Top 9 Schränke Kommoden Günstig – Mobilní kartotéky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VASAGLE

#ad

VASAGLE Kontejner na kolečkách, 5 koleček a nastavitelná závěsná registrace, pro dokumenty ve formátu A4 a Letter, kartotéka se 2 zásuvkami, uzamykatelný, bílá LCD22WV1, strukturovaný povrch

#ad
VASAGLE #ad - Přesunout nebo zablokovat? rozhodnutí je na vás! 4 kolečka vám pomohou tuto registraturu jednoduše posunout z jedné místnosti do druhé; navíc ji můžete díky 2 kolečkům s brzdami upevnit na jednom místě. Montáž? je to hračka.

V domácí pracovně jsou vaše spisy navíc v bezpečí před zvědavými dětskými rukama. Na sestavení tohoto kontejneru na kolečkách nemusíte být odborníkem, protože vám nabízíme označené díly, ilustrovaný návod a online montážní video pro usnadnění montáže. Tak je přístup cizinců nemožný: každá zásuvka je vybavena zámkem pro ochranu vašich soukromých dokumentů; důvěrné dokumenty tak lze bezpečně uložit i ve volně přístupné kanceláři. Co dostanete: elegantní bílou skříňku na spisy, jak uspořádat své spisy a více času na vaši práci, jednoduchý způsob, už žádné neustálé zakořenění dokumentů.

Důležité dokumenty vždy po ruce: nenechte svou kancelář upadnout do chaosu. Uschovejte raději všechny důležité dokumenty v tomto kontejneru na kolečkách se 2 zásuvkami! Spodní zásuvka je opatřena 2 nastavitelnými tyčemi, takže do ní můžete uložit závěsné desky v různých formátech formát A4 nebo Letter.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška21.46
Délka15.75
Hmotnost35.27
Šířka17.32

2. SoBuy

#ad

š × h: 60 × 70 × 35 cm, kontejner na kolečkách, odkládací vozík, kancelářský kontejner, kancelářský vozík, bílý, SoBuy FBT105-W stůl do tiskárny se 2 zásuvkami a 1 dvířky na spisy

#ad
SoBuy #ad - Hmotnost: cca 19, 5 kg, nosnost: do 50 kg; materiál: pbe1; rozměry výrobku: Š H cca: 60 x 70 x 35 cm viz obrázek; rozměry balení: 80 x 48 x 16 cm.

Lze ji použít také jako kuchyňskou skříňku, s pracovní plochou pro rostliny, s pracovní plochou pro trouby, mikrovlnné trouby, k uspořádání nádobí nebo jako servírovací stolek, vaše knihy a jiné drobnosti. Další tiskové stoly: můžete získat FBT68-W. Tento tiskový stůl s 1 přihrádkou, 2 zásuvkami a dveřmi je ideální možností, jak umístit tiskárnu na stůl a uložit spisy, poznámkový blok, tužky a jiné kancelářské potřeby. Snadno se sroluje na každém povrchu: 2 kolečka jsou vybavena zarážkami a lze je tak upevnit.
ZnačkaSoBuy #ad
VýrobceSoBuy #ad
Výška27.56
Délka13.78
Hmotnost42.99
Šířka23.62
Číslo dílu1
Modelkafbt105-w

3. Casaria

#ad

2 přihrádky s dveřmi nebo bez dveří, knihovna, 5 přihrádek, dřevěný, 3 přihrádky, Deuba regál

#ad
Casaria #ad - Horní odkládací plocha navíc nabízí dekorativní odkládání obrázků a rostlin. Vyrobeno v evropě: všestranná komoda vela o velikosti 77 × 60 × 30 cm od casaria se 2 dvířky nabízí spoustu úložného prostoru a perfektně se hodí do nejrůznějších stylů zařízení.

Výškově nastavitelná police umožňuje přizpůsobit úložnou skříň vašim potřebám. Zázrak úložného prostoru: registratura má 2 velké přihrádky a nabízí tak dostatek místa pro knihy, pořadatele, boty a mnoho dalšího. Zkombinujte jednoduše skříň s naším dalším vhodným nábytkem ze série ALBA a VELA a udělej si zlatý hřeb ve svém interiéru. Pevné, která je součástí dodávky. Vysoká zatížitelnost: mimořádně dlouhá životnost příborníku je vyrobena z odolné, stabilní stání na stěně zajišťuje pojistka proti překlopení, robustní MDF desky a má nosnost až 150 kg.

Mnohostranně použitelný: moderní víceúčelová skříň je mnohostranně použitelná a použitelná v obývacím pokoji, pracovně, v kuchyni nebo také na chodbě. Zajistěte si dobře uklizený domov a příjemnou atmosféru. Přesvědčte se sami. Snadná údržba a rozšíření: povrch je velmi nenáročný na údržbu a lze jej omýt vlhkým hadříkem.
ZnačkaCasaria #ad
VýrobceCasaria #ad
Výška30.31
Délka11.81
Hmotnost33.07
Šířka23.62
Číslo dílu106608

4. HOOBRO

#ad

Průmyslový styl, dřevěná kancelářská skříň, kontejner na kolečkách s 5 zásuvkami, tmavě hnědá a černá EBF05WJ01, jednoduchá montáž, rustikální, úložná skříň, komoda, HOOBRO Skříň na spisy

#ad
HOOBRO #ad - Kolečka kloužou hladce a pružně, odolná proti opotřebení a potlačuje hluk; 2 kola mají brzdy a skladovací skříň lze jemným zamykáním pevně zafixovat. Volně pohyblivá kolečka: s touto kartotékou se 4 kolečky lze volně pohybovat.

Robustní a stabilní: tato registratura je vyrobena z vysoce kvalitní dřevotřískové desky a mdf, stabilní a silně zatížitelná, každá zásuvka unese 10 kg. Tento kontejner na kolečkách měří 40 x 40 x 69 cm. Stylový a jednoduchý: klasický vnější vintage odstín a kovové rukojeti zajišťují retro atmosféru. Jednoduchá montáž: obdržíte podrobné pokyny, očíslované díly a potřebné nástroje pro snadnou instalaci, takže si můžete tento proces užívat sami nebo s rodinou.

Přírodní vzor a hladký povrch vyzařují krásu a účelnost. Iroká horní strana unese až 23 kg a hodí se k postavení tiskáren, rostlin v květináči atd. Ložiště s více zásuvkami: máte stále problémy s neuspořádanými předměty a ztrátou důležitých dokumentů? Registratura HOOBRO s 5 zásuvkami efektivně organizuje důležité kancelářské materiály a usnadňuje práci.
ZnačkaHOOBRO #ad
VýrobceHOOBRO #ad
Výška27.17
Délka15.75
Hmotnost22
Šířka15.75

5. HOCSOK

#ad

Unter dem Schreibtisch, 33 x 39 x 63,5 cm, Aktenschrank mit Rollen, für Zuhause und Büro, weiß, Büroschrank, HOCSOK Rollcontainer mit 4 Schubladen

#ad
HOCSOK #ad - Rutscht nicht zufällig und lässt Dinge fallen. Alles ist sicher: die kleine schublade kann 15 kg tragen, ziehen sie einfach an den Seiten der Schublade, sehr stilvoll und einfach. Büro-hilfsschrank: drucker oder scanner können auf der geräumigen Oberseite mit 4 Schubladen platziert werden, Notizen, großer stauraum, die Ihnen Platz für Geräte, Notizbücher und mehr bieten, um alles in Reichweite zu halten.

Perfekt für sie, sie können alle dokumente hineinlegen, es gibt keinen Griff, die große Schublade kann 20 kg tragen, die nach elegantem Stil suchen. Multifunktionale kommode: 4 schubladen unterschiedlicher größe eignen sich zum Sortieren und Aufbewahren von Kleinigkeiten, kann effektiv Platz sparen. Egal ob schließfach neben einem Schminktisch, Beistelltisch unter einem Arbeitstisch oder Nachttisch, es sorgt für Ordnung Platz.

Frei bewegliche räder: 2 feststellbare rollenbehälter in 4 360°-Lenkrollen sorgen für hervorragendes Gleiten und bieten gleichzeitig Stabilität unter dem Tisch. Hochwertiger aktenschrank: hochwertiges mdf-material mit Melaminoberfläche, die Oberfläche ist verschleißfester und pflegeleichter, die Festigkeit, Stabilität und Glatte gewährleistet, besser für den Bürogebrauch geeignet.
ZnačkaHOCSOK #ad
VýrobceHOCSOK #ad
Výška25
Délka15.35
Hmotnost33.07
Šířka12.99
Číslo dílu23
ModelkaPB023

6. mutatio

#ad

Kancelářský nábytek, noční stolek, spodní skříňka, kancelářský kontejner sonoma, odkládací skříňka na psací stůl, noční komoda, mutatio Zásuvková skříňka se zásuvkami 40 cm × 75 cm × 75 cm, dub sonoma

#ad
mutatio #ad - Možná budete chtít objednat ještě další typy nebo je případně později rozšířit. Díky prvotřídnímu zpracování materiálů a vysoce kvalitnímu povrchu je povrch odolný proti poškrábání a velmi snadno se udržuje při čištění.

Vpředu se nachází otevřená odkládací plocha se 3 zásuvkami, pro vaše těžké dokumenty. Díky nadčasovému designu lze skříň integrovat do různých místností, např. Díky použití kovových kolejnic je zaručena delší životnost. S tímto nábytkovým programem je to možné. Pro větší předměty nabízí také spoustu místa. Díky výšce odkládací nádoby můžete rozšířit svou pracovní plochu, na kterou umístíte zásuvkový kontejner vedle vhodného stolu.

Stabilní kontejner se 3 funkcemi v sobě spojuje, integrovaný regál – více pracovní plochy – kombinovaná móda. Jako kartotéku, pracovní kontejner nebo noční komodu. Zatímco u jiného nábytku jsou variace, resp. Funkce omezené, máte s naší odkládací skříňkou mnohem více možností. Na zadní straně se nachází 3 regálové přihrádky, takže nabízíme ještě další možnosti umístění. Nábytek je nabízen bez dekorace.
Značkamutatio #ad
VýrobceMöbel Pracht #ad
Výška29.53
Délka29.53
Hmotnost108.03
Šířka15.75
Číslo díluas-20240
Modelkaas-20240

7. SONGMICS

#ad

Bílý OFC031W01, 45 x 30 x 60 cm, SONGMICS Kontejner na kolečkách, psací potřeby, pod psacím stolem, uzamykatelná kancelářská skříň se závěsnou registrací, se 3 zásuvkami, pro dokumenty, dokumenty, předmontovaný

#ad
SONGMICS #ad - Kromě toho lze všechny zásuvky uzavřít zámkem. Do 3 zásuvek můžete uložit spisy v různých formátech A4, letter nebo legal. Tato skříň tak slibuje dobrou stabilitu, i když zásuvku naplněnou dokumenty vytáhnete.

Stabilní? bezpochyby: tato skříňka na spisy je vyrobena z robustní oceli, což zajišťuje vysokou stabilitu – každá ze 2 horních zásuvek má nosnost až 15 kg, velká spodní zásuvka má nosnost až 20 kg. Již předmontovaný: tato kancelářská skříň se dodává předmontovaná, takže nemusíte strávit celé nedělní odpoledne komplikovanou montáží. Praktické zásuvky: robustní plně výsuvné zásuvky umožňují zcela vytáhnout zásuvky a poskytují jim stabilní držení.

Vše, co musíte udělat, je našroubovat kolečka. Vše na jednom místě: potopí se vaše kancelář v chaosu? tato skříň 45 × 30 × 60 cm nabízí spoustu úložného prostoru, ale zabírá jen malou plochu. Co dostanete: kontejner s 5 kolečky jedna z nich na spodní straně nejnižší zásuvky.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška23.62
Délka17.72
Hmotnost31.75
Šířka11.81
Číslo díluOFC031W01

8. HOCSOK

#ad

Kancelářská skříň skladovací skříň, ložnice a kanceláře, kartotéka se zásuvkou a přihrádkami, 30 × 60 × 65, bílá, HOCSOK Pojízdný kontejner, servírovací stolek do obývacího pokoje

#ad
HOCSOK #ad - Dodatečný úložný prostor: kontejner na kolečkách se zásuvkami má 2 velké zásuvky a 3 otevřené přihrádky, svačinek atd. A přihrádky pro uložení různých dokumentů, přičemž horní přihrádku lze použít k uložení čajového nádobí, tiskáren, malých přístrojů jako kávovarů atd. Multifunkční použití: kancelářská skříň na spisy má jednoduchý a krásně strukturovaný vzhled, který se přizpůsobí celé řadě stylů zařízení a lze ji použít ve více místnostech vašeho domova.

Dvě ze čtyř kol jsou vybavena západkami, aby byla skříň zajištěna na svém místě a aby byla zajištěna stabilita během používání. Promyšlený design: vyjímatelná kartotéka je vybavena 4 univerzálními kolečky, která umožňují volně umístit do požadované polohy. Vysoce kvalitní materiály: stůl do tiskárny se skládá z robustní dřevotřískové desky s hladkým, rovným povrchem pro snadné čištění a péči.

Upozornění: abyste zásilku obdrželi co nejrychleji, musí být vaše adresa balíku následující: ulice + číslo dveří + číslo patra. Jednoduché sestavení: každá část kontejneru na kolečkách je očíslovaná a balíček je dodáván s návodem k montáži český jazyk nelze zaručit a veškerým příslušenstvím potřebným pro instalaci. Povrch je potažen melaminovým lepidlem, aby účinně odpuzoval vodu a snížil se opotřebení a škrábance. Lze jej použít jako skříňku na spisy v kanceláři nebo pracovně, jako servírovací stolek v obývacím pokoji nebo ložnici atd.
ZnačkaHOCSOK #ad
VýrobceHOCSOK #ad
Výška25.59
Délka11.81
Hmotnost33.07
Šířka23.62
Číslo dílu003
ModelkaHOS-PB-003

9. mutatio

#ad

Komoda se zásuvkami a policí, kancelářský kontejner, Pojízdný kontejner, bílý, noční skříňka, kancelářský nábytek, skříňka se zásuvkami, kontejner, servírovací stolek, 40 cm × v 75 cm × h 75 cm

#ad
mutatio #ad - Vpředu se nachází otevřená odkládací plocha se 3 zásuvkami, pro vaše těžké dokumenty. Na zadní straně se nachází 3 regálové přihrádky, takže nabízíme ještě další možnosti umístění. Kontejner lze použít jako nádobu na zaměstnání, servírovací stolek a nabízí tak ještě více možností.

Nábytek je nabízen bez dekorace. Stabilní kontejner se 3 funkcemi v sobě spojuje, noční komodu, integrovaný regál – více pracovní plochy – kombinovaná móda. Díky výšce odkládací nádoby můžete rozšířit svou pracovní plochu, na kterou umístíte zásuvkový kontejner vedle vhodného stolu. S tímto nábytkovým programem je to možné. Díky prvotřídnímu zpracování materiálů a vysoce kvalitnímu povrchu je povrch odolný proti poškrábání a velmi snadno se udržuje při čištění.

Možná budete chtít objednat ještě další typy nebo je případně později rozšířit. Díky použití kovových kolejnic je zaručena delší životnost. Funkce omezené, máte s naší odkládací skříňkou mnohem více možností. Pro větší předměty nabízí také spoustu místa. Zatímco u jiného nábytku jsou variace, resp.
Značkamutatio #ad
Výška29.53
Délka29.53
Hmotnost108.03
Šířka15.75
Číslo díluas-20238
Modelkaas-20238