířka3.23
Číslo dílu18V 5,2 Ah P-X-C Plus
Modelka4511437
ZárukaEin-jahres-garantie.

5. Einhell

#ad

Monitorování baterie pro optimální nabíjení, použitelná pro všechny akumulátory Power X-Change, 4 ampéry, technologie rychlého nabíjení, Originální rychlonabíječka Einhell Power X 4A Li-Ion

#ad
Einhell #ad - Jako člen řady power x-change lze každou baterii výkonné systémové řady nabíjet pomocí nabíječky Power X-Fastcharger 4A. Baterie 3 ah je během 45 min.

Technologie rychlého nabíjení se 4 ampéry přináší o 25 % kratší dobu nabíjení a tím i rychlou dostupnost nabitých baterií. Znovu připraven k použití. Všechny aktuální informace jsou poskytovány 6násobným stavovým LED displejem. Díky režimu obnovení je možná reaktivace hluboce vybitých baterií. Akumulátory jsou trvale monitorovány pro optimální proces nabíjení a inteligentní řízení nabíjení zajišťuje maximální bezpečnost. Montáž na stěnu je díky integrovaným závěsným očkům na krytu jednoduchá a lze ji provést obratem ruky.
ZnačkaEinhell #ad
VýrobceEinhell #ad
Výška2.24
Délka5.67
Hmotnost1.01
Šířka5.24
Číslo dílu4512103
Modelka4512103
Záruka2 roky výrobce.

6. Einhell

#ad

Funkce zacvaknutí, Originální držák na baterie Einhell Power X-Change vhodné uložení pro všechny akumulátory Power X-Change, jednoduchá montáž, nekonečně rozšířitelný, vč. šroubů a hmoždinek

#ad
Einhell #ad - Snadná montáž – díky drážkovému a pružinovému spojení lze držák na baterie velmi snadno upevnit. Skladování baterií – do držáku na baterie einhell power X-Change lze všechny akumulátory Einhell Power X-Change bezpečně a prostorově úsporně uložit.

Praktická funkce zacvaknutí – akumulátory se bezpečně zasunou do držáku. Nekonečné rozšíření – díky chytré konstrukci stavebních kamenů lze do něj zasunout libovolný počet nástěnných držáků. Velikost – nástěnný držák na baterii má rozměry 100 mm x 14 mm x 74 mm. Součástí dodávky jsou dva držáky na stěnu. Roubů a hmoždinek – držák na baterie se dodává se 4 šrouby pro montáž do dřeva a se 4 hmoždinkami na zdivo/beton.

Vč. To zajišťuje potřebnou stabilitu i při montáži nad hlavou nebo při montáži na spodní straně pracovního stolu. Vhodné pro vozidla – protože baterie jsou bezpečně zasunuty do držáků, obytné vozy, hodí se také pro použití ve vozidlech jako auta, dodávky nebo dodávky. Tak lze nástěnný držák nekonečně rozšiřovat.
ZnačkaEinhell #ad
VýrobceEinhell #ad
Výška0.59
Délka3.94
Hmotnost0.11
Šířka2.95
Číslo dílu4514155
Modelka4514155

7. Einhell

#ad

18 V, univerzální pro všechna zařízení PXC, proaktivní řízení baterií, Originální akumulátor Einhell PXC-Twinpack 2,0 Ah Power X-Change Li-Ion, přizpůsobené nabíjecí cykly, 2 ks 2,0 Ah baterie

#ad
Einhell #ad - Díky pogumovanému pouzdru je zajištěna vysoká ochrana proti nárazu a dobrá přilnavost. Pokročilé li-ion články baterií power x-change odolávají běžnému samovybíjení baterií, životnost baterie je rozhodně prodloužena díky situačně přizpůsobeným nabíjecím cyklům.

Maximální bezpečnost zajišťuje proaktivní správa baterií od Einhell, navíc jsou všechny parametry baterie PXC vždy monitorovány nejmodernějšími součástmi. Díky přizpůsobeným úchopům lze baterie jednoduše nasadit a vyjmout. Stav nabití lze přečíst na první pohled: třístupňový LED systém nabízí stálou možnost kontroly stavu nabití. V balení twinpack jsou dvě 18voltové 2, 0ah akumulátory – pro dvojnásobný výkon při mnoha možnostech použití! Univerzálně použitelné akumulátory řady power x-change lze kombinovat se všemi zařízeními PXC v oblasti nářadí a zahrady.

Akumulátor einhell pxc-twinpack 2, 0 ah patří do nekonečně flexibilní a výkonné řady power x-Change od Einhell. Bezdrátová svoboda akumulátorových zařízení je navíc kombinována s vysoce kvalitními lithium-iontovými články.
ZnačkaEinhell #ad
VýrobceEinhell #ad
Výška4.8
Délka4.76
Hmotnost0
Šířka3.07
Číslo dílu4511488
Modelka4511488

8. Einhell

#ad

18 V, průtok 5000 l/h, Einhell Akumulátorové čerpadlo čisté vody GE-SP 18 Li Power X-Change Li-Ion, 4 m max. hloubka ponoření, vč. 4 Ah akumulátoru a nabíječky, flexibilní box na baterie

#ad
Einhell #ad - Součástí dodávky je 4ah power X-Change akumulátor a nabíječka. Výkonný motor zásobuje až 5 000 litrů čisté vody za hodinu. Erpadlo čisté vody je ideální všude tam, kde má být čerpána voda bez připojení k napájení.

K provozu je nutný 18voltový akumulátor řady power x-change s kvalitními články Li-Ion. Akumulátorové čerpadlo čisté vody ge-sp 18 li je výkonným členem vysoce kvalitní řady Power X-Change. Výhoda je zřejmá: omezené oblasti použití a rušivé kabely patří s novou generací akumulátorů Einhell, s dlouhou životností minulosti.

Samostatný box na baterie chráněný proti stříkající vodě se závěsným zařízením a upevněním na stěnu je vybaven uživatelsky přívětivou možností uložení kabelů na krytu. Dlouhé kabelové spojení s boxem na baterie umožňuje větší hloubku ponoření: Odčerpávání nebo čerpání vody je možné nezávisle na elektrické síti – flexibilně použitelný a silný provoz.
ZnačkaEinhell #ad

9. Einhell

#ad

černá, Systémový akumulátor Einhell Power X-Change, červená

#ad
Einhell #ad - Modernste technik - mikroprozessor sorgt für ständige Steuerung und Überwachung von Temperatur, Spannung etc. Sanftladung bei Tiefentladung - dadurch lange Lebensdauer. Ein akku für alle power X-Change Geräte von Einhell. Original einhell power x-Change Akku – Weitere Hinweise in der Produktbeschreibung. Hochwertige li-ionen Akkuzellen sorgen für nahezu keine Selbstentladung. Gummiertes gehäuse sorgt für hohen Stoßschutz und festen Halt. Twin-pack technik: durch die innovative Twin-Pack-Technik lassen sich die Akkus nicht nur untereinander tauschen, sondern auch koppeln.
ZnačkaEinhell #ad
VýrobceEinhell Germany AG #ad
Výška3.01
Délka3.19
Hmotnost1.43
Šířka6.38
Číslo dílu4511341
Modelka4511341
Záruka2 jahre.

10. Adlerfokus

#ad

Adlerfokus Nástěnný držák pro akumulátory a nabíječky Einhell MADE IN GERMANY Einhell Držák na baterie Nástěnný držák s prémiovým montážním materiálem – nástěnný držák na baterie Einhell 18 V –

#ad
Adlerfokus #ad - Na držák baterie einhell jsou vhodné všechny běžné nabíječky Einhell 3A, Twincharger 3A, Fastcharger 4A, Boostcharger 6A. Držák na baterie einhell nabízí mimo jiné místo pro vaše vrtačky a zajistí pořádek v příslušenství. Nástěnný držák pro nabíječky a akumulátory Einhell se vyrábí v Německu podle vysokých standardů kvality. Díky integrovaným vzduchovým otvorům nabízí nástěnný držák na stěnu Einhell optimální větrání. S integrovaným držákem baterie udrží držák na baterie Einhell 18V akumulátory vždy po ruce.
ZnačkaAdlerfokus #ad
VýrobceAdlerfokus #ad
Výška11.81
Délka0.08
Hmotnost3.25
Šířka14.17
Číslo díluaf-akkuhalter-gross-4-eh
Modelkaaf-akkuhalter-gross-4-eh