Top 10 Zabawki do Wanny – Hračky do vany

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Green Toys

#ad

Green Toys 8601155, udržitelná hračka do vany pro děti od 24 měsíců, záchranný člun a vrtulník, 4dílný, hračka do vany

#ad
Green Toys #ad - Záchranný člun s vrtulníkem a dvěma veselými postavami: kapitánská kachna a medvěd pilota. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Doporučeno od 24 měsíců.

Skvělý vintage design – pro skvělé děti! koupací hračky podporují motoriku a fantazii. Perfektní hračka do vany, bazénu nebo brouzdaliště! green toys - hraní s dobrým svědomím! produkty green toys jsou promyšlené do nejmenšího detailu: vedle použití trvale udržitelného plastu bez škodlivých látek jsou robustní hračky vyráběny bez šroubů nebo lepidla. Ideální pro spoustu zábavy s vodou! bez bpa, pvc a ftalátů, ze 100% recyklovaného plastu, snadno se čistí a lze mýt v myčce. Dokonce i kartonový obal je potištěn ekologickými sójovými barvami, a proto je kompletně recyklovatelný.
ZnačkaGreen Toys #ad
VýrobceGreen Toys #ad
Výška7
Délka11.75
Hmotnost1.23
Šířka6
Číslo díluRBH1-1155
ModelkaRBH1-1155
ZárukaGesetzliche Gewährleistung

2. Skip Hop

#ad

Skip Hop Úložný koš na hračky do vany Moby

#ad
Skip Hop #ad - Snadno uchopitelná rukojeť. Velké odvodňovací otvory na dně pro rychlé sušení a proudění vzduchu. Samostatný stojan zachycuje přebytečnou vodu. Dostatek místa pro spoustu hraček. Ruční praní v teplé mýdlové vodě – před uložením nechte uschnout na vzduchu.
ZnačkaSkip Hop #ad
VýrobceSkip Hop #ad
Výška13.78
Délka10.8
Hmotnost1.7
Šířka10.8
Číslo díluS9M408710
Modelka9M408710
ZárukaŽádná záruka výrobce

3. HABA

#ad

303866, HABA, koupací člun zvířecí námořníci ahoi! , hračka do koupele s lodí, hračka do vany od 12 měsíců, sada z lodi do vany se třemi prsty-loutkami k nasazení, kachna a myš, žába

#ad
HABA #ad - Plovoucí a funkční: Člun plave na hladině vody a může si vzít na palubu i jiné malé hračky do koupele. Flexibilní použití: zvířata se mohou v lodi umístit v libovolném pořadí, což zajišťuje rozmanité možnosti hraní.

PiČkovÉ puplovky prstŮ: pokud zvířata námořníci nejsou na lodi, lze je použít jako loutky s prsty, aby si s dětmi mohly hrát a podporovat jejich fantazii. Zábavná vodní hračka: tato všestranná hračka do vody se postará o zábavu ve vaně nebo v brouzdališti. Fantastická cesta: s malou červenou lodí mohou děti vyrazit na nápadité dobrodružné cesty a vzít si s sebou své veselé zvířecí přátele, jako je žába, kachna a myš.
ZnačkaHABA #ad
VýrobceHABA #ad
Výška3.15
Délka6.3
Hmotnost0.33
Šířka3.15
Číslo dílu303866
Modelka303866
Záruka148 let zákonná záruka

4. LEGO

#ad

Hračka do vany pro miminka a malé děti od 1,5 do 3 let s kačenkou do vany, LEGO 10965 DUPLO Zábava do vany: plovoucí zvířecí tah, hrochem a ledními medvědy pro dívky a chlapce

#ad
LEGO #ad - Podívejte se také na ostatní hračky do vany k dostání samostatně: plovoucí panda a 10964 plovoucí zvířecí ostrov 10966. Sady lego duplo vyprávějí veselé příběhy a jsou vybaveny mnoha detaily, aby optimálně podporovaly malé děti.

Malé děti od 1, 5 roku mohou v této veselé dětské hračce sestavit 2 stavebnice, aby postavily zvíře LEGO DUPLO a pak je vložily do plovoucího prstenu. Prsteny vhodné pro malé děti lze spojit, oddělit a vytvářet bubliny, zatímco se pohybují vodou. Tato hračka do koupele obsahuje hrocha, kbelík, dešťový mrak a 3 plovoucí kroužky, ledního medvěda, kachničku do vany, které lze pro rychlé čištění otevřít.

Tato koupací hračka pro miminka je krásným dárkem a skvělým překvapením pro malé děti od 1, 5 roku; sady LEGO DUPLO nabízejí skvělé nápady na dárky pro všechny příležitosti. Obsahuje sadu "zábava z vany: plovoucí zvířecí vlak", hračku do koupele pro miminka a malé děti od 1, 5 roku se zvířaty LEGO DUPLO.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška13.94
Délka3.58
Hmotnost0.99
Šířka7.52
Číslo dílu10965
Modelka10965
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

5. LEGO

#ad

Hračka do koupele pro miminka a malé děti od 1,5 do 3 let, hračka do vany, naučná hračka pro chlapce a dívky, LEGO 10966 DUPLO Zábava do vany: plovoucí zvířecí ostrov

#ad
LEGO #ad - Děti si mohou zvířata zcela snadno sestavit a pak si s nimi hrát na plovoucím ostrově a rozvíjet své schopnosti. S kulatým háčkem na plaveckém kruhu lze prsteny spojit s jinými hračkami do koupele ze série LEGO DUPLO zábavné koupání.

Podívejte se také na ostatní hračky do vany k dostání samostatně: plovoucí panda 10964 a plovoucí zvířecí vlak 10965. Tato výuková hračka obsahuje 4 lego duPLO zvířata: rybu, chobotnici, lva a plameňáka. Tato snadno čistitelná plovoucí hračka do koupele pro miminka a malé děti od 1, 5 roku obsahuje ostrůvek, který současně slouží jako úložná nádoba.

Tato roztomilá vzdělávací hračka do vany je skvělým dárkem pro miminka a malé děti od 1, 5 let; sady LEGO DUPLO nabízejí skvělé nápady na dárky pro všechny příležitosti. Plovoucí ostrov lze rozdělit na 2 jednotky, přičemž si děti mohou hrát se spodní polovinou i mimo vanu.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška15.04
Délka3.7
Hmotnost1.54
Šířka10.31
Číslo dílu10966
Modelka10966
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

6. Winstico

#ad

3 kusy Fidget Toys Senzorika Veselý vzor hmyzu Hračka pro děti Smršťovač od 18 měsíců, Winstico Přísavka hračka pro miminko

#ad
Winstico #ad - Kočárek hračka pro všechny děti. Dobré cestování do letadla! dobrý pomocník doma s miminkem – vaše dítě si nechce umývat ruce, jíst, koupat se nebo nemáte čas na své dítě, zatímco vaříte a vyřizujete domácnost? Tato hračka do koupele vám může pomoci.

Veselé zvuky a roztomilé kreslené vzory hmyzu udržují děti v zájmu a šťastné. Vhodná kdykoliv a všude – tato hračka do vany nevyžaduje žádné baterie, na vysoké židli, na kuchyňské skříni, na okně auta, snadno se přenáší, dokonce i v přebalovací tašce pro všechny případy. Cestování bez starostí – tato hračka s přadlenou hlavou může rychle odvrátit pozornost vašeho dítěte, takže si nemusíte dělat starosti, že se při dlouhých cestách autem nebo cestou letadlem budete mít strach a znuděně.

Happy spinning toy – soustružnická hračka se velmi snadno otáčí, kuličky v křídlech se při zatřásání motorickou hračkou chrastíte. Veselý dárek – veselý hrnek na halloween, vánoce, narozeniny, který dětem udělá radost, nový rok, den dětí a den učitelů jako dárek; praktický dárek, rodiče se cítí lépe a učitelé jsou uvolněnější.
ZnačkaWinstico #ad
VýrobceWinstico #ad
Výška1.97
Délka3.94
Šířka1.97
Číslo dílu0705
Modelka001
Záruka1

7. Weilim

#ad

Vysavač hračka pro děti Hračka do koupele od 3 4 5 let skladování velikonočních vajec 10 kusů měkkých silikonových stavebnicových bloků, interakce,, přísavka se zvířecím tvarem pro rodiče a děti

#ad
Weilim #ad - Měkké a bezpečné hračky do koupele tyto senzorické přísavné hračky pro děti jsou vyrobeny z kvalitního, snadno se čistí. Reliéfní vzory zvířat a arabské číslice na obou stranách hračky mají jedinečný design. Ideální pro kočárky, vysoké židle, zatímco má hodiny smyslného potěšení při hraní a tvoření.

Mnoho způsobů hraníspojte se, konstruujte a vytvářejte! nechte fantazii svého dítěte běžet divoce, jak s ní dítě interaguje. Jedinečný design přísavky tato sada s 10 přísavkami je vynikající výukovou hračkou pro děti od tří let. Tato stohovatelná sací hračka podporuje kreativitu a zapojení dítěte a pomáhá také při rozvoji motorických schopností, koordinace rukou a očí, vizuálního myšlení a zaměření. Jednoduše umístěte tuto kvalitní silikonovou přísavku na jakýkoli plochý povrch a sledujte, okna, koupelny a všeobecné cestování.

Ideální dárek pro děti tento přenosný a roztomilý design, narozeninám, je vynikající volbou pro 3 až 7leté chlapce a dívky k Velikonocům, novému roku, vánocům, který je dodáván s krabičkou na vejce, Halloweenu a Díkůvzdání. Toto jsou nejlepší hračky na podporu vývoje malých dětí. Perfektní hračky do koupelny pro děti od 3 let, trvanlivého silikonu vhodného pro potraviny. Kreativní montessori hračkyspojte tvary a vytvořte nové herní zážitky. Bez bpa, latexu a netoxické, kromě toho jsou zábavnou úlevou od stresu.
ZnačkaWeilim #ad
VýrobceShen Zhen Shi Hong Jing Zhi Chuang Ke Ji Ltd #ad
Výška4
Délka7
Šířka4
Číslo díluMCT605
ModelkaMCT605
Záruka6 měsíců od data nákupu

8. jagdag

#ad

Bath Animals Babies Toddlers, veselý pedagogický stohovací pohárek silikon, dětská silikonová stohovací věž, Hračka do vany Baby hračka 6 měsíců, měkký a zoubkovaný

#ad
jagdag #ad - Skvělé nápady na dárky a náš závazekprávě jste našli perfektní dárek pro oslavu miminek. Zábava při koupání pro děti tato hračka do koupele je skvělou zábavou pro děti a děti od 6 měsíců. To z ní dělá bezpečnou volbu pro vaše dítě.

Použití jako kousací kroužek naše stohovatelné věže pro miminka nabízejí kombinaci různých textur, které jsou měkké a žvýkací, tvarů a velikostí tvarů, aby děti od 6 měsíců mohly žvýkat. Různé barvy, vzdělávací hračka pro zvířata. Vysokoteplotní vaření přírodní bezpečnostní silikonový materiál, vysokoteplotní vaření 100 °C se nedeformuje, nevybledne a bez zápachu. 4 zvířata do koupele mají různé otvory, kterými se voda dostane dovnitř.

Když stisknete figurky, voda vystříká k radosti dítěte. Hračky od 1 roku silikon je měkký a s dlouhou životností a dětské ruce je snadno uchopí a stohují na sebe. Lze jej použít také jako masáž těla nebo hru na přizpůsobení barvy a velikosti pro děti. Pokud nejste spokojeni s hračkou pro včasné učení, kontaktujte nás a my Vám nabídneme uspokojivé řešení.
Značkajagdag #ad
Výrobcejagdag #ad
Výška4.33
Délka9.06
Šířka3.54
Číslo dílu254-YSWJ-DE
ModelkaPGJ1163
ZárukaVážený zákazníku: JAGDAG slibuje, že výrobek v případě přirozeného poškození bezpodmínečně nahradí do 12 měsíců od data objednávky. V případě dotazů se obraťte na zákaznický servis v obchodě. Zákaznický servis odpoví do 24 hodin.

9. moses

#ad

Mini kbelík na hraní ve vodě a písku, 38151, hračka do vany, moses. Hrací kbelík stohovací sada na koupání a brouzdání, 4 barevné kbelíky s uchem a dírkovým vzorem

#ad
moses #ad - 4dílná sada Čtyři veselé malé kbelíky s různými otvory na spodní straně – každý kbelík má jinou barvu a roztomilé zvíře na přední straně. Pro nejmenší vodní hračka je vhodná pro děti od 12 měsíců a postará se o spoustu her a zábavy při koupání, na hřišti na břehřišti nebo na pískovišti.

Stohovatelné pestré koupací kbelíky s různým odtokem vody lze po koupání složit do sebe a ušetřit tak místo na okraji vany nebo ve skříni. Praktická sada na hraní nádoby mají rozměry 7, 3 cm x ¾ 7, 5 cm a skvěle se tak hodí do plážové tašky nebo tašky na hračky – perfektní také na cesty. Zábava při koupání hrací kbelík na brouzdání ve vaně, v bazénu nebo u moře – perfektní na hraní a experimentování s vodou, pěnou do koupele nebo také pískem.
Značkamoses #ad
Výrobcemoses. Verlag GmbH #ad
Výška2.95
Délka2.87
Šířka2.95
Číslo dílu38151
Modelka38151
ZárukaBez záruky

10. PLAYMOBIL

#ad

Hračka do vany pro malé děti, první hračka pro děti od 1,5 do 4 let, s plovoucími rybami, PLAYMOBIL 1.2.3 Aqua 70637 Zábava z chytání mořských zvířat

#ad
PLAYMOBIL #ad - Rozsah dodávky: 1x playmobil 1. 2. 3 aqua zábava z chytání mořských živočichů, 1 figurka playmobil 1. 2. 3, lxtxh skluzavka: cca 13 × 8 × 9, materiál: plast bez bpa, 1 skluzavka, 3 díly příslušenství, 1 záchytná miska, 10dílná sada figurek na hraní s návodem český jazyk nelze zaručit: 1 podběrák, 3 zvířata Playmobile, hmotnost: cca 117 g, miska: cca 12 x 6 x 10 cm, 70637.

Zábava ze hry ve vaně s plovoucími zvířaty, podběrákem, 1. 2. 3 dětskou figurkou a skluzavkou a záchytnou miskou s přísavkou na vanu atd. Dětská hračka od 1, 5 roku: optimální pro dětské ruce díky velikosti odpovídající věku 7 cm / 2, 75 palců a příjemný na omak se zaoblenými hranami – bez částí s možností spolknutí.

Stříkačky s playmobil od 1, 5 roku: barevné playmobil 1. 2. 3 vodní hračka pro děti k objevování základních funkcí s prvními výzvami. Každodenní hraní: návod k velmi snadné a stabilní montáži, kvalitní zpracování, snadné čištění vlhkým hadříkem.
ZnačkaPLAYMOBIL #ad
VýrobcePlaymobil #ad
Výška2.84
Délka9.76
Hmotnost0.64
Šířka7.36
Číslo dílu70637
Modelka70637
ZárukaBez údajů