Top 9 Santoku Messer Klein – Nože Santoku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Master Class

#ad

MasterClass Santokumesser, Schalenverpackung, Edgekeeper rostfreier Stahl Selbstschärfendes Santokumesser, 12 cm 5"

#ad
Master Class #ad - Was sie bekommen - einen ergonomischen und langlebigen KitchenAid-Schäler aus rostfreiem Stahl, perfekt zum Schälen aller Arten von Obst und Gemüse, einschließlich Lebensmittel mit weicher Schale.

Langlebiger und sicherer sparschäler - dieser hochwertige Obst- und Gemüseschäler ist aus rostfreiem Stahl mit einem gut ausbalancierten Griff für maximale Sicherheit, Kontrolle und Komfort, inklusive Klingenschutz. Unverzichtbare küchengeräte - seit 1919 stellt KitchenAid weltberühmte Küchengeräte her, die alle einem einzigen Zweck dienen. Garantierte qualität - dieses küchenutensil wird mit einer 1-Jahres-Garantie für problemlosen Ersatz und lebenslangem Garantieanspruch geliefert. Einfach zu benutzen und zu reinigen - der robuste Küchen-Euroschäler ist einfach zu benutzen und spülmaschinenfest, so dass er nach jedem Gebrauch leicht zu reinigen ist.
ZnačkaMaster Class #ad
VýrobceKitchen Craft #ad
Výška0.59
Délka10.63
Hmotnost0.33
Šířka1.57
Číslo díluMCEKTRSANT5
ModelkaMCEKTRSANT5

2. Tefal

#ad

Antracit/oranžový, Tefal Fresh Kitchen K12201 Santoku nůž 12 cm

#ad
Tefal #ad - Komfortní zóna soft touch: nůž dobře padne do ruky, pro pohodlné, bezpečné držení. Materiál: ušlechtilá ocel s titanem zesíleným nepřilnavým povrchem zajišťuje větší odolnost a snadné čištění. Rozsah dodávky: nůž santoku Tefal Fresh Kitchen 12 cm. Celková délka: 25 cm, délka límce: 12 cm.
ZnačkaTefal #ad
VýrobceTefal #ad
Výška2.01
Délka14.17
Hmotnost0.21
Šířka3.94
Číslo díluK12201
ModelkaK12201
ZárukaZákonná záruka 2 roky.

3. Wakoli

#ad

Malý nůž Santoku z damašku s čepelí 12 cm, prémiový damaškový kuchyňský nůž v dárkovém balení, Wakoli Damaškový nůž EDIB, vyrobený ze 67 vrstev pravé damaškové oceli s rukojetí z Pakka dřeva

#ad
Wakoli #ad - Díky speciálnímu tepelnému ošetření čepelí s vyšším než 800 °c a ošetření za studena dusíkem při -150 °C je dosaženo optimální hodnoty z vysoce kvalitní čepelové oceli. To zajistí, že váš profesionální kuchyňský nůž bude ostrý a dlouho vydrží. Díky krásné dárkové krabičce lze damaškový nůž darovat přímo a je velkou radostí pro každého ambiciózního kuchaře.

Díky geometrii čepele čepele lze nůž použít pro všechny jemné řezy, 50 cm a čistou délku čepele nože 12, jakož i sekání a řezné řezy. Ergonomická rukojeť ze dřeva Pakka a rovnováha zajišťují práci v kuchyni bez únavy. Damaškový kuchařský nůž je mimořádným dárkem pro muže, ženy a milovníky nožů. Pečlivé zpracování a důraz na detaily přispívají k tomu, že nože jsou přesné a funkční. Ostré nože na holení – díky řeznému jádru vg10 tohoto damaškového nože je dosaženo stupně tvrdosti čepele 60±2 hrc.

Zkušenosti a odborníky: my ve společnosti wakoli máme zkušenosti s výrobou nožů a máme tým odborníků, kteří se dobře orientují v výrobě kvalitních damaškových čepelí. Díky atraktivnímu designu nožů jsou nejen funkční, ale také upoutají pozornost v kuchyni. Bereme zpětnou vazbu našich zákazníků vážně a používáme ji k neustálému zlepšování našeho sortimentu. Perfektní jako dárek – profesionální damascenský kuchyňský nůž je perfektní nápad na dárek.
ZnačkaWakoli #ad
VýrobceOleio #ad
Výška0.01
Délka12.6
Hmotnost1.32
Šířka0.01
Číslo dílu1DM-KLN-SAN-EDB

4. Wolfblood

#ad

Wolfblood Damaškový nůž Santoku nůž L 24 cm profesionální kuchařský nůž ze 67 vrstev damaškové oceli a VG10 univerzální nůž, nůž santoku s dřevěnou rukojetí, dárková krabička a ochrana čepele, čepel I damaškový kuchyňský nůž

#ad
Wolfblood #ad - Asijský nůž je velmi vhodný pro muže i ženy. Díky tomu zůstane damascenský profesionální nůž velmi dlouho ostrý. Vlastnosti: náš damaškový kuchyňský nůž je vyroben z pravé 67 vrstev damaškové oceli VG 10 a dosahuje stupně tvrdosti čepele 60 ± 2 HCR.

Design našich damaškových nožů je chráněn! Ergonomická rukojeť: rukojeť našeho profesionálního – kuchyňský nůž je vyroben z dřeva Pakka a ručně broušen. Super dárek – nápad: univerzální kuchařský nůž wolfblood je perfektním nápadem na dárek k narozeninám nebo k Vánocům. Detaily nože: profesionální nůž santoku s rukojetí z pravého dřeva má délku nože 24, 00 cm a délku čepele nože 13, 00 cm.

Univerzální nůž se hodí zejména pro přípravu masa, ryb, ovoce, zeleniny a suši v kuchyni. Dekorativní dárková krabička: díky ušlechtilému balení lze damaškový nůž Santoku darovat přímo a je ideálním dárkem pro každého ambiciózního kuchaře nebo fanouška grilování.
ZnačkaWolfblood #ad
VýrobceWolfblood #ad
Výška14.57
Délka9.45
Hmotnost0.26
Šířka1.18
Číslo dílujpxy-0226-183
ModelkaWolfblood 5 Inch Santoku

5. Tefal

#ad

16,5 cm | vysoký řezný výkon | nezaměnitelný design | odolné čepele s dlouhou životností | ušlechtilá ocel/černá, Nůž Santoku Jamie Oliver by Tefal K26715

#ad
Tefal #ad - Inteligentní volba pro vaše pohodové pokrmy. Jamie Oliver. Krásné, vážené kuchyňské nože: pro pohodlné a bezpečné uchopení při přípravě vašich čerstvých ingrediencí. Rozsah dodávky: jamie oliver by Tefal Nůž Santoku 16, 5 cm.

Pro jemné carpaccio nakrájené lososa na tenké plátky. Společně vyrábějí již téměř dvě desetiletí vysoce kvalitní a osvědčené produkty, které dělají z přípravy vlastnoručně uvařených pokrmů opravdovou radost. Výborně se hodí také na krájení a krájení zeleniny na kari, polévky a dušené pokrmy. Ledem vytvrzeno pro vynikající výkon: vysoce kvalitní čepele z německé ušlechtilé oceli jsou ledově tvrzené.

Nůž, pokud potřebujete lehkou čepel pro filigránskou práci, na který se můžete spolehnout: ideální kuchyňský nůž, např. Díky teplotnímu šoku, při kterém se teplota sníží ze 1000 °C na -120 °C, získají odolnost a dlouhou životnost. Jedinečný nůž na santoky od jamie oliver a tefal: jamie oliver a tefal. Jamie přináší vášeň a dovednost; tefal zajišťuje technologii a výkon.
ZnačkaTefal #ad
VýrobceTefal #ad
Výška0.94
Délka14.88
Hmotnost0.66
Šířka3.27
Číslo díluK2671555
ModelkaK2671555

6. ECHTWERK

#ad

Dřevěná rukojeť, kuchařský nůž, tradiční japonský nůž, kuchyňský nůž, čepel cca 13 cm, ostrá čepel pro přesné řezy masa, malý nůž Santoku, ECHTWERK Damaškový nůž, ryb a zeleniny

#ad
ECHTWERK #ad - Damašková ocel vyrobená 67 vrstvami. Mimořádně odolná proti korozi. Ergonomicky tvarovaná rukojeť ze dřeva PAKKA. Extrémně tvrdý, hrc 56-58° Rockwell tvrzený. Nože jsou vhodné pro leváky i praváky. Epel zůstává dlouhodobě ostrá.
ZnačkaECHTWERK #ad
VýrobceEchtwerk #ad
Výška1.34
Délka11.81
Hmotnost0.6
Šířka3.54
Číslo díluECHTWERK EW-DM-0320
ModelkaEW-DM-0320

7. Fissler

#ad

Fissler Profesionální nůž Santoku 130 mm – vysoce kvalitní, nůž Santoku nerez, asijský kuchyňský nůž, speciální čepel kovaná ušlechtilá ocel – ostrý, široký list čepele, čepel 13 cm

#ad
Fissler #ad - Pohodlná a bezpečná manipulace – ergonomická, protiskluzová trojnásobně nýtovaná rukojeť, optimálně vyvážené rozložení hmotnosti čepele a rukojeti pro snadné řezání, díky tomu velmi hygienická. Dné přechody mezi čepelí, struma s integrovanou ochranou prstů.

Montáž beze spár, hrotem a sešitem. Vítěz testu – nůž santoku z této nové řady fissler "pro series" byl nezávislými firmami oceněn jako vítěz testu. Vhodné do myčky, kalená na 58° rockwell a je broušena laserovým ostřením předtím, doporučujeme ruční čištění. Kvalita – kovaná čepel z nerezové speciální čepelové oceli odolné vůči kyselinám. Se silnou, širokou čepelí je optimálním nástrojem pro krájení přesných, zeleniny nebo na sekání a vážení čerstvých bylinek.

Vhodné pro leváky i praváky. Asijský univerzální kuchyňský nůž od fissler, ryb, tenkých plátků sushi, masa, se širokou čepelí se hodí pro téměř každý krájený materiál. Další nože – chcete doplnit stávající nože nebo potřebujete pouze jiný nůž z této řady? Další nože z nich najdete jako variantu na této stránce s nabídkou, jednoduše si vyberte požadovaný nůž. Díky ergonomickému designu padne nůž Santoku dobře do ruky. Nůž santoku je univerzální nůž z asijské kuchyně.
ZnačkaFissler #ad
VýrobceFissler #ad
Hmotnost0.35
ModelkaProfi
Záruka3 roky záruka výrobce.

8. ECHTWERK

#ad

Vč. úložného boxu, damašková ocel, kuchyňský nůž, nůž Santoku cca 13 cm/loupací nůž cca 8 cm, rukojeti nožů ze dřeva Pakka, nůž na zeleninu, japonský nůž, ECHTWERK 2dílná sada damascenských nožů

#ad
ECHTWERK #ad - Mimořádně odolná proti korozi a extrémně tvrdá. Náročně zhotovené kuchyňské nože s typickým vzorem. Ergonomická rukojeť ze dřeva pakka umožňuje snadné krájení vašich přísad.

Damašková ocel vyrobená v 67 vrstvách. Opláchněte pod tekoucí a vlažnou vodou. Extrémně robustní a velmi ostré nože hrc 56‐58° Rockwell tvrzené umožňují vynikající řezný výkon. Nože jsou vhodné jak pro leváky, tak i pro praváky. Následně vezměte měkkou utěrku po ruce a nůž pečlivě osušte. Malá damascenská sada nožů sestávající z santoku cca 13 cm a loupací nůž cca 8 cm. Návod k údržbě: damaškový nůž čistěte vždy ručně.
ZnačkaECHTWERK #ad
VýrobceEchtwerk #ad
Hmotnost0.84
Číslo díluEW-DM-0399
ModelkaEW-DM-0399

9. STONELINE

#ad

S odnímatelnou ochranou čepele, z kvalitní a nerezové ušlechtilé oceli, STONELINE Nůž Santoku cca 22,6 cm

#ad
STONELINE #ad - Nůž santoku je ideální pro krájení ovoce, zeleniny, masa a ryb. S ostrou čepelí z nerezové oceli budete mít z nože dlouho radost. Před prvním použitím doporučujeme důkladně umýt kuchyňské potřeby trochou vody a jemným mycím prostředkem. Rozsah dodávky: 1 x nůž santoku s odnímatelnou ochranou čepele; celková délka cca 22, délka čepele cca 12, 6 cm, 5 cm, materiál: ušlechtilá ocel, číslo výrobku: 21036.
ZnačkaSTONELINE #ad
VýrobceWARIMEX #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.2
Šířka0
Číslo dílu21036
Modelka21036